PDA

View Full Version : Reclamatie PUSKA



Romew1996
11-12-2015, 12:56 AM
Buna Seara , sunt Romew de pe Sv , Vreau sa stiu si eu daca e permis asa ceva pe Server'ul de ZM , deci ma refer acum seara am intrat pe zm si era PUSKA on si o intrat pe alt pc si facea kiluri dupa alalat pc adica tot el . Cum am intrat pe sv imd o si iesit de pe ala de pe care face kiluri , dupa o zis ca revine ca merge sa mance o terminat de mancat eu am iesit intre timp de pe sv ca sa vad daca m-ai intra de pe celalat pc sa faca kiluri sa intre in TOP :)):)) , am intrat si am reusit sa fac o poza , dupa o iesit imd pe alalat pc si am vb cu el dc face chestia asta ...
Dovezile is doar poze video nam reusit ca o iesit imd :(8-|...
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Asta am reusit din a doua tura so fac ptr ca el o iesit prima data imd aia era cu m-ai multe kiluri :))
CONVERSATIA MEA CU PUSKA
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

zeNo
11-12-2015, 07:35 AM
Asta ce face PUSKA nu e fair-play.. Sa ajungi in top ca faci killuri pe AFK.. Nu stiu ce Sa Mai zic.. Sa vedem ce zic Si colegii mei

KaNNaBiS
11-12-2015, 12:42 PM
[B]Nu e corect ceea ce a facut sa nu spun ca pe deasupra mai are si grad pe server. Acum RaZzor decide ce face cu el.

PUSKA
11-12-2015, 01:02 PM
Da tu esti chiar culmea ma....Recunosc l-am prins pe unu afk si ma jucam cu el l-am topit si gata e aiureala cu 2 pc-uri ca nu am
Fac killuri si asa fara sa fie persoane afk daca vrei intri si stai spec sa vezi cate killuri fac eu intr-o ora si seara tot timpu se gasesc persoane care stau afk si toti sunt gramada pe ele ....
cu ce ma avantajeaza ca fak killuri?
CA ORICUM SUNT BUN INTRA SI JOACA CU MINE SI AI SA VEZI!!

Romew1996
11-12-2015, 01:24 PM
PUSKA degeaba incerci sa minti ori cum RaZzoR poate sa vada history connectarilor si conversatiolor din hlds si poate sa vada ip tau si a lui ala afk cum zici u da tot u erai ptr ca , cand m-am connectat imd o iesit dc oare !? ... in fine macar recunoaste ... Esti disperat dupa top ai intra la 2 -3 noaptea ca sa faci kiluri sa intri in top fii fair-play... fata te toti jucatori nu joci pe bani nu-ti da nimeni nimic daca esti top 1 :))

PUSKA
11-12-2015, 01:39 PM
Ba tu esti chiar topit joc pe serveru asta de ani de zile si inainte nici makar nu jucam la scor....si in final ma jucam cu un vecin si ala a plecat pana la magazin sa ia niste bere si am ramas eu si tu esti mai disperat ca mine intri noaptea si stai spec? Pai tu ce vrei sa faci ore atunci? In locul tau mai bn taceam

RaZz0R
11-12-2015, 01:55 PM
Daca ai spune si tu ora si data la care s-a petrecut ar fi bine.

Ca fapt divers, aceasta reclamatie e una puerila. Recunoaste-ti toti, cand e unu afk, e bataie care sa se duca sa il omoare, indiferent ca e sv full sau nu. Daca sunte-ti singuri pe sv si unul e afk, sa nu imi spune-ti ca chemati admin sa il dea afara sau il mutati spec:) Face-ti killuri pe el pana la plictiseala.
Dar o sa compar ip-urile celor 2 si o sa va arat.

Romew1996
11-12-2015, 02:26 PM
Da RaZz0R e corect ceea ce spui da chestia e ca fix cand am intrat eu o iesit ala afk dc el la inceput o zis ca era unu afk acum zice ca era un vecin care so dus sa cumpere bere dc se incruca in minciuni daca u ai dai dreptate lui !?

PUSKA : primu raspuns " Da tu esti chiar culmea ma....Recunosc l-am prins pe unu afk si ma jucam cu el l-am topit si gata e aiureala cu 2 pc-uri ca nu am
Fac killuri si asa fara sa fie persoane afk daca vrei intri si stai spec sa vezi cate killuri fac eu intr-o ora si seara tot timpu se gasesc persoane care stau afk si toti sunt gramada pe ele ....
cu ce ma avantajeaza ca fak killuri?
CA ORICUM SUNT BUN INTRA SI JOACA CU MINE SI AI SA VEZI!! "
Si acum se contrazice ca era un vecin " Ba tu esti chiar topit joc pe serveru asta de ani de zile si inainte nici makar nu jucam la scor....si in final ma jucam cu un vecin si ala a plecat pana la magazin sa ia niste bere si am ramas eu si tu esti mai disperat ca mine intri noaptea si stai spec? Pai tu ce vrei sa faci ore atunci? In locul tau mai bn taceam "

Tot pe el al crezi care nare nici o dovada si se incurca singur in minciuni ... :pro:

PUSKA
11-12-2015, 02:57 PM
Chiar ca esti belea ma da ma m-am jucat cu un vecin am fumat ceva si pana la urma ala a plecat si am ramas singur si m-am mai jucat putin pana s-a dus efectu:)) trebuia sa faci atata galagie esti mai disperat ca mine tu

dcdaifa
11-12-2015, 03:30 PM
reclamatie facuta fara rost,trebuia sa iei ip sa vedem daca este cum zici tu ca are omu 2 pc apareau aceelas ip
si nu stiu ce satisfactie ai sa stai pe 2 pc si sa faci fraguri,ajungi in top nu te premiaza cu nimica daca esti in top
parerea mea reclamatie facuta fara rost si eu am prins seara cand erea un jucator afk si faceam fraguri pe el.......

kyci
11-12-2015, 04:05 PM
Puska e client vechi, are antecedente ... M-ai facea dastea si inainte, si tot asa zicea ca nu e pt scor, dar parca abuza de comenda /rank. In fine , urat gest !

Romew1996
11-12-2015, 04:52 PM
Cum sa iau ca fix cand ma connectam iesea :)? In fine laso balta nu m-ai conteaza ;) ... ramane cum vreti eu doar v-am aratat ca minte de nici el nush cum o fost la fiecare post zice cate ceva ba ca era unu afk ba ca mergea pr dupa bere si era afk ba ca erau fumati la urmatoru zice ca no fost el :))) :pro:


URASC MINCIUNA JUR DE ASTA AM FACUT ATAT TANTAM PTR CA NU RECUNOASTE DACA RECUNOSTEA DA MA EU AM FOST CA VREU KILURI CA-S PRAF SI MA SCOT ASTIA DIN TOP DA EL MINTE ASTE E CHESTIE NU CA FACE KILURI POTE SA FACA CATE VREA CA TOT PRAF RAMANE CU TOT CU KILURI :pro:

RaZz0R
11-12-2015, 04:57 PM
Nu am primit datele cerute.
Si pe langa asta, in regulament nu specifica nicaieri ca fragurile pe un afk este interzis.
Faptul ca el a facut asta, e problema lui, e bunul simt al lui, nu al nostru.
Reclamatia e facuta din frustrare, fara rost.

PS: Cand cineva face o reclamatie trebuie sa aduca dovezi solide im[potriva acestuia, in cazu de fata era bun o poza cu ipurile jucatorilor (amx_showip) si comparam ip.
Reclamantul are dreptul de a se apara si a aduce dovezi contradictorii lui, daca acest lucru este necesar, in cazul de fata, dovezile sunt absurde, Puska recunoscand chiar el ca a facut frag pe un afk. Eu am facut sute poate mii de cand joc pe zm, inseamna ca ar trebui sa fiu banat de 1000 de ori pentru asta?