PDA

View Full Version : Important



zeNo
09-10-2015, 09:28 PM
Cu totii il stim pe Udriste Catalin Marius.. Astazi am aflat ca Udriste Catalin Marius este defapt ADMINUL banat aNNdy#. Totul a inceput cand eram pe sv de deathrun cand a intrat el cu nick-ul aNNdy#.. Eu i-am spus sa iasa el de buna voie ca sa nu ii dau eu kick.. Nu a vrut i-am dat kick pana s-a saturat.. Dupa aproximativ 1 minut intra el cu nick-ul Udriste Catalin Marius si imi spune "Ce fraieri sunteti,am stat pe furien 300 de ore si voi nici macar nu v-ati dat seama.. Acum vad cat de jenanti sunteti.. AM MARTORI PE ADMINII DE PE DEATHRUN: Dupreeh
si Agent 007 Care i-a si dat ban..

DACA IL VEDETI PE SERVER, BANATIL!!!!!!!

lAsuStarl
09-10-2015, 10:19 PM
Felicitari pentru descoperire,ce pot spune :)),dar o concluze foarte buna crezi ca am timp,dupa ce vin de la lucru sa fac pe detectivu pentru niste mucosi ?..sa fim realisti..,in orice caz bine jucat :)

zeNo
09-10-2015, 10:25 PM
Felicitari pentru descoperire,ce pot spune :)),dar o concluze foarte buna crezi ca am timp,dupa ce vin de la lucru sa fac pe detectivu pentru niste mucosi ?..sa fim realisti..,in orice caz bine jucat :)

Bine spus :)) :))

-WickedSick-
10-10-2015, 02:20 PM
Va primii ban ! Rog toti adminii care-l mai vedeti sa-l banati , n-are ce cauta pe server pana nu-si plateste taxa de unban !
:locked: