PDA

View Full Version : Ban solo



bogdan^srr
19-10-2011, 08:08 PM
Nume: SOLO
IP: -
Data: 19.10.2011 dimineata(cred ca in jur de 9)
Harta: aim_map
Martori: erau putini jucatori la ora respectiva
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Stiu de incidentele cu acest jucator intrucat mai rasfoiesc si eu forumul. Astazi dimineata domnul solo a intrat pe servar cu aim,nu avea wac activ. Am jucat cateva runde contra lui si intrucat luam numai hed..am decis sa trec spectator sa vad si eu cum joaca, dar spre surprinderea mea cand stateam spectator se ducea cu lama sau chiar trecea spectator. In demoul prezentat se vede chiar in prima faza cum are aim(a fot singura faza care am pututo pinde intrucat trece spctator sau chiar iese dupa servar). Mai mentionez ca dupa ce iam zis ca iam facut demo a iesit si a reintrat dupa cca 10-15 minute cu wac.
Rog sa nu mai fie iertat acest jucator.

Solo!
19-10-2011, 08:42 PM
mane ma scz dar cand uh ai intrat si ai fk demo teai uitat sa vezi ca am wac
eo nu am intrat fara wac de 2 saptamani intreaba toti adminiii sa vezi ca fara wak nu am ce cauta asa ca taci
ADMINI e corect ?

bogdan^srr
19-10-2011, 08:52 PM
Daca chiar asa este il rog pe unul din owneri sau pe daniel_san sa caute in logs daca aveai wac activ cand ai intrat primele dati dimineata pe harta aim_map. Daca se dovedeste ca tu aveai wac atunci eu nu mai intru in veci pe servarul asta. Ma exaspreaza la culme tupeul tau.