PDA

View Full Version : RECLAMATIE [Fu***amers]



-=AGenT 007=-
19-10-2015, 09:52 PM
Nume : -=AGENT 007=- ,
Nume admin reclamat : Fu***amers
Data : 19.Oct.2015 ,
Ora : 19:05 ,
Motiv : Gag degeaba, + Slay ca m-am urcat pe mapa dar am terminat dovada = <b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa ce am trecut de Checkpoint m-am intors.
Dovada :
1. Comanda pe alt admin, <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. Gag degeaba, <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
20-10-2015, 05:19 PM
CITIT IN MAMA MASII REGULAMENTUL ALA!!! NU SE APLICA COMENZI PE ALTI ADMINI, INTELEGETI O DATA ASTA!!! FACETI DEMO, SS, VIDEO SI RECLAMATIE SAU PM LUI HELL

pentru incalcarea reglulii ca ai aplicat comenzi pe alt admin se sanctioneaza cu downgrade sau chiar si scoaterea addminului. Acum full Gamers nu stiu ce te-a apucat pe tine.. :| .

--------------- Added after 3 minutes ---------------


CITIT IN MAMA MASII REGULAMENTUL ALA!!! NU SE APLICA COMENZI PE ALTI ADMINI, INTELEGETI O DATA ASTA!!! FACETI DEMO, SS, VIDEO SI RECLAMATIE SAU PM LUI HELL

pentru incalcarea reglulii ca ai aplicat comenzi pe alt admin se sanctioneaza cu downgrade sau chiar si scoaterea addminului. Acum full Gamers nu stiu ce te-a apucat pe tine.. :| .


EDIT : bun, am postat fara sa ma uit si la poze :)) . Nu inteleg, unde a folosit comanda pe tine? Dovada ca doar a dat un gag si slay, in miniaturile alea de poze, in care nu apare numele tau, nu arata nimic. Sunt dovezi inexistente, neclare :) . Asa iti fac si eu reclamatie ca ai dat un gag, dar pun poza doar cu comanda, nu si conversatia, gen.
Voi doi aveti o problema din cate am observat, nu va prea intelegeti :) . Ei bine, eu zic sa faceti abstractie unul de altul cand sunteti pe srv ;) sau down amandoi. Agent si pentru tine, sa iti revizuiesti putin comportamentul :) .

zeNo
20-10-2015, 06:46 PM
cum a spus si tranda: NU SE APLICA COMENZI PE ALTI ADMINI.. Tranda are dreptate voi doi nu va intelegeti deloc.. Cel mai bine ar fi sa va evitati ;)

z3p1q
20-10-2015, 07:29 PM
1.eu vam spus de multe ori ca nu se fac comenzi pe alt admin dar degeaba...si mai mult agent merita slay deoarece sa suit pe mapa si nu avea voie chiar daca a terminato sau nu..
2.agent tu aseara cu mihai sau si de mai multe ori va dadeati unu la altu kick.slay .slep cu damage s.a. de distractie..nu prea va loati in serios adminatu..
3.daca razvan ar fi sa dea down ar trebui sa le dea la amandoi..

Nutella :3
20-10-2015, 07:30 PM
Ai dreptate la faza ca nu e voie sa dai comenzi pe alt admin, dar intrebarea de baza e ce faceai tu pe mapa? Din cate stiu eu in regulament scrie clar ca nu e voie pe mapa, fie ca esti admin sau nu...si daca e sa ne plangem cu comanda pe alt admin daca imi aduc eu bine aminte intr-o zi tu si mihai va dadeati kick/slay/gag unu altuia,si la faza cu gag..pt ce ti-a dat gag ?..adu putin si conversatia ca pot baga mana in foc ca nu ti-a dat gag degeaba, sigur i-ai zis tu ceva..cum faci de un timp.. -_-

~TraNda~
20-10-2015, 08:29 PM
1.eu vam spus de multe ori ca nu se fac comenzi pe alt admin dar degeaba...si mai mult agent merita slay deoarece sa suit pe mapa si nu avea voie chiar daca a terminato sau nu..
2.agent tu aseara cu mihai sau si de mai multe ori va dadeati unu la altu kick.slay .slep cu damage s.a. de distractie..nu prea va loati in serios adminatu..
3.daca razvan ar fi sa dea down ar trebui sa le dea la amandoi..

z3p1, pot sa te contrazic. De exemplu, eu imi mai permit glume cu anumiti admini, desigur, in limita bunului simt, si ne dam slap sau ne schimbam numele unul la altul (imi e dor de freya <3 :)) nutella stie :P ) . Ce vreau sa zic e ca, daca tu iti permiti cu cineva anume, ii dai un slap la caterinca sau ii schimbi numele in "fan Tranda" sau chestii d-astea de caterinca, e stric treaba lor.
AICI VREAU SA ATRAG ATENTIA
1) NU ORICINE VA PERMITE, SA FIE CLAR ASTA. DACA EU IMI PERMIT CU HELL SAU CU FREYA/NUTELLA, NU INSEAMNA CA ISI PERMITE ORICINE CU MINE.
2) REVIZUITI-VA COMPORTAMENTUL SAU O SA MA OCUP EU SA VI-L REVIZUITI
3) NU APLICATI DIRECT "AMX_BAN" PRIMA OARA DATI ADVERTISMENTE
4) LUATI-VA RESPONSABILITATEA DE ADMIN. DACA AI ADMIN NU INSEAMNA CA ESTI SEF, ESTI UN PLAYER CA ORICARE, ADMINUL SE POATE SCOATE INTR-O SECUNDA
5) NU VA BAGATI PESTE ALTI ADMINI CU INTREBARI. NU VA CONVINE, FACETI POZE / DEMO/ VIDEO SI VENITI CU RECLAMATIE PE FORUM SAU PM LUI HELL
6) TERMINATI CU COPILARIILE (AGENT-FULL.GAMERS)

mugurhaiduc
20-10-2015, 09:08 PM
Cum apare si in ss pe care le-ai facut tu nu aveai numele agent 007 il aveai AJENTUL008...nu am stiut ca esti tu si normal , ca la orice alt player care injura si se urca pe mapa trebuie sa dau slay si gag ,nu?...Si nu inteleg de ce te comporti asa pe sv, injuri si te urci pe mapa , chiar daca esti admin, dc imi faci mie reclamatie cand eu doar aplic regulamentul? Nu inteleg rostul acestei reclamatii..

-=AGenT 007=-
20-10-2015, 10:13 PM
Noi ne jucam cand nu sunt playeri pe server. ;) Nu ca voi.

HeLL#Boy-Razvan
27-10-2015, 07:21 PM
Totusi joaca nejoaca nu aveti voie sa incalcati regulamentul. De data asta primiti un avertizment data viitoare direct remove.