PDA

View Full Version : Cerere unban



MrMouse
14-11-2015, 10:50 PM
NUME: [MdK]*Mr.Mouse -_-
IP: 192.168.1.5
VARSTA: 15
ID DE STEAM: -
DATA: 14.07.2015
ORA: nu mai stiu sigur
HARTA: -
ADMINI PE SERVER: nu imi mai amintesc
MOTIV: am refuzat sa scan wCD
DOVEZI: -
MENTIUNI: In acel moment, nu eu eram pe server , ci varul meu. Eu eram plecat cu tata sa ii aducem pe parintii lui la noi , iar el nu a stiut ce trebuie sa faca , si a preferat sa ignore , iar cand a luat ban a inchis pc. Daca ramanea scris motivul banului as fi facut cerere mai devreme.

~TraNda~
15-11-2015, 03:26 AM
Nu e treaba noastra pe cine lasi tu sa joace pe nick-ul tau la PC-ul tau. Mie nu imi garanteaza nimeni ca asa a fost. Data viitoare sa te gandesti de doua ori intainte sa lasi pe cineva sa joace pe nick-ul tau. :contra:
Banul ramane!

Poti plati taxa unban daca vrei sa primesti unban.

zeNo
15-11-2015, 10:18 AM
Nu e treaba noastra pe cine lasi tu sa joace pe nick-ul tau la PC-ul tau. Mie nu imi garanteaza nimeni ca asa a fost. Data viitoare sa te gandesti de doua ori intainte sa lasi pe cineva sa joace pe nick-ul tau. :contra:
Banul ramane!

Poti plati taxa unban daca vrei sa primesti unban.
:contra:

MrMouse
16-11-2015, 09:07 PM
Sa ma c*a*c pe voi de ordinari
Ati face orice ca sa ne convingeti pe noi , jucatorii , sa va platim voua taxele pt comunitate sau host
Bine ca ati dat admin la toti prostii , si unii habar n-au sa joace pe modurile respective
Pacat de servere si de comunitate.
Pe dr abea aveti cate 10 playeri pe ora.
De aceea tot pierdeti playeri si se golesc serverele.
Ne obligati sa platim ca sa va scapati voi de taxe.
Cica sa platesc pt unban. Cand o sa mi-o luati voi in gura poate atunci o sa va dau un euro , sa platiti o parte din host.
Terminatii dreacu. Si sunt sigur ca nu sunt unicul care crede asta despre voi , dar nimeni nu are tupeu sa vi-o spuna , avand in vedere ca ei joaca pe sv din aceasta comunitate.
Ma p*i*s pe voi si pe comunitatea voastra de orfani (UNII) , ca pot juca pe orice alt server mult mai bine , si fara sa existe discutii de tipul: Platesti daca vrei sa joci.
Eu ma joc de placere , nu sa va platesc voua taxele.

zeNo
16-11-2015, 09:43 PM
Sa ma c*a*c pe voi de ordinari
Ati face orice ca sa ne convingeti pe noi , jucatorii , sa va platim voua taxele pt comunitate sau host
Bine ca ati dat admin la toti prostii , si unii habar n-au sa joace pe modurile respective
Pacat de servere si de comunitate.
Pe dr abea aveti cate 10 playeri pe ora.
De aceea tot pierdeti playeri si se golesc serverele.
Ne obligati sa platim ca sa va scapati voi de taxe.
Cica sa platesc pt unban. Cand o sa mi-o luati voi in gura poate atunci o sa va dau un euro , sa platiti o parte din host.
Terminatii dreacu. Si sunt sigur ca nu sunt unicul care crede asta despre voi , dar nimeni nu are tupeu sa vi-o spuna , avand in vedere ca ei joaca pe sv din aceasta comunitate.
Ma p*i*s pe voi si pe comunitatea voastra de orfani (UNII) , ca pot juca pe orice alt server mult mai bine , si fara sa existe discutii de tipul: Platesti daca vrei sa joci.
Eu ma joc de placere , nu sa va platesc voua taxele.

Baiatule inainte sa joci pe server mai citeste si regulamentul... Dar dupa cat vad nu prea dai pe la scoala si nu ai cei 7 ani de acasa.. Nu te obliga nimeni sa platesti taxa,dar nu vii tu aici sa injuri ca la usa cortului... Te rog frumos ca pe viitor sa nu se mai repete sau vei primii ban pe forum!!

RaZz0R
16-11-2015, 10:56 PM
15 ani, nu ma mira atitudinea lui.
Cred ca se poate inchide postul.