PDA

View Full Version : Retragere



Denisica
07-10-2015, 08:53 PM
NUME: Denisica
DURATA: Permanenta
MOTIV: se stiu deja motivele..
MENTIUNI: O sa joc ca un simplu player

Edit:Unii nu au grad si fac cerere de helper si primesc si eu cand am facut de up am specificat de la slot la helper si hell a spus ca imi acorda super slot. Nici macar la super slot nu am primit up. Din ce am observat gradele se dau dupa preferinte.

RaZz0R
07-10-2015, 09:16 PM
Spune si motivul, eu nu il stiu :)

HeLL#Boy-Razvan
08-10-2015, 09:56 AM
1.Ca sa stii eu anul asta am examene, fac un efort sa intru sa accept cererile. Tu in momentul in care ai scris Cerere UP nici nu ma mai uit la grad, intri si iti dau up, up insemnand +1 grad, si in + tu superslot ai de cand ti am acceptat cererea. Am verificat de nu stiu cate ori:)

Denisica
08-10-2015, 11:14 AM
Imi pare rau ca nu am facut un screen. Agent 007 a vazut clar ca aveam slot.

-=AGenT 007=-
08-10-2015, 03:02 PM
Sincer mi-e imi pare rau ca te retragi. :( Ar merita si ea un Helper. Sper sa te mai gandesti odata . (Denisica)

Denisica
08-10-2015, 03:05 PM
Agent sunt baiat. Numai ca pe cs nu ma lasa sa pun Denisică

~TraNda~
08-10-2015, 05:02 PM
Edit:Unii nu au grad si fac cerere de helper si primesc si eu cand am facut de up am specificat de la slot la helper si hell a spus ca imi acorda super slot. Nici macar la super slot nu am primit up. Din ce am observat gradele se dau dupa preferinte.

Copilarii :-j . Puteai sa ii dai un PM lui Hell sa il anunti ca a uitat sa iti bage nou grad :) . E destul de tensionat si el, e om, e normal sa mai uite.
Motiv puieril. Nici nu necesita o retragere acest motiv, doar un PM la Hell si se rezolva, dar in fine..

HeLL#Boy-Razvan
08-10-2015, 08:18 PM
Ma frate nimeni nu intelege, el mi-a dat pm de mai multe ori, in user.ini el are super slot am verificat de nu stiu cate ori daca am scris corect nick si pass, si toate detaliile si totu e bine nu inteleg de ce el zice ca are slot

~TraNda~
08-10-2015, 09:03 PM
Ma frate nimeni nu intelege, el mi-a dat pm de mai multe ori, in user.ini el are super slot am verificat de nu stiu cate ori daca am scris corect nick si pass, si toate detaliile si totu e bine nu inteleg de ce el zice ca are slot

:kk: . Incearca sa-l scoti si sa-l adaugi iar. Eventual pe o alta linie.

RaZz0R
08-10-2015, 09:58 PM
Vezi ca nu cumva sa il ai de 2 ori bagat, si la superslot si la slot, sau sa nu fi uitat sa ii treci litera A pentru superslot. Alte variante nu stiu. Stiu ca si mie mi-a facut chestia asta pe knife, cand am incercat sa dau Helper din prima la campania de admine, si nu a mers decat atunci cand am luat grad cu grad (slot, superslot, etc) sa ajung la gradul dorit.

HeLL#Boy-Razvan
09-10-2015, 09:58 AM
Am incercat, daca vede tiger topicul il rog sa verifice sa zica el daca e ceva in neregula, nu am mai avut vreodata o situatie ca asta :-?

Denisica
11-10-2015, 02:46 PM
Am intrat sa vad daca mi s-a scos gradul dar acum apare ca sunt super slot.

~TraNda~
11-10-2015, 05:30 PM
Am intrat sa vad daca mi s-a scos gradul dar acum apare ca sunt super slot.

:zid: :zid: :zid: ....
:tc:

zeNo
12-10-2015, 01:57 PM
Am intrat sa vad daca mi s-a scos gradul dar acum apare ca sunt super slot.

Doamnee :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: Razvan inchide topicul..

-=AGenT 007=-
12-10-2015, 03:31 PM
Doamnee :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: Razvan inchide topicul..

Sincer nu spui tu la un Owner cand sa dea [ :locked: ] stie el cand. Fara suparare.
Revenind la discutia cu Denisica, esti cam disperat de grade.

HeLL#Boy-Razvan
12-10-2015, 08:20 PM
am lasat topic-ul deschis in caz ca se mai razgandea denisica, dar vad ca esti hotarat. Ti am scos gradul daca asta ai vrut. Sa auzim de bine :)