PDA

View Full Version : Cerere UNBAN Oarecare



Gerrard
21-10-2015, 11:01 PM
NUME:Oarecare
IP: 37.233.28.13
VARSTA: 26
ID DE STEAM: gerrardmd
DATA: 21.10.2015
ORA: 20:50
HARTA: cspaintball32
ADMIN: WarGods | KGB
MOTIV: admineaza.tu
MARTORI: nu mai stiu exact
DOVEZI: un screen mai jos!
MENTIUNI: O sa vin cu o cerere de admin pe serv GunGame e pericol fara admin acolo joc destul de des acolo!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

WarGods | KGB
21-10-2015, 11:20 PM
:contra: unban!
Nu intrii pe serv sa te oftici ca e altul mai bun decat tn,e un joc,trateaza-l ca atare+ca m-ai jignit,ca eu nu stiu sa adminez,dupa mine ,nu vei aveam admin aici !
P.S. Irelevanta dovada ta!

Gerrard
21-10-2015, 11:25 PM
Dupa mine te oftici, dupa cum adminezi mai mult de helpper nu cred ca meriti! adica (greu despistezi 1 codat+ foarte greu te hotarasti) cind spun greu ma refer in termeni de 10~15 min pe 1 codat cu speed hack sau aim hack cit tip poate sa iti ia sa faci un demo si sa aplici o comanda!


Apropo sunt pe serv aproape in fiecare seara ~1 ora pe zi. Cea ce tine de nivelul de joc ma bucur cind sunt playeri buni pe serv e mai interesant jocul. Iti mai spun joc din placere! nu la frag sau scor!

***MaReSaLa***
22-10-2015, 12:50 AM
ai luat ban pe ce motiv ????ca tot nam inteles care ie treaba!!!!!!
avand in vedere ca si eu cand team luat la control acelasi lucru ai facut comentari peste comentari
de ce te ia adminu la control si altele nare rost sa insir la nesfrsit
tiam zis sa activezi WAC la fel comentarii ca joci cum vrei tu pe sv baiete nu te mai crede la tine la sola sau cu prieteni tai nu suntem datorii sati suportam tie vrajala si schemele din cap
Vrei sa fii respectat atunci respecta ca sa fii respectat
Idem CONTRA
Asa sunteti voi pe sv zmei cand luati ban si ajungeti pe forum gata se schimba foaia stiti sa vb frumos aveti respect sunteti mielusei dar cand sunteti pe sv faceti ce vreti si ce va taie capu

Denisica
22-10-2015, 02:10 PM
***MaReSaLa*** : wac-ul se cere pe dovezi solide.
Cat despre banul lui.. Kgb trebuia sa il verifice dar daca il stresai incontinu iti meritai banul. 6000 de minute este cam mult,meritai 120-150 maxim.

WarGods | KGB
22-10-2015, 04:52 PM
Denisica ,nu am inteles postul tau...esti contra sau pro unban?? Merita banul care l-am dat ,ptr ca m-a jignit,e dreptul meu sa ma exprim la 6000 min ban!
A zis ca nu stiu sa adminez,ca stau prea mult sa dau un ban ,nici macar nu a anuntat cum trebuie cu U@ codatul respectiv(banat ulterior,dupa ce m-am uitat pe el,avea aim)
P.S. cine se exprima la acest post ,sa vina cu dovezi pro sau contra unban,3,4 zile ban nu e mult,sa se potoleasca!!!
E un player care a luat ban si pe clasic...

Apropo de WAC;daca e un player vechi si iti dai seama ca joaca cu mai multe nick-uri,(cel din subiectul asta) nu crezi ca e motivata cererea adminului ca respectivul player sa intre cu WAC on??

Oarecare de azi sa intri cu WAC activ! Altfel te banez ,cum te gasesc fara WAC activ!

***MaReSaLa***
22-10-2015, 08:04 PM
WarGods | KGB stai nu te grabi ca chestia cu WAC activ la domnu Oarecare iam zis ca are termen 2 zile sal faca dar vad ca nici la ora actuala nu joaca cu wac activ asa ca cum al prin fara nici o discutie ban Permanet iam dat 2 zile la dispozitie desi sa activezi un WAC ati trebe hai sa nu fiu rea 10 minute nu mai mult
deci cum intra pe sv donu Oarecare fara wac activ are ban permanet sa vina iar sa faca cerere de un ban ca sa se invete minte ca alta data sa respecte regulamentu
ca nu de geaba sa facut un regulament sa facut ca sal respectam asa ca fara nici o discutie din partea mea ma refer daca al prind fara WAC activ are ban permanet

Denisica
22-10-2015, 08:15 PM
Hai sa nu ne grabim.. Sa asteptam decizia lui ADRI

Gerrard
22-10-2015, 11:12 PM
Salut Baieti! Deci asa, ceea ce tine de wac cum am mai spuso o sa rezolv. Ceea ce tine de admina sai vina un admin mai experimentat pe serv GunGame la orile de virf adica seara cind sunt multi playeri pe serv si unii codati sa vada cum va discurcati, cit timp va ia pe 1 codat cum aim hack , speed hack de wall nu mai vb ca aici e ceata! Ceea ce tine de comportamentul meu si de limbaj aveti regulamentu, nu am sarit niciodata peste regulament! Mereu am anuntat si o sa anunt un codat prin comanda u@

REGULI PENTRU JUCATORI:

Utilizarea acestui Site/Forum echivaleaza cu acceptarea Regulamentului General al Comunitatii WarGods!
Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server. Pentru eventualele probleme faceti Reclamatie pe Forum! [avertisment/gag/llama/kick/ban pe timp]
Jucatorii nu au voie sa poarte ca nume injuraturi, obscenitati, jigniri la adresa altor jucatori sau admini, reclame de orice fel, site-uri cu continut obscen, sau orice alte derivatii ale acestora [avertisment/amx_nick/kick/ban pe timp]

NU se da Ban Permanent pentru injuraturi! Dati ban pe timp daca e caz de ban calculand minutele in functie de cat timp veti sta pe server. APROPO NU AM INJURAT PE NIMENI!



REGULI PENTRU ADMINI:

Pastrati un limbaj decent si tratati jucatorii cu respect atat pe server cat si pe messenger la cererea pozelor sau demo-ului!


Gata am rezolvato si cu WAC-ul.

***MaReSaLa***
22-10-2015, 11:49 PM
Oacrecare ce ie cu chestia asta ai uitat ce urat faceai pe sv cand team luat la control
nu ai luat ban permanet ai luat ban pe timp
2 la mana tiam zis cum te prind pe sv fara wac activ ai ban permanet si nu uita ca asta nu te scuteste de control asa ca daca faci iar urat pe sv iar te pate banu pe timp
nu cred ca in regulament scrie ca un admin trebe sa acepte injultele tale si batjocora ce o faci tu pe sv dar nu ie bai ca nu
se termina aici.....!!!!!
si faza cu nu stii sa adminezi esti prost si alte cele laso mai moale nu esti in masura sa dai indicatii ce sa faca un admin sper ca am fost destul de inteleasa

Gerrard
23-10-2015, 05:55 PM
Mda se vede clar ce admin bun esti ***MaReSaLa*** !

Astept sa-mi expire banu de 6k min si ma iau de capu vostru admini experimentati ce sunteti voi! Orice nereguli RECLAMATIE!

***MaReSaLa***
23-10-2015, 06:10 PM
Ma numa grija mare ce faci si ce scoti pe gura si nu incepe cu amenitarile ca no sa iasa bine asa ca te-asi sfatui sa ati vezi de treaba nu tea mai da mare baston
ca tine am vazut sute asa ca ai grija pe cine ameniti laso mai moale cu vrajala si amenitarile ca nui sv tau nui comunitatea ta
unde te crezi in spatele blocului cu amici tai nu e dator nimeni sa-ti suporte nimeni nemernicile tale
si nu uita un lucru nuti da nici un drept cand esti pe sv sa faci tot felu comentarii stupide la adresa unui admin asa ca grija mare ce scoti pe gura

Gerrard
23-10-2015, 06:20 PM
***MaReSaLa***

Tot ce o sa comentez o sa fie conform regulamentul o sa vad cum o sal aplici si cit de bun esti la adminat atita tot!

Apropo invatal o sa iti prinda bine

<b>You have to register to ba able to see this link</b>!

***MaReSaLa***
23-10-2015, 06:27 PM
nare rost sa lungesc discutia oricum esti departe de realitate laso asa nu inteleg ce vrei vrei sa faci multe posturi sau care ie treaba

Gerrard
23-10-2015, 09:36 PM
***MaReSaLa***

Ai rabdare o sa vezi!

Denisica
24-10-2015, 11:53 AM
V-as ruga sa va abtineti de la comentarii! Asteptam decizia lui ADRI.

ADRI
24-10-2015, 11:46 PM
ban pe timp o sa poti intra dupa ce expira
:locked: