PDA

View Full Version : Propunere



kent***
05-12-2015, 05:47 PM
Salutare la toata lumea, am si eu o propunere, pentru server...sa se bage hats, lar face mai interesant si plugins de craciuns, brad oameni de zapada, si zapada pe jos, sunet cand calci pe zapada.. ar fi o ideie ? Ca se apropie sarbatorile

Tiger
05-12-2015, 06:16 PM
1. Hats - nu se va baga momentan, exista deja santa hat.
2. Plugin "brad oameni de zapada" - huh? Nu inteleg. Exista la C4 asa ceva, dar acest server nu este de CS ci zombie. Doar nu ai vrea sa oamenii sa fie brazi sau oameni de zapada, nu? :|
3. Zapada pe jos - nu se poate asa ceva, sunt harti specifice pentru mediul de iarna. Ruleaza comenziile "cl_weather 3" si "gl_fog 1" in consola pentru mai multe efecte vizuale.
4. Simulare sunet ca si cum ai merge pe zapada - deja exista.

Delia ღ❤
06-12-2015, 09:20 AM
2. Plugin "brad oameni de zapada" - huh? Nu inteleg. Exista la C4 asa ceva, dar acest server nu este de CS ci zombie. Doar nu ai vrea sa oamenii sa fie brazi sau oameni de zapada, nu? :|


Cred ca se referea sa fie pe mapa brazi si oameni de zapada (nu skinurile )

RaZz0R
06-12-2015, 09:55 AM
Cred ca se referea sa fie pe mapa brazi si oameni de zapada (nu skinurile )

Nu se prea poate, mapa cand e facuta asa ramane. Nu se poate adauga dupa diferite chestii pe ea.

Tiger
06-12-2015, 10:32 AM
Nu se prea poate, mapa cand e facuta asa ramane. Nu se poate adauga dupa diferite chestii pe ea.

Harta asa ramane, dar asta nu inseamna ca nu merg spawnate niste entitati pe ea. :)