PDA

View Full Version : Unban YvY



.YvY.
05-10-2015, 09:44 PM
NUME: ^hEaD^_By_^**YvY**^
IP: dinamic , imi pot scoate singur ban. Nu am facut cerere sa va cer unban , am facut sa va cer voie sa intru pe server...
VARSTA: fac 16 , 12.11.1999
DATA: acum ( 05.10.2015 )
ORA: acum ( 21:35 )
HARTA: habar n-am , una gen snow :)) nu stiu numele mapelor pt ca nu joc des gg , joc knife , dr si classic , dar pe alta comunitate
ADMIN: Maresal si inca unu' , nu stiu exact de la cine am , dar o sa va las print (din consola serverului)
MOTIV: cfg in scan cred , are peste 400 de linii + script de bhop deci e "suspect". Porcarie scanarea voastra , pot sa bag in cfg si 2000 de linii atata timp cat nu e cod nu vad care e problema :-w
MARTORI: n-avem , nu joc gg des , nu joc pe comunitatea asta
DOVEZI:
Print consola + cfg + ss de ieri : ( mi-au fost facute ss + scan , am dat cfg si au spus ca pot sa joc , nu mai stiu exact cine , dar e numele in ss )
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Va las si link de la scan : ( apar cu nick player exterminat :)) wtf =)) , oricum nu iau exterminate cl_timeout si se rezolva ;) )
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:
Urat forum.

Denisica
05-10-2015, 09:47 PM
Omu' a fost verificat de mine ieri si la wcd a iesit cfg suspect. Mi a dat cfg-ul si nu am gasit nimic in el.

***MaReSaLa***
05-10-2015, 10:15 PM
ie posibil sa ma fi inselat mie mi sa parut hack. !!!!

~TraNda~
05-10-2015, 10:22 PM
La cum tratezi tu comunitate ar fi bine sa ii ramana banul plus un ban pe forum!

WarGods | KGB
05-10-2015, 10:32 PM
Faci misto de noi?? WCD arata clar,cfg ala,<b>You have to register to ba able to see this link</b> ptr mine esti codat,bafta! Banul ramane si cum te prind ,cum te ard,mai ales ca la varsta ta vb cam de sus!

Denisica
06-10-2015, 01:10 PM
Sa asteptam decizia lui ADRI.

F0rS3ti
06-10-2015, 02:33 PM
Poate nu e treaba mea, dar...rog adminii sa citeasca postul asta (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) inainte sa dea banuri aiurea :)

WarGods | KGB
06-10-2015, 03:55 PM
Daca la WCD in raport respetivul player a fost detectat cu "found suspicious dll ori cfg" bla,bla,ptr mine e codat. Fiecare raspunde ptr ce face. Eu banez pe cel cu rezultatul de genul asta ,ex acestui player ^hEaD^_By_^**YvY**^ <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Apropo,acest cfg sultanul nici macar nu e personalizat de el,e descarcat de pe fileshare : Cheat Signature Detected: Found Suspicious CFG: fileshare_SultanU.cfg (total lines: 485) - unknown status

ADRI
11-10-2015, 11:31 PM
daca tot nu joci pe comunitatea asta si esti cam arogant banul ramane .
:locked: