PDA

View Full Version : Retragere MqR.#7uP



MqR.#7uP
11-11-2015, 03:17 PM
Nume: MqR.#7uP
Durata: Permanenta.
Motiv: Nu mai am timp de cs ,din cauza scolii. Am facut ce am putut sa am si eu activitate,cat de cat.
Mentiunii: Voi mai intra pe server , dar mai rar. Va urez multa bafta in continuare!!! Si "spor la fraguri".

WarGods|Qatar
11-11-2015, 03:20 PM
Ai sa iti zic ceva? Acum 2 luni am fost downgradat din motive stiute de toti admini de pe clasic . Eram nervos am facut cerere pe forum de retragere mam certat cu XELA ma scos de pe steam dar mam gandit mai bine . Acum o luna am facut cerere de Helper am fost downgradat pana la slot dar tot am continuat . Am primit adminu inapoi si vreau sa le multumesc . Ca nu are cine sa imi spuna ca nu sunt activ pe sv !!! Acum tu nu pune la sufelt, dupa parerea mea esti un admin activi cat de cat fata de alti care fac un scan la o saptamana si da ban la 2 saptamani si te rog sa te gandestete mai bine ca aveam nevoie de playeri, admin pe server ca tine . Eu iti urez numai bafta si sa ne auzim cu bine . Mult Noroc !!

Anotimp
11-11-2015, 05:33 PM
Ce pot spune , Bafta dar nu e o alegere buna .... partea cu admini activi si cei care nu sunt activi,am vazut ca tot se vorbeste de treaba asta....pai haide sa vedem ,nu toti au atata timp la dispozitie fiecare incearca sa fie cat se poate de activ zic eu , nu cred ca e admin care a petrecut atata timp pe acest server doar sa ia un helper sau un premium poate si mai departe si dupa sa nu mai joace sa fim seriosi (corect cei care nu au mai intrat de mult sau intra odata la o saptamana 2 merita un downgrad sau sa ia remove) ... poate ca unii au servici alti familie nu poate acorda tot timpul lor acestui server/forum dar atat cat pot o fac ... haide sa terminam cu ura asta intre admini (ba ala e activ ala nu e) suntem o comunitate/grup aici cel putin trebuie sa fim uniti in viata de zi cu zi e treaba fiecaruia ce face , Nu ma luati in nume de rau mi-am spus doar parerea.

--------------- Added after 4 minutes ---------------

P.S fara suparare daca ai stiut ca nu poti fi activ nu trebuia sa mai faci cererea aia..

MqR.#7uP
11-11-2015, 08:11 PM
Va multumesc pentru atentia acordata. Imi pare rau ca am renuntat la admin , dar mai activ decat am foat nu pot fi. Dimineata nu mai pot intra , iar dupaamiaza sunt la scoala. Am incercat sa intru pe server si sa fiu activ macar 30 de minute , dar ,din pacate nu au fost de ajuns. Recunosc , pe forum nu am putut fi activ , deoarece nu puteam raspunde cererilor de slot/admin. Nu cunoasteam playerii care au facut cererile respective , deoarece acestia intrau dimineata sau dupaamiaza , iar eu nu eram pe server. In fine sa nu o mai lungesc , va salut pe toti si va urez mult succesc in continuare.

RaZz0R
11-11-2015, 08:23 PM
Tu acum fugi de la datorie.... Nu ti sa acordat up la cerere si iti bagi demisia, te cred ca nu ai timp, nici eu nu le am, probabil ca sunt dat disparut pe cs si eu am facultate viata sociala, etc, dar nu asa se face

Mr.A
11-11-2015, 08:48 PM
Bafta.

MqR.#7uP
11-11-2015, 08:56 PM
Retrag cererea de renuntare la functie. M-am gandit mai bine si am decis ca nu e bine sa fac asa. Voi reveni cu o noua cerere de up pana cand voi primii premium :)) .

Mr.A
12-11-2015, 02:17 PM
Bravo, Dar te rog sa nu iei totul in ras. Si sa fi serios , activ , "sever , forum".