PDA

View Full Version : Cerere ADMIN by -eqZ-Aatrox



-eqZ-Aatrox'
15-11-2015, 11:28 AM
GRAD: Slot sau Helper .
Primele 5 cifre din CNP: 50204
NICK: -eqZ-Aatrox .
VARSTA: 13 ani si jumatate .
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: furiencs_wargods@yahoo.com
EXPERIENTA: Am aproximativ jumatate de an pe furien si deathrun .
TIMP JUCAT: 75 de ore .
PERIOADA: Seara , dimineata ( cateodata s-ar putea sa nu intru seara si intru dimineata ca a teme sau invers ) si in week-end
MOTIV: Doresc admin sa am nume rezervat si sunt foarte multi care fac scurt , vorbesc urat si etc .
CUNOSTIINTE: Harti , amx_modx .
PROMOVARE: Reclama pe Facebook , Skype , Yahoo .
CE SPUNE VULPEA? : SI1204200275

~TraNda~
15-11-2015, 11:55 AM
Ai mai avut admin aici si nu te-ai tinut de el :) .

-=AGenT 007=-
15-11-2015, 04:42 PM
Ai mai avut admin aici si nu te-ai tinut de el :) .

El stie bine. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

mugurhaiduc
15-11-2015, 06:31 PM
eu nu prea stiu ce a facut Aatrox, dar o sa ma incred in trada si o sa zic contra, pana cand o sa te vad mai mult on

~TraNda~
15-11-2015, 07:36 PM
Pentru linistea voasta ca sa fiti siguri ca a primit remove inainte : click (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-eqZ-Aatrox'
15-11-2015, 08:24 PM
Am primit remove ca nu am mai jucat . Si daca acum joc ? Si daca vreti sa ma vedeti ON ar trebui sa intrati . Dupa cum am zis joc doar seara sau dimineata !

~TraNda~
15-11-2015, 08:27 PM
Am primit remove ca nu am mai jucat . Si daca acum joc ? Si daca vreti sa ma vedeti ON ar trebui sa intrati . Dupa cum am zis joc doar seara sau dimineata !

Faptul ca n-ai mai jucat arata infidelitatea ta fata de server si comunitate :) . N-ai nicio cerere de absenta deschisa.

-eqZ-Aatrox'
15-11-2015, 08:28 PM
A , da ! Tranda , zici ca eu nu m-am tinut , dar tu defapt nu intri niciodata ! De cānd m-am reapucat 1 data te-am vazut .

~TraNda~
15-11-2015, 08:29 PM
A , da ! Tranda , zici ca eu nu m-am tinut , dar tu defapt nu intri niciodata ! De cānd m-am reapucat 1 data te-am vazut .

Asta e problema mea. Nu intru doar pe nick-ul meu, stai tu linistit.
Nici nu te-ai obosit sa recitesti regulamentul, doar ai copiat cererea precedenta.

EDIT : SI cum se face ca la cererea asta ai 13 ani si la cererea de pe Furine ai 17? :zid:

wLady | Kamelia
15-11-2015, 09:05 PM
Asta e problema mea. Nu intru doar pe nick-ul meu, stai tu linistit.
Nici nu te-ai obosit sa recitesti regulamentul, doar ai copiat cererea precedenta.

EDIT : SI cum se face ca la cererea asta ai 13 ani si la cererea de pe Furine ai 17? :zid:
1. :contra: motivele mai sus
2. Confirm ca Tranda intra si cu alte nick-uri,intra si cu al lui si nu trebuie sa il vezi tu :)

-eqZ-Aatrox'
16-11-2015, 08:07 PM
[QUOTE=Tranda ♪;99739][B]Asta e problema mea. Nu intru doar pe nick
Tranda , vreau poze cānd am pus ca am 17 ani :)))) . Stiu ca e greu sa citesti cifrele , dar straduieste-te . Nu stiu cum vezi tu , dar cred ca-ti treuie un consult la ochi sau poate mai dai pe la scoala :)))) .

~TraNda~
16-11-2015, 08:58 PM
[B]Asta e problema mea. Nu intru doar pe nick
Tranda , vreau poze cānd am pus ca am 17 ani :)))) . Stiu ca e greu sa citesti cifrele , dar straduieste-te . Nu stiu cum vezi tu , dar cred ca-ti treuie un consult la ochi sau poate mai dai pe la scoala :)))) .

Zau pustiu? Eu zic sa respecti ma mucosule. Nu ne permitem. Cand ti-oi permite eu sa imi vorbesti asa atunci s-o faci amice, ca daca iti dau o palma te invarti in loc
Beleste bine ochii minciunica, si pana sa te faci singur de rahat mai puneti putin creier in capul ala.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

wLady | Kamelia
16-11-2015, 09:12 PM
Tranda abtinete:).Nu te mai uita pe subiectul asta si lasa-l ca e saracul ... .

zeNo
16-11-2015, 09:34 PM
Zau pustiu? Eu zic sa respecti ma mucosule. Nu ne permitem. Cand ti-oi permite eu sa imi vorbesti asa atunci s-o faci amice, ca daca iti dau o palma te invarti in loc
Beleste bine ochii minciunica, si pana sa te faci singur de rahat mai puneti putin creier in capul ala.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
:contra: Tranda iti dau mare dreptate.. Este tare in gura si pe server nu numai aici.. Tranda nu te pune la mintea lui ca nu se merita.. lasa-l in pace.. Stii tu vorba aceea "Prostul are mintea odihnita" deci nu se merita ;)

~TraNda~
27-11-2015, 06:57 PM
Respins.
:locked: