PDA

View Full Version : Reclamatia grasuxxl



sebastian
26-10-2015, 08:39 PM
Mai intai am luat gag 5 minute absolut fara nici un motiv...apoi l-am luat la intrebari pe acest admin pe ce motiv dupa care imi spune el ca am injurat dara fara dovezi...dupa care imi da slab de vreo 8 ori...apoi zice ca afce c evrea el si imi da ban:)):)):))

RaZz0R
26-10-2015, 08:41 PM
Adu si tu o poza din consola daca se poate, sa ne convingem de cele spuse de tine.

sebastian
26-10-2015, 08:45 PM
nu stiu cum sa le pun pozele...

grasuxxl
26-10-2015, 08:47 PM
ca sa iti arat eu de ce gag <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> asa si nu imi zici u mie copilas si ca stiti sa puneti lm sunt playeri noi care nu stiu sa puna si cand le zisai cum incepusi sa comentezi aiurea

RaZz0R
26-10-2015, 08:47 PM
Le incarci pe un site gen girlshere si ne dai link.

~TraNda~
26-10-2015, 08:48 PM
Incarca-le pe <b>You have to register to ba able to see this link</b> , copiezi link-ul si lasi reply aici.

sebastian
26-10-2015, 08:51 PM
grasuxxl arata-ne si faza cand imi spui ca faci ce vrei

ai observat ca si alt player te-a intrebat cati ani ai no? si stii ca mai ai reclamatii

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

--------------- Added after 3 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b> la imaginea asta iti dau eu raspuns iustin statea ascuns fara lasere si astepta sa vina zombi la el si ,,bou,, nu este injuratura

grasuxxl
26-10-2015, 08:55 PM
nu conteaza cati ani am eu nu sunt obligat sa zic cati ani am daca nu vreau si intre pe sv sa ma joc nu sa incepi sa ma stresezi u pe mine

sebastian
26-10-2015, 08:55 PM
mi-ai spus sa-ti fac reclamatie luandu-ma la misto. ti-am facut:))

cum te-am stresat? te-am stresat pentru ca am vrut motiv bun pentru gag 5 minute?

si pe serverul asta se da ban pentru ca vrei motiv pentru slap kick si gag? am primit toate astea 3 de la tine si am vrut motiv

--------------- Added after 5 minutes ---------------

grasuxxl zi-mi motivul ban-ului meu te rog

grasuxxl
26-10-2015, 09:03 PM
gag ca asa vreau eu ma faci sa rad da iti dadui si kick si iti zisai sam faci reclamatie daca nu iti convine ca iti dadui gag asa cum zici u ca degeaba si bou nu e injuratura e jignire daca nu stia sa puna lasere asta nu inseamna ca trebuie sal faci bou

sebastian
26-10-2015, 09:05 PM
te-am intrebat pe ce motiv am primit gag mi-ai dat apoi iar 3 minute gag

RaZz0R
26-10-2015, 09:05 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cum papucii mei sa ma uit eu la pozele astea?:))))

sebastian
26-10-2015, 09:06 PM
pe serverul asta se da ban pentru ca vrei motiv pentru slap kick si gag? am primit toate astea 3 de la tine si am vrut motiv. din cate observ am luat ban pentru ca ti-am cerut socoteala

stai ca pun acum dimensiune mai mare:)) sorry

--------------- Added after 2 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl imi raspunzi te rog?

--------------- Added after 4 minutes ---------------

ma luai la misto cand faceam prt screen no grasuxxl?:))

grasuxxl
26-10-2015, 09:15 PM
slap iti dadui ca sa ataci ca u te plimbai gag iti dadui ca sa incetezi. SPEEDY ast decizia

RaZz0R
26-10-2015, 09:16 PM
este destul de clar de ce ti-a dat gag, nu se admite nici un fel de jignire sau insulta.
Ps: "bou" nu e jignire, e insulta.

sebastian
26-10-2015, 09:21 PM
sa zicem ca asa e. dar ban pentru ce am primit?

cum voiai sa atac grasuxxl? isi pusesera laserele pe lung nici nu ma puteam apropia de ei ca trageau si ma impingeau in laser si nu eram singurul zombi viu dar doar eu am primit slap

--------------- Added after 2 minutes ---------------

mai erau vreo 2 zombi vii dar din toti doar eu am primit slap

Adr1aN
26-10-2015, 09:27 PM
consider ca grasu a procedat corect,reclamatie puerila care nici nu respecta modelul

~TraNda~
26-10-2015, 09:28 PM
consider ca grasu a procedat corect,reclamatie puerila care nici nu respecta modelul

Nu e niciun model de reclamatie but :)) .

grasuxxl
26-10-2015, 09:28 PM
restu atacau u te plimbai prin baza la tero si pe sus nu aveai treaba cu atacu deloc si ban iti dadui ca sa nu ma mai stresezi atata sau dupa sa incepi sa zici zm ataca sa va da grasuxxl slap si radeai

sebastian
26-10-2015, 09:30 PM
oke eu iau kick eu iau gag eu iau slap eu IAU BAN eu sunt vinovat grasuxxl nu are nici o vina pentru ca s-a evenrvat si mi-a dat ban. corect?

<b>You have to register to ba able to see this link</b> daca asta e baza la terro eu ma omor si da am zis la zombi sa atace ca altfel iau slap dupa spusele tale nu ataci iei slay sau slap

--------------- Added after 9 minutes ---------------

astept decizia voatra ban permanent sau unban mi se pare ceva so aiurea sa dai ban la cineva ca te streseaza

grasuxxl
26-10-2015, 09:53 PM
nu ai ban permanent ai ban decat 2 ore dupa ce iti expira banu poti juca

sebastian
26-10-2015, 09:54 PM
scuza-ma ca te contrazic dar can mi-ai dat ban scria permanent

RaZz0R
26-10-2015, 09:55 PM
1) banul nu e permanent, e de 120 mimute sa te calmezi, dar vad ca edegeaba.
2) am mai spus.o de multe ori, daca stesati adminii si ii luati peste picior suportati consecintele, noi nu suntem obligati sa sulortam ironiile voastre.