PDA

View Full Version : Reclamatie IRB | All.Blacks



Addicted2Music
18-10-2011, 06:05 PM
Imi da slay pentru ca sa ofticat ca l-am omorat. El zicea ca sunt in baza dar eu venisem de la x.
Dupa incepe cu gag /kick /ban etc si ma ameninta ca nu mai intru pe srv:) .

Serios aveti ceva cu mine?

steamid : STEAM_0:0:21442613 astept unban:-j

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

godless
18-10-2011, 06:50 PM
daca zici tu! max te rog verifica posturile pe de_alexandra pe la 17! sau in jur de 17 si apoi vedem! iti schimbi numele cu "esti *****" si io tre sa-ti inghit tie toate astea? pe langa faptu ca nu-i prima oara? mereu jignesti jucatori! si nu-i prima oara cand te iei in gura cu mine! restu vorbim dupa ce verifica max posturile! ti-am dat ban 10 minue sa te calmezi! ai intra tin urmatoarea secunda cu gura mare! si tot asa!

AnOnIm
18-10-2011, 06:57 PM
Addicted daca te cunoaste Max nu cred ca trebuie sa faci ce vrei tu paici . ;) Ai o atitudine pe server care si mie mi-a sarit in ochii si nu e tocmai bine. Suferi de jocul tau ,zici ca esti buricul pamantului .

Si ca dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

si daca stau sa fac print de fiecare data cand intru pe server,ma plictisesc :* ...;)

si dupa ce iti dau gag imi atragi si atentia,ca nu stiu sa folosesc adminul ,esti bun tu ma ;) /

godless
18-10-2011, 07:05 PM
exact despre ce vorbeam!

Solo!
18-10-2011, 07:23 PM
bai oricum daka e vorba de irb asta nare ce fake cu adminu si cum te prinde slay gag kik ban nu conteaza
:d

godless
18-10-2011, 07:31 PM
solo, la tine e vorba doar de ban! si o sa probun la vot la sedinta situatia ta! sa vedem ce spun toti! probabil o sa supunem la vot! pana atunci io tot te banez! idem wt3! si cred ca mai sunt! pentru c apentru mine un codat e tot codat! dovada e dovada si nu pot sterfe repde totu cu buretele!

IRB | Walles
18-10-2011, 08:00 PM
soso gura mica si joc de glezne ca altceva nu ai ce face pe aici;)respect din partea mea nu o sa ai pe serverul asta si pe forum

Addicted2Music
18-10-2011, 08:18 PM
Addicted daca te cunoaste Max nu cred ca trebuie sa faci ce vrei tu paici . ;) Ai o atitudine pe server care si mie mi-a sarit in ochii si nu e tocmai bine. Suferi de jocul tau ,zici ca esti buricul pamantului .

Si ca dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>



si daca stau sa fac print de fiecare data cand intru pe server,ma plictisesc :* ...;)

si dupa ce iti dau gag imi atragi si atentia,ca nu stiu sa folosesc adminul ,esti bun tu ma ;) /

si ce am zis ma?:))) Dmn - doamne ;)
Si care e treaba ta ca iam zis lu ala chestia ca nam timp de buti ca tn??? Tu dai gag aiurea+ era codat pe srv si nu iai dat ban a iesit singur:| Asa ca taci
Si max nare nici o treaba cu mn stai calm nus genu daca cunosc pe x gata is tare in gura asa sunt eu de felul meu.
"sufar de jocul meu" ... pai ma omule eram pe buzzkill 5 vs 5 eu eram cu niste incepatori in echipa si tu cu jucatori care jucau binisor si nu pot singur da oricum nu mai merge aimu pe wac ce sai faC:)

Solo!
18-10-2011, 08:27 PM
faketi seninta ma si datimi si mie conversatia voastra

AnOnIm
18-10-2011, 08:36 PM
Addicted s-ar putea sa imi ies din minti.
1. Tu nu imi atragi atentia cand sa dau gag si cand sa dau ban. Nu pot sa fiu atent in 15 directi,cand ti se scoala tie sa ma uit pe 2 de odata ,ca sunt si eu om . ;)
2. Schimbati atitudinea .
3.Atunci cand ti-am dat ban am gresit ,continua cu ironiile tu si o sa te surprind,inca odata ;) .
4. Da suferi de jocul tau !
5.Nu face pe victima ca nu e cazul ,exagerezi si comentezi dupa fiecare faza,gen "uite cine ma luat" , "am niste buti in echipa".Veziti de jocul tau ca nu are nimeni nimic cu tine.

JET!

godless
18-10-2011, 09:41 PM
muzicantule, prin tot ce faci tu nu facid ecats a ne dovedesti ca daca ai rotabil(ip) esti "smeker" persiflezi ,jignesti, iei lumea peste picior si as amai departe! si io zic ca nu-i cazu! ca nu faci decat sa ne ambitionezi p toti impotriva ta! daca vrei sa-ti atragi toate antipatiile continua in acelasi stil!

Rapid1923
18-10-2011, 09:48 PM
soso gura mica si joc de glezne ca altceva nu ai ce face pe aici;)respect din partea mea nu o sa ai pe serverul asta si pe forum

Nu te baga aiurea unde nu te priveste.

RedMan
18-10-2011, 10:54 PM
pentru addicted si solo : "capul plecat de sabie nataiat" ascultati si voi ce au de zis oamenii astia ca nu vorbesc prostii ... daca nu stiau sa isi foloseasca adminele nu le mai aveau de mult timp ...dar asta nu decid playerii...cine stie sa il foloseasca sau nu ... in al doilea rand, addicted nu esti primul si nici ultimul care ia ban la nervi sau un kick sau un gag .. dar astfel de situatii pot fi evitate daca iti tii gura inchisa si iti vezi de jocul tau .. ca e plina romania de viteji si uite unde suntem !
p.s. : IRB e clan .. numele lui All.Blacks :D

Addicted2Music
18-10-2011, 11:44 PM
Addicted s-ar putea sa imi ies din minti.
1. Tu nu imi atragi atentia cand sa dau gag si cand sa dau ban. Nu pot sa fiu atent in 15 directi,cand ti se scoala tie sa ma uit pe 2 de odata ,ca sunt si eu om . ;)
2. Schimbati atitudinea .
3.Atunci cand ti-am dat ban am gresit ,continua cu ironiile tu si o sa te surprind,inca odata ;) .
4. Da suferi de jocul tau !
5.Nu face pe victima ca nu e cazul ,exagerezi si comentezi dupa fiecare faza,gen "uite cine ma luat" , "am niste buti in echipa".Veziti de jocul tau ca nu are nimeni nimic cu tine.

JET!

Te auzi ma ce zici JET? nene vb frumos.
Nu ti-am zis eu vreodata sa te uiti pe 100 jucatori si in plus nici nu prea intru pe srv pt ca se trezesc zeii ca tn sa dea comenzi aiurea.
SI ca sa stii nu ti-am facut tie reclamatie asa ca nu mai scrie aiurea in acest topic

Addicted2Music
18-10-2011, 11:46 PM
pentru addicted si solo : "capul plecat de sabie nataiat" ascultati si voi ce au de zis oamenii astia ca nu vorbesc prostii ... daca nu stiau sa isi foloseasca adminele nu le mai aveau de mult timp ...dar asta nu decid playerii...cine stie sa il foloseasca sau nu ... in al doilea rand, addicted nu esti primul si nici ultimul care ia ban la nervi sau un kick sau un gag .. dar astfel de situatii pot fi evitate daca iti tii gura inchisa si iti vezi de jocul tau .. ca e plina romania de viteji si uite unde suntem !
p.s. : IRB e clan .. numele lui All.Blacks :D
Daca esti atent nu i-am zis nimic el mia dat slay pt ca as fi stat in baza:) Chiar daca eu veneam de la X

-=MaX=-
19-10-2011, 12:44 AM
Addicted2Music las-o mai moale ca exagerezi! Am citit logurile si nu sunt putine cazurile in care suferi de tine. Ar fi bine sa-ti vezi de joci si sa o lasi mai moale cu vobele astea, au dreptate adminii. Nu e nimeni obligat sa suporte ironiile nimanui.
Am vorbit si cu All.Blacks si nu o sa te mai sanctioneze decat cand e nevoie. Sper sa fim intelesi si sa joci ca restul jucatorilor, sa nu mai aud ca suferi pe server!

:locked: