PDA

View Full Version : propunere



wLady | Kamelia
25-11-2015, 09:51 PM
Acum ca vin sarbatorile,vine si iarna ,nu ar fii frumos niste colinde(avand in vedere ca pe acest mod nu ai de ce sa joci la sunet)(macar la sfarsitul rundei),caciuli de mos,bulgari(in loc de he,flash,"smoke"),(daca se poate si knife-urile sa fie diferite)???
Am vorbit cu AsuStar si a spus ca ii trebuie acceptul lui Tiger si ca trebuie sa fie mai multa lume deacord .:)
Parerea mea este ca ar fi foarte frumos sa fie pe toate sv comunitatii asa(parca e mai placut cand joci pe timpul ierni pe un server care detine aceasta atmosfera)

zeNo
26-11-2015, 07:24 AM
:pro: E foarte frumos la ce te-ai gāndit.. Sa ii dai si un PM lui Tiger sa vedem ce zice.

~TraNda~
26-11-2015, 03:47 PM
Daca n-a observat nimeni, Razvan nu se mai ocupa de servarul asta, Tiger are probleme nici el nu se ocupa. Nu s-a mai raspuns la o cerere de luni de zile..
Ar fi frumos.. Ar fi..

zeNo
26-11-2015, 04:52 PM
TRANDA scuze de DISLIKE sunt pe telefon si am apăsat din greseala

lAsuStarl
26-11-2015, 06:33 PM
Pe lāngă aceasta propunere,m-am gāndit azi la un plugin de mare ajutor,acesta joaca un rol important in bunăstarea jucătorilor.Daca eu dau free,si vine un but si ma omoară,fara să-mi dea arma sau ceva el automat va primi slay cu un mesaj in text,poate pe viitor daca va fi,plugin-ul va da si ban 30 de minute celor care tot omoară, cānd e free si nu da arma,sa zicem face chestia asta primește avertizare + slay iar a 3-a oara ban 30 de minute :P.

~TraNda~
29-11-2015, 09:30 AM
Propunere acceptata. S-au adaugat sunete si atmosfera de Craciun.
:locked: