PDA

View Full Version : Reclamatie -=AGENT 007=-



K0X-deathrun
22-11-2015, 04:00 PM
Nick : K0X
Admin reclamat: -=AGENT 007=-
Ora:15:40
Mapa : deathrun_bhopz
Motiv :Ban pe motiv de limbaj,fara avetisment,doar un gag de 10 MINUTE,fara lama,fara kick,direct Ban,conform regulamentului,precizez ca gag-ul a fost cu o mapa anterioara.
Nu banul ar fii cea mai mare problema,adminul respectiv care se vede ca inafara de ore nu are nimic,este extrem de neglijent,nu este deloc atent ce se intampla pe server.O situatie ar fii aceea ca un player se duela cu teroristul prin geam,ceea ce a durat vreo 10 minute,serverul golindu-se si el nereactionand cu nimic,doar m-a vazut pe mine ca am injurat.O alta situatie ar fii asemanatoare,teroristul a omorat cu deagle 5 CT prin geam,acesta de asemenea nereactionand cu nimic,mentionez ca adminul nu era afk,el dadandu-mi ban,fara sa vada ce se intampla pe server,era foarte atent sa aiba motive sa scape de mine,eu nu-mi amintesc sa-i fii facut ceva inainte
Martori :Nu era niciun admin ON la aceea ora
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

zeNo
22-11-2015, 06:14 PM
Nu stiu ce sa zic.. Asteptam sa vedem ce are de spus si Agent..

th3#Lyke
22-11-2015, 08:35 PM
Asa m-ia dat si mie azi,dar nu mai fac cerere unban.
Si nici reclamatie nu ii mai fac.
Dar ma intreb,macar a facut BanList.
Da iam zis prost,doar pentru ca statea afk in timp ce tero tragea in ct prin geam.(007 nu te supara pe mine,dar esti prost).Si el facea ai dovezi.Adica el era pe servar si t tragea in ct,si el ne zice noua aveti dovezi.

-=AGenT 007=-
22-11-2015, 09:53 PM
:))))))))))))))) imi place reclamatia. :)))))
Sa mai injuri STAFF-UL [ADMINII].

mugurhaiduc
24-11-2015, 03:45 PM
mdaaa.... agent ... dar nu trebuie sa ii dai ban .... maxim trebuia sa il ti in kick sau ii dai llama. si ai mai facut asa si altora ,dar nu te-au reclamat .

~TraNda~
24-11-2015, 03:51 PM
Incercati va rog pe viitoar sa nu dati direct ban! Ori ii dati kick/llama/stfu (3-4 runde) daca tot continua si dupa asta ii dati ban.

-=AGenT 007=-
24-11-2015, 05:15 PM
Tranda, asta am facut dar nu invata minte "Altii" mai sunt si astea care injura de "*****" "Mame" -_-

K0X-deathrun
24-11-2015, 06:52 PM
Vreau sa reamintesc ca banul e 20% din problema,din partea mea nu e neaparat sa-l luati in calcul,vroiam sa ma axez pe partea in care el statea si era foarte atent ce zic eu in loc sa vada ca ceilalti playeri isi fac de cap.

-=AGenT 007=-
24-11-2015, 06:57 PM
Omule, eu fara dovada nu iti fac tie poftele.

K0X-deathrun
24-11-2015, 07:14 PM
Ce dovada mai vrei "omule"?Nu se vede destul de clar ca playerii faceau ce vroiau si tu ca de obicei nu iti faceai treaba de admin,doar sa imi areti mie ca esti smecher ceea ce nu esti si ca imi poti da gag,ban si altele.

wLady | Kamelia
24-11-2015, 08:53 PM
In ultimul timp am jucat destul de des si pot spune ca: cat timp a fost agent intrat (si ceilalti admini) nu a facut niciun player ce a vrut pe sv dar bineinteles cat timp a fost si la pc
cand e afk e alta treaba(th3#lyke)
si uneori chiar vorbesti urat ..foarte urat
parerea mea...scuze ca m-am bagat

-=AGenT 007=-
24-11-2015, 10:28 PM
Copile, eu am si alte treburi trebuie sa stau ON si pe forum eram afk cand a facut greseala "daca a facut" am cerut dovada si tu imi arati martori. De unde sa stiu eu ca ala e complice cu tine si ca minte?
Altadata sa faci poza, si sa nu mai injuri.

K0X-deathrun
25-11-2015, 08:38 PM
Vrei sa spui ca ai avut alt ceva de facut cat timp tero tragea dupa toti prin geam si in timp ce tragea el,eu am injurat si doar injuratura ai vazut-o,nu?
Scz,dar eu nu imi amintesc sa-ti fii adus martori,dar daca vei fac rost si de aia,toti playerii au vazut ce ai facut,defapt ce n-ai facut ;)

~TraNda~
27-11-2015, 07:11 PM
A se citi : <b>You have to register to ba able to see this link</b>