PDA

View Full Version : Retrage Qatar



WarGods|Qatar
09-12-2015, 12:10 AM
NUME: WarGods|Qatar
DURATA: Permaneta
MOTIV: Nu am ajuns carpa lu Gabitzaa .
MENTIUNI: O sa-mi gasesc alt sv unde pot sa joc si eu linistit nu sa imi dea gabita Kick-uri aiure cand ia-m oprit sonor si microfon pe Ts3 !
Pace ! :(

ruby on rails
09-12-2015, 08:19 AM
Whatever :) .. 2 copii :) In loc sa rezolvati prin ierarhie cum trebuie, va retrageti :) O zi buna.

gabytza
09-12-2015, 08:48 AM
Retrage Qatar
NUME: WarGods|Qatar
DURATA: Permaneta
MOTIV: Nu am ajuns carpa lu Gabitzaa .
MENTIUNI: O sa-mi gasesc alt sv unde pot sa joc si eu linistit nu sa imi dea gabita Kick-uri aiure cand ia-m oprit sonor si microfon pe Ts3 !


Crezi ca este o soultie?? Daca nu ai avea un comportament asa de ... cum sa zic ca sa nu intelegi gresit .... de copil incapatanat, suna mai frumos. Tu faci afirmatii nefondate gen "Sunt admini care nu fac nimic si au adminul degeaba ... " Cand am spus aseara de ce nu dai vot cand incepe harta, ai luat foc..... imi raspunzi in sictir si cu chef de cearta .... Servarul asta are nevoie de oameni ca tine, cand ti-am factu "observatie" de ceva anume, am spus ca sa poti intelege ceva si sa iei partea buna, dar cum am spus si mai sus esti foarte incapatanat si nu accepti ca alcineva sa iti spuna ceva. Cand incerc sa vb cu tine chiar si pe Ts ma ingori, cand vb cu tine pe chat admin ma iei cu arogante, aceasta problema se putea rezolva altfel nu ca un copil rasfatat, nu iti convine ceva iti iei jucariile si pleci.

Ai grija de tine Qatar si incearca sa mai asculti si alte persoane care poate iti vor binele. Ramai in comunite ca sa nu iti para rau mai apoi. Eu nu stau pentru admin sau alceva, ci pentru oamenii care sunt aici. Invata sa iei partea buna de la fiecare, poate pentru tine cu conteaza decat adminul, asta e doar parerea mea....


ps. > numele meu este Gabytza si NUUU Gabitzaa <

WarGods | KGB
09-12-2015, 09:19 AM
va invit la o bere,un suc,o cafea,loa orice ,numai sa va impacati si sa lasati deoparte nepotismele,orgolii si ce mai stiti ca zace in voi.
Sper ca a fost doar o descarcare de presiune a lui Qatar.
Pupati-va si imbratisati-va ,o solutie de impacare permanenta. :P Bafta!

ADRI
09-12-2015, 09:42 AM
2 capre :)) nu va mai certati in public pe motive absurde , fiti mai buni ca nu mai vine mosu..

Anotimp
09-12-2015, 11:31 AM
"Sunt admini care nu fac nimic si au adminul degeaba" ce a spus si Xela vedeti-va de farfuria voastra nu cred ca e admin care sa primeasca grad degeaba dar nesimtirea asta nu are limita pentru unii care vorbesc aiurea .

Alex Maro
09-12-2015, 03:13 PM
Cred ca glumesti...asa nu rezolvi nimic.Serverul are nevoie de tine cum si tu ai nevoie de el.....Zic sa ne schimbam atitudinea,sa ne respectam mai mult...aici nu e fiecare pentru el...Toti facem parte din acelasi team si ar trebui sa ne tratam cu mai mult bun simt...sa lasam superioritatea pentru viata reala! Gabytza: Eu nu stau pentru admin sau altceva, ci pentru oamenii care sunt aici.(Nu e fata rea deloc:)) si tu esti baiat bun...) Asa ca lasa prostiile si treci la joaca:)

Mr.A
09-12-2015, 06:00 PM
Gandeste-te de doua ori inainte sa faci asta ! Maine pote fi prea tarziu, Ai un Avertisment. Nu uita de el.

Decizia iti apartine.

WarGods|Qatar
09-12-2015, 06:25 PM
Nu am vrut sa se ajunga pana aici ? Gabito te dai prea importanta te crezi sefa dar nu este asa cum crezi tu te-am ,blocat pe Ts3 dupa mai multe confilcturi intre noi .Dupa ce tot ai inceput toata cearta .Eu am incetat cu injuraturile dupa cum au observat alti dar pacat ca te-am pus pe mut ;) si na sunt un incapatant un arogant (asa mi-a placut toata viata ) O SA PLEC DE AICI CAND SE VA TERMINA TOTUL
Inca un lucru esti prea inervanta mai stai si tu tranqila stiu ca ai nevoie !!
Scuzati-ma pentru cearta asta minor Puteti sa dati T/C ?!

gabytza
09-12-2015, 06:36 PM
Draga Qarar,

:)) Nu sunt sefa :)) Sincer nu prea am inteles ce vrei sa zic. De injurat, toti injura, pe Ts pe chat admin, pe chat sa vada toti, ce conteaza :)) primim gag de la serv il scoatem singuri, e la moda :))


Inca un lucru este prea inervanta mai stai si tu tranqila stiu ca ai nevoie !! e maxima asta :)) nu am inteles nimic.

Cand faci afirmati incearca sa ai si argumente la ele, nu doar hai sa mai scriu ceva ....

Te pup ai grija :D

Ars3N
09-12-2015, 08:12 PM
aloo :))calm porumbeiilor

Juicee
09-12-2015, 09:00 PM
Grădiniţaaa

CRocoDiL
09-12-2015, 09:14 PM
AHO ahooo copii si frati,stati putin si nu va certati :)) tra la lalaa

La anu si al muulti ani ! ( pe server )

gabytza
09-12-2015, 10:42 PM
Nuuuu teeee suparaaa. Caaa nuuu eee bineeeee. ��

XeLa
09-12-2015, 10:52 PM
Sunteti incredibili, iremediabili ,imaturi, ma lasati fara cuvinte.
Nu ma rog de nimeni sa tina de admin, va rog sa va ganditi de 2 ori inainte sa creeati un topic pueril.