PDA

View Full Version : Reclamatie leonellus



-eqZ-Aatrox'
10-12-2015, 07:29 PM
Reclamatie: leonellus
Data: 10.12.2015
NICK TAU: -eqZ-Aatrox
NICK RECLAMAT: leonellus
MOTIV: In loc sa echilibreze echipele mai tare le strica ... Nush dc face asta , dar ve-ti vedea mai multe in ss ... Nush daca a citit regulamentul si daca stie ca trb sa faca total opusul ... Din cate am observat are un grad destul de mare si nici nu stie ce sa faca ...
Martori: CentraL , TheDark , pa3bax si 7Days , dar era spec .
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Star|WarGods ★
10-12-2015, 07:42 PM
e adevarat am avut cv treaba si mam pus spec,cand m-am intors echipele erau dezichilibrate...era cred 8-4 nush sigur..iam zis sa le echilibreze dar nuu reactiona si lam mutat pe el ct.si a inceput ca de ce lam mutat pe el si nu mam mutat euu, (eu aveam putina treaba pe forum ) eu cred ca are gradu de geaba ..!!!

-eqZ-Aatrox'
10-12-2015, 07:46 PM
De acord cu tine !

7Days ★
10-12-2015, 09:12 PM
Sunt de acord cu Aatrox,nu merita gradul nu e prima oara cand face asta...Sper ca WickedSide sa ia o decizie in privinta asta acum 2 zile a primit advertisment .. x_X

leonellus
10-12-2015, 10:03 PM
Īmi cer scuze atunci am spus dea ct și a murit bos ăla și lam mutat tero și cānd dau TAB era de odată 8 vs 4 dar nu eram singurul admin pe sv ....

-eqZ-Aatrox'
10-12-2015, 10:07 PM
Nu merge cu scuze mereu . Mai ai o reclamatie si tot asa numa' cu scuze ... Sper ca Wick sa ia masuri .

leonellus
10-12-2015, 10:23 PM
Ce scuza mă eu dor am spus ce a avut de spus...Și nu eram singurul admin de pe sv, dc nu īmi făcut reclamație lui 7days sau lui pa3bax și mai ușor cu amenințările..

7Days ★
10-12-2015, 10:26 PM
Prietene atat timp cat am fost afk de ce sa imi faca mie? eu decate ori sunt pe server,adminez cum trebuie nu fac ,cum faci tu sa iti vezi doar interesul tau de a face kill-uri ;) NU MERITI GRADUL!!

-eqZ-Aatrox'
10-12-2015, 10:39 PM
Ce scuza mă eu dor am spus ce a avut de spus...Și nu eram singurul admin de pe sv, dc nu īmi făcut reclamație lui 7days sau lui pa3bax și mai ușor cu amenințările..

De ce sa-i fac lu' 7Days ? :))))) E un admin care stie sa admineze si care stie si regulile . Astept respunsul lu' Wick !

Star|WarGods ★
10-12-2015, 10:42 PM
man eu nu vreau raul nimanui, dar tu si cu pa3box erati pe sv in momentul ala... eu days si cine mai era eram afk.. !!

Pa3bax
10-12-2015, 10:45 PM
frate eu acasa am animale si daca mama mia spus meri si da la animale de mancare mam pus spec si am plecat.era totul bine cand am plecat,cand mam intors eurau 8=4.
dc pt ca leo ii baga pe aia buni la el in echipa si nici macar nu are respectul de a echilibra numeric echipele nu dupa experienta jucatorilor.
si eu cand am venit am echilibrat si totul a fost ok.
dar a mai fost azi un incident erau echilibrate echipele eu cu dark spec si leo il baga pe centrl singurul player de la t care facea cv la ct cu el inechipa!:))))
dupa parerea mea nu merita gradul, eu propun sa i se dea down pana isi revizuie comportamentul.
iar tu atrox mai usor cu amenintarile nu tre sa repeti pe sv ca ii faci reclamati si lasa ca vezitu etc etc.fai reclamtie si gata.
iar mie si lui 7days pt ce reclamatie ca am fost afk 5 minute,tu esti ala care isi face de cap pe sv.

leonellus
10-12-2015, 10:59 PM
Ok frate văd ca toți vreți sa nu mai am grad.. dar īn fine dacă vrea Wicked sa īmi dea downgrade dintr-un lucru ca ăsta e treaba lui..Eu nu mi-as bate joc de sv lui deoarece nu eu l-am făcut și +ca prietenul meu a donat pe acest sv...

7Days ★
10-12-2015, 11:22 PM
Prietene nu are nimeni nimic cu tine,atata timp cat nu respecti regulamentul suporti consecintele ;) si daca a donat prietenul tau pe acest server inseamna ca acum faci tu ce vrei? Si eu am donat si alti au donat dar nu inseamna ca trebuie sa ne batem joc de el,odata ce ai facut cerere pt Helper trebuie sa te ocupi de server cum poti,ca daia ai facut cererea... :-j Nu sa stai sa muti tu jucatorii buni intr-o echipa si sa lasi jucatori cu mai putina experienta in cealalta echipa ca sa poti face tu kill-uri mai usor ;) :-j

zeNo
11-12-2015, 07:28 AM
De acors cu 7days.. Nu Te descueci cu gradul.

leonellus
11-12-2015, 10:32 AM
ZeNo te rog sa taci eu nu te-am văzut pe sv aseară cānd a făcut reclamațiea sau cānd intru eu de cānd am helper..

zeNo
11-12-2015, 01:28 PM
Tu imi spui mie Sa tac??? 1) nu Ai Tu experienta mea. 2)EU nu intru doar cu numele de zeNo... 3)Gandeste inainte Sa vorbest! :zid:

Pa3bax
11-12-2015, 06:03 PM
leo nu are nimeni treaba cu tn dar asat e adevarul.mie wick mia spus cv o data=>"regulamentul e sfant si trebuie respectat!!!
bafta..."

leonellus
11-12-2015, 06:03 PM
Cum spui tu

-WickedSick-
11-12-2015, 06:20 PM
A primit downgrade .. E a 2-a reclamatie saptamana asta!
:locked: