PDA

View Full Version : propunere..



zeNo
01-11-2015, 12:53 PM
Eu zic sa scoatem acele chestii adăugate ieri.. Nu e prea smecher.. Nimeni nu īl poate omora pe tero cu 8000 hp si nu mai are nici o faima jocul.. Multi jucători s-au lăsat din aceasta cauza.. Eu zic sa le scoatem si sa fie la fel cum era īnainte.

~TraNda~
01-11-2015, 01:29 PM
:pro: nici mie nu-mi place meniul ala de la tero, numai el castiga. Ajunge shop-ul!

RaZz0R
01-11-2015, 01:37 PM
Nu am vazut ce meniu are tero sincer, dar am vazut faza cu 8000 viata, am descarcat in tero un Ak cu 120 gloante si nimic (toate trase in cap).

~TraNda~
01-11-2015, 04:59 PM
Nu am vazut ce meniu are tero sincer, dar am vazut faza cu 8000 viata, am descarcat in tero un Ak cu 120 gloante si nimic (toate trase in cap).

Poti sa alegi, fara bani, hp / invizibilitate / arma si multe alte facilitati care dezechilibreaza rau jocul. Cand nu sunt admini, cei de la tero aleg arma si sparg geamul in doua. Azi doar eu am dat 5 banuri, unul dupa altu pentru asta :) . Macar daca e meniul ala sa se puna si un pret pe respectivele facilitati. Daca nu, sa ramana decat shop-ul. Eu zic ca e suficient shop-ul.

lAsuStarl
01-11-2015, 05:07 PM
Acel meniu,exista acum 2-3 ani cand mai jucam si eu deathrun,intre timp presupun ca sa bug-uit si nu a mai aprut,desi in consola zicea ca rula.Meniul l-a adaugat Tiger,eu doar l-am rescris la cererea lui,mai departe el ia deciziile.

RaZz0R
01-11-2015, 07:38 PM
Daca o saramana asta, as propune sa se scoata regurile cu jocul free, cu datul de arma, si restul, deoarece tero poate alege oricand sa ia arma, armura, inv, si restul.

zeNo
01-11-2015, 07:49 PM
Jocul deathrun nu mai are faima acum... inainte eram 20 de playeri iar acum pe sv sunt 3-4 iar cand intra mai multi spun "Ce naspa e cu meniul ista... eu ies" si asa nu mai avem playeri.. Cum era inainte era cel mai bine,era super smecher! TIGER te rog frumos sa faci shop-ul ca inainte!

lAsuStarl
01-11-2015, 08:17 PM
Eu aici chiar nu iti inteleg logica,omu' creaza ceva nou,si dupa i spui sa-l dea jos,sa-l "distruga",aici mie nu-mi convine,din puctul urmator de vedere: De ce sa distrugi ceva ce a construit,cand poti sa-l modifici/refaci,in asa fel in cat sa fie pe placul tuturor,e mai bine sa-l distrugi ?,aici char nu pot intelege sper sa ma lamuresti tu,zeno.

zeNo
01-11-2015, 08:24 PM
Eu aici chiar nu iti inteleg logica,omu' creaza ceva nou,si dupa i spui sa-l dea jos,sa-l "distruga",aici mie nu-mi convine,din puctul urmator de vedere: De ce sa distrugi ceva ce a construit,cand poti sa-l modifici/refaci,in asa fel in cat sa fie pe placul tuturor,e mai bine sa-l distrugi ?,aici char nu pot intelege sper sa ma lamuresti tu,zeno.

Asu mie si multor playeri nu le place aceasta "creatie".. E prea naspa.. Nu ai nici macar o sansa sa omori t daca isi ia 8000 hp.. macar chestia asta cu 8000 hp sa se scoata si sunt multumit..+noi nu am propus sa se bage asa ceva..

~TraNda~
01-11-2015, 08:32 PM
Eu aici chiar nu iti inteleg logica,omu' creaza ceva nou,si dupa i spui sa-l dea jos,sa-l "distruga",aici mie nu-mi convine,din puctul urmator de vedere: De ce sa distrugi ceva ce a construit,cand poti sa-l modifici/refaci,in asa fel in cat sa fie pe placul tuturor,e mai bine sa-l distrugi ?,aici char nu pot intelege sper sa ma lamuresti tu,zeno.

Sa te lamuresc Costica :)) :* . Din cate imi aduc eu aminte, de acum 2-3 ani (jucam si eu atunci) era meniul asta al tero, dar nu dezechilibra asa mult jocul. Nu-mi aduc aminte sa fi fost 8000 hp. Imi aduc aminte ca puteai alege : invizibilitatea / arma (3-2 din buy, nu stiu cum se numeste :)) ) care avea doar 30 gloante / deagle cu 7 gloante / hp +200 (ceva mai normal) / scut+casta +125 / he (care le primeai in numar de 7-8) / flash .
Meniul asta mi se pare ok! Sa poti alege ca tero m4a1 full / deagle full / 8000 hp pai de ce mai m-as juca? Daca tot s-a vrut asa, sa se bage bani pe respectivele faciltitati. N-a zis nimeni ca aruncam ceva sau il distrugem. Zeno si-a exprimat opinia ca si restul playerilor de pe server.
3 optiuni :
1. se readauga meniul de acum 2-3 ani (descris de mine mai sus)
2. se adauga bani pe facilitati
3. se scoate si ramane doar shop-ul.

zeNo
01-11-2015, 09:13 PM
Sa te lamuresc Costica :)) :* . Din cate imi aduc eu aminte, de acum 2-3 ani (jucam si eu atunci) era meniul asta al tero, dar nu dezechilibra asa mult jocul. Nu-mi aduc aminte sa fi fost 8000 hp. Imi aduc aminte ca puteai alege : invizibilitatea / arma (3-2 din buy, nu stiu cum se numeste :)) ) care avea doar 30 gloante / deagle cu 7 gloante / hp +200 (ceva mai normal) / scut+casta +125 / he (care le primeai in numar de 7-8) / flash .
Meniul asta mi se pare ok! Sa poti alege ca tero m4a1 full / deagle full / 8000 hp pai de ce mai m-as juca? Daca tot s-a vrut asa, sa se bage bani pe respectivele faciltitati. N-a zis nimeni ca aruncam ceva sau il distrugem. Zeno si-a exprimat opinia ca si restul playerilor de pe server.
3 optiuni :
1. se readauga meniul de acum 2-3 ani (descris de mine mai sus)
2. se adauga bani pe facilitati
3. se scoate si ramane doar shop-ul.

Exact!!

Squad.
01-11-2015, 09:36 PM
PRO pentru scoatere , nu e util deloc mod-ul asta , Terro are 8000 hp ... dabea ii omorăm.

lAsuStarl
01-11-2015, 10:55 PM
Daca nu sa exprimat cum dorea el sa inteleg,eu n-am de unde ghici :)).Eu asa-mi aduc aminte ca era,dar asta vreau sa va fac sa intelegeti cu toti,se poate face orice, in limitele engine-ului desigur,se poate adauga,sterge,implanta orice in meniu,dar trebuie sa fie un acord.Va intelegeti toti adminii maine sa zic,alegeti ce a-ti vrea in meniu,vedem daca este de acord Tiger si facem treaba,ce ziceti?

zeNo
02-11-2015, 07:24 AM
E bine si cum zici tu,Asu :* :* :))

~TraNda~
02-11-2015, 05:40 PM
Daca nu sa exprimat cum dorea el sa inteleg,eu n-am de unde ghici :)).Eu asa-mi aduc aminte ca era,dar asta vreau sa va fac sa intelegeti cu toti,se poate face orice, in limitele engine-ului desigur,se poate adauga,sterge,implanta orice in meniu,dar trebuie sa fie un acord.Va intelegeti toti adminii maine sa zic,alegeti ce a-ti vrea in meniu,vedem daca este de acord Tiger si facem treaba,ce ziceti?

Eu mi-am exprimat opinia in postul anterior.