PDA

View Full Version : Reclamație grasuxxl.



La1n.
17-12-2015, 10:11 PM
Nick: La1n
Admin reclamat: grasuxxl
Motivul reclamației: ban nejustificat.
Ora: În urmă cu aproximativ 10 minute.
Harta jucată: zm_ice_attack


Din păcate și cu tot respectul cuvenit, acest admin este un incompetent. Am primit gag pentru că am spus "unde e fraierul" în glumă, negăsind un jucător. Iar grasuxxl m-a amenințat că voi primi ban pentru acest lucru. I-am sugerat să citească regulamentul și să vadă că fapta mea se pedepsește cu gag cel mult, și că voi fi nevoit să îl reclam dacă recurge la mai mult de atât dar el crezându-se mare barosan mi-a spus că-mi poate da și ban.
Am primit gagul cuvenit și am continuat să joc, înțelegând motivul comenzii de gag și acceptându-l. Apoi m-am trezit cu ban, nedeterminat am impresia.


Am înțeles chiar din spusele lui că degeaba fac reclamație, fiindcă citez "se are bine cu ownerul" dar chiar nu îmi pasă. Vreau doar unban pentru că ban-ul lui a fost nejustificat. Nu mă interesează neapărat sancționarea lui, dacă "se are bine cu ownerul" am făcut reclamația și pentru că așa voi primi unban mai rapid.

grasuxxl
17-12-2015, 10:43 PM
banu il luai pt ca dadusi retry dupa gag si ai ban 1 ora aici e dovada ca dadusi retry dupa gag <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
17-12-2015, 10:54 PM
reclamatie nefondata.