PDA

View Full Version : CERERE UP.[MihAi]



AlKalin
24-10-2015, 09:42 PM
GRAD: Premium,
Primele 5 cifre din CNP: 50104,
NICK: MihAi,
VARSTA: 14,
ID DE STEAM: --
STEAM ID: --
ID DE MESSENGER: pitac2012@yahoo.com
EXPERIENTA: 1 Ani.
TIMP JUCAT:60 de ore,
PERIOADA: cand joci mai des de la 18:00 la 00:00.
MOTIV: Ca jucatori sa nu mai incalce regulamentu sau sa dea retry sau mai multe ....,
CUNOSTIINTE: AMXMODX,HARTI,...
PROMOVARE: Facebook,Skipe,Youtube.
CE ZICE VULPEA? : RMG224200130,

-=AGenT 007=-
24-10-2015, 09:45 PM
N-ai 60 ai 61. :))
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

zeNo
24-10-2015, 10:12 PM
Agent eu cred ca Tu nu citesti cererile cu atentie... Fi frate Mai atent are atatea greseli in cerere Si Tu Fai pro? :zid:
1)VULPEA
2)cerere editata
3):contra:

-=AGenT 007=-
24-10-2015, 10:56 PM
Scuze acum am vazut si eu, nu stiu in zilele astea sunt stresat am si eu problemele mele.

EDIT : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
25-10-2015, 03:34 AM
1. Nu prea ai treaba cu adminatul, eu o comanda n-am vazut ca dai :)
2. De jucat te-am vazut doar o data
3. Nu stiu pentru ce iti trb tie acces la ban
4. Vulpea gresita ;)
5. :contra:

RaZz0R
25-10-2015, 07:33 AM
Agent eu cred ca Tu nu citesti cererile cu atentie... Fi frate Mai atent are atatea greseli in cerere Si Tu Fai pro? :zid:
1)VULPEA
2)cerere editata
3):contra:

Bai frate, care e treaba cu cererea editata? Aratati.mi si mie unde scrie ca nu ai voie sa editezi cererea, poate sunt eu mai chior si nu vad.

daca sv de clasic are aceasta regula nu inseamna ca toate o au. Daca cineva editeaza cererea se poate vedea de catre oricine, de la simplu membru pana la administrator.
Terminati odata cu prostiile astea si nu mai adaugati voi reguli

zeNo
25-10-2015, 10:03 AM
Bai frate, care e treaba cu cererea editata? Aratati.mi si mie unde scrie ca nu ai voie sa editezi cererea, poate sunt eu mai chior si nu vad.

daca sv de clasic are aceasta regula nu inseamna ca toate o au. Daca cineva editeaza cererea se poate vedea de catre oricine, de la simplu membru pana la administrator.
Terminati odata cu prostiile astea si nu mai adaugati voi reguli
RAZZOR CUM AR FI SA EDITEZE TOTI CERERILE.. ASA TOTI AR LUA ADMIN..
Iti dau un exemplu: Eu fac cerere de admin da? Si gresesc la vulpe dupa editez cererea ca imi spune nu stiu cine ca am gresit..si am da toti :pro: Iar eu as lua admin ca nu am citit regulamentul nu.. Aici nu iti dau dreptate

RaZz0R
25-10-2015, 10:21 AM
RAZZOR CUM AR FI SA EDITEZE TOTI CERERILE.. ASA TOTI AR LUA ADMIN..
Iti dau un exemplu: Eu fac cerere de admin da? Si gresesc la vulpe dupa editez cererea ca imi spune nu stiu cine ca am gresit..si am da toti :pro: Iar eu as lua admin ca nu am citit regulamentul nu.. Aici nu iti dau dreptate

GOD :zid:
Ai incercat sa dai click pe amaratul ala de LINK unde scrie ca X a editat cererea?

Hai sa iti arat eu:
Dai click pe ala si apare asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dai click pe compara versiuni si apare asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>



Regula imaginara a voastra cu editatul cererilor este o scuza penibila. Daca nu era voie sa editezi cererile nu se adauga obtiunea aceasta.

zeNo
25-10-2015, 10:47 AM
GOD :zid:
Ai incercat sa dai click pe amaratul ala de LINK unde scrie ca X a editat cererea?

Hai sa iti arat eu:
Dai click pe ala si apare asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dai click pe compara versiuni si apare asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>



Regula imaginara a voastra cu editatul cererilor este o scuza penibila. Daca nu era voie sa editezi cererile nu se adauga obtiunea aceasta.
OK cum spui Tu.

-=AGenT 007=-
25-10-2015, 02:20 PM
Frate cum a spus si Hell#Boy intr-o cerere, fiecare server are regulamentul lui, nu stiu de ce va mai certati atat? cearta nu duce nicaieri.
A editat si el acolo la ora ca i-am zis eu a pus 18:00 - 12:00 adica [12 Noaptea] I-am zis sa puna 00:00.
Ce mare branza?

hellchatte (alex)
26-10-2015, 07:39 PM
Contra

HeLL#Boy-Razvan
27-10-2015, 07:28 PM
Cerere respinsa.