PDA

View Full Version : RECLAMATIE zeNo



D3AGLE
01-10-2015, 07:26 PM
Reclamatie-zeNo
Data: 01.10.2015
NICK TAU: D3AGLE
NICK RECLAMAT: zeNo
MOTIV: Mi-a dat ban punanduma la spectatori si spunandumi sa fac un WCD sau ceva de genul iar eu am intrat din nou in joc iar el m-a pus din nou spec si ma pus din nou sa fac WCD si i-am spus sa ma lase sa joc ca nu am cod iar dupa aproximativ 5 minute in care sa milogit de mine sa fac WCD mi-a dat ban permanent.. IL ROG PE WICKEDSICK SA II DEA ROMEVE ACESTUI BAIAT CARE NU STIE SA ADMINEZE!!!!!! E PRAF IN ADMINAT!
Martori: ANDREYY
Dovada: nu am

zeNo
01-10-2015, 07:30 PM
Baiatule e normal sa iti dau ban daca eu m-am rugat de tine sa faci un Wcd iar tu te apucai sa ma injuri si chestii de genul... Eu cred ca stiu foarte bine sa imi fac treaba.. Doar nu degeaba am gradul de Moderator.. Astept parerile si colegilor mei..

D3AGLE
01-10-2015, 07:34 PM
Ai primit MODERATOR pe activitate ca la adminat esti praf
WICKEDSICK TE ROG EU, DAI REMOVE ACESTUI BAIAT..
Stii sa iti faci treaba?? :))) dupa parerea mea esti un panpalau.. Nici macar nu meriti admin

zeNo
01-10-2015, 07:36 PM
In primul rand vezi cum vorbesti... Oricum nu ma cobor eu la nivelul tau.. Ti-am spus astept si parerile colegilor mei
P.S-daca Wick crede ca nu merit sa am moderetor atunci sa imi scoata gradul..

Si eu cred ca am procedat bine dandu-ti BAN!! ;) ;)

D3AGLE
01-10-2015, 07:38 PM
Bajatu nu mai comenta tu ca papagalul atat si lasai pe altii sa vorbeasca!!!!

zeNo
01-10-2015, 07:40 PM
Jur daca aveam acces la shock ti-as fi dat...
Ti-am mai spus si ti-o repet: vezi cum vorbesti dar vad ca eu vorbesc cu peretii.. Nu ai cei 7 ani de acasa.

lAsuStarl
01-10-2015, 10:29 PM
Refuzul wcd -> ban,understand ?

-WickedSick-
01-10-2015, 10:51 PM
Refuzul wcd-ului atrage după sine banarea jucătorului īn cauză căruia i s-a cerut să facă wcd-ul, și din cāte observ mai ești și arogant
Ban-ul rămāne, plătește taxa de unban pentru a putea juca pe server!
:locked: