PDA

View Full Version : Ban degeaba



Holden
03-11-2015, 10:51 PM
Nu stiu pe cine sa reclam ca nu stiu cine imi da ban DEGEABA .. am revenit dupa o pauza si nu stiam care mai era treaba cu wac-ul .. am jucat jumate de ora fara si mi s-a spus sa instalez , am instalat wac , mi s-a facut si wcd si tot imi iau ban .. poate imi explicati si mie de ce !!!!!!!!!!

Mr.A
03-11-2015, 10:56 PM
Nu este degeaba !

Ai 3396 de banuri la activ > <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Deci Ai interzis pe Comunitatea WarGods.Ro

Holden
03-11-2015, 11:00 PM
Nu esti sanatos la cap .. joc dinaintea ta pe serveru asta flacau si nu am luat nici un ban .. mi-ai zis sa instalez wac , am instalat , am facut si wcd ... ce vrei mai mult de atat ????

daca tot ma acuzi de coduri .. arata-mi dovada ca am wall .. ca mi-ai facut wcd , poze sau alte nebuniii si am iesit cu wall

--------------- Added after 2 minutes ---------------

si asta cu 323243 banuri e o porcarie ... tu iti imaginezi sa iei 3300 nustiu cate banuri pe un server ?

Mr.A
03-11-2015, 11:04 PM
Tu da-mi explicatia la cele 3396 de banuri pe pc-ul tau si dupa mai discutam .. "Si Flacau ii zici lui tactu" ca nu am facut armata impreuna. si nu avem glume in program.

Holden
03-11-2015, 11:06 PM
=)) cu tine nu se poate discuta ... asa ca te rog sa-ti vezi de treaba ta . poate intra xela si sa vedem si parerea lui pt ca ma stie ca joc de mult pe server si asta chiar e o porcarie cu cele 3 milioane de banuri

si sa-ti demonstrez ca meriti sa-ti spun flacau ca nu te duce mintea ... daca era asa cum spune acolo ca am 3000 de banuri .. cum puteam eu sa-ti explic fiecare ban in parte ?

--------------- Added after 3 minutes ---------------

le-am facut wcd tot timpul .. il am pe desktop ca stiu ca de fiecare data cand intru trebuie sa fac de vreo 5 ori , wac am tot timpul .. ce mai vrei ? pace pe pamant ?

--------------- Added after 3 minutes ---------------

am vazut zeci de reclamatii impotrivata ta .. daca atatia ti-au facut reclamatii .. nu crezi ca poate ai tu o problema si habar nu ai sa adminezi ? si poate nu-ti dai seama cand cineva are coduri sau nu ?

WarGods|Qatar
04-11-2015, 12:04 AM
Reclamatie facuta la misto . Ca sa vezi si tu aici ai toate banurile primite <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
Si vorbeste mai frumos ca nu suntem cu vacile pe camp !!

Holden
04-11-2015, 10:34 AM
eu vreau sa-mi explice ban-ul de aseara .. ce inseamna asta ? ai tu impresia ca am wall si buf ban ? aveam si wac activ si iti faceam si wcd .. asa se face acum ? ban-uri din astea fara motiv ?
inainte iti mai dadea o dovada ceva , un demo

Anotimp
04-11-2015, 12:35 PM
Ai destule banuri la activ nu inteleg de ce mai faci reclamatie aiurea, dovezi te poti uita la ce a lasat Qatar mai sus si MR.A cred ca e destul de sanatos si ai grija la limbaj.....

Savarinaa
04-11-2015, 02:23 PM
Holden, nu ştiu care e treaba dar vreau să înţelegi că o dată ce ai un ban activ iar tu nu ai făcut cererea unban şi ai intrat pe server, tu nu mai ai voie. Şi chiar fără motiv, cum ai primit aseară.
Mr.A: FLĂCẮU, flăcăi, s. m. Tânăr neînsurat; fecior, june. ◊ Flăcău tomnatic (sau stătut) = bărbat care a trecut de prima tinerețe și nu s-a însurat.
FLĂCĂU s., adj. 1. s. fecior, tânăr, (pop. și fam.) june, (Olt. și Munt.) dănac, (Transilv.) melean, (Transilv. și Maram.)
Nu văd o jignire în asta. E doar o formulă de adresare.

Holden
04-11-2015, 03:30 PM
Ai destule banuri la activ nu inteleg de ce mai faci reclamatie aiurea, dovezi te poti uita la ce a lasat Qatar mai sus si MR.A cred ca e destul de sanatos si ai grija la limbaj.....

ce va mai placec sa va bagati in seama aiurea ... E TREABA TA MA AICI ? ti-am facut tie reclamatie ? vezi-ti de treaba ta ma frate si nu va mai bagati in seama ca bikinii

--------------- Added after 7 minutes ---------------

NU stiam ca am ban activ sau cum ii ziceti voi pt ca nu am mai intrat pe forumul asta de 2 ani ... am intrat pur si simplu in joc ... nu am timp sa ma uit peste toate regulile voastre , intru si eu jumate de ora pe zi in cs si ma disperati cu codurile .. spre deosebire de voi .. eu n-am jucat niciodata in viata mea cu coduri nici un joc , dar voi asa v-ati invatat sa jucati cs , jucand cu coduri si ironia stiti care e ? ca nici asa nu stiti sa prindeti un codat .. s-a intamplat de 100 de ori pe server sa va jucati linisititi si sa va zic eu pe u@ codati ca voi n-aveti nici o treaba .. tot am tras sa joc tot pe serverul asta pt ca mi-am facut cat de cat o reputatie dar sa o iau de la 0 pe alt server , e naspa . vreti sa scoateti banul ? bine , nu vreti ?iar e bine