PDA

View Full Version : problema test wargods



bbbbb
12-11-2015, 04:31 AM
am steamul de vreo 5 ani si n-am jucat niciodata cu coduri . in urma cu vreo 2 ore mi s-a facut o verificare cu wargods cheat defender si spre surprinderea mea a iesit cum ca e posibil sa am wallhack : "Cheat Signature Detected: Possible Wallhack " .
aveti aici link : <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
la "Modules" acolo apare : "UnlockerHook.dll (MD5: 78D62115F51B641A9F12AFDF50A352FC) -> Unknown"

aici : <b>You have to register to ba able to see this link</b> : e un filmulet in care fac eu testul si dupa caut in "search" acel dll si nu gaseste nimic .
dupa am cautat la procese si am cautat ceva care sa aibe legatura cu acel dll si nu am gasit decat unlockeassistant.exe : <b>You have to register to ba able to see this link</b> . credeti ca aici ar fi problema ?

as vrea sa stiu si eu ce e cu dll-ul asta : UnlockerHook.dll si daca e normal sa primesc ban pentru asa ceva . am cautat pe google sa vad ce e cu el ... si nici nu are legatura cu cs-ul . ar fi aiurea sa primesc ban pentru asa ceva . am postat aici ...pentru ca ma gandesc ca voi v-ati mai intalnit cu aceasta "problema" si astept niste raspunsuri . daca se poate sa imi dati niste raspunsuri cat mai repede ar fi perfect . multumesc .


p.s. tin sa precizez ca am jucat warnight 5vs5 (eac on +ts on ) inainte de a fi verificat .

edit : <b>You have to register to ba able to see this link</b> - e un link care explica ce e ala unlockerhook.dll . deci voi ce parere aveti ? vad ca sunt in jur de 60 de vizualizari si n-a dat nimeni reply inca .

Tiger
12-11-2015, 04:38 PM
S-a mai vorbit despre aceasta "problema":
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>
* <b>You have to register to ba able to see this link</b>

O sa se rezolve la urmatorul update al aplicatie.

Acel "UnlockerHook.dll (MD5: 78D62115F51B641A9F12AFDF50A352FC) -> Unknown" este un modul curat din punct de vedere al codurilor de CS, nu contine nimic suspect.

bbbbb
12-11-2015, 05:31 PM
ok . mersi de raspuns . se poate inchide topicul daca nu mai are nimeni ceva de adaugat . bafta