PDA

View Full Version : Reclamatie [SiT]Aks3l!



K0X-deathrun
30-09-2015, 08:34 PM
Nume:K0X
Nume reclamat:[SiT]Aks3l!
Ora:in jur de ora 8
Motivul: Am primit gag de la respectivul admin,recunos ca am folosit un limbaj indecent dar am primit gag de la server,3 minute si apoi el imi da ungag,dupa care imi da gag 20 minute.Conform regulamentului trebuia sa fiu avertizat si dupa gag,dar din cate stiu eu se da gag pentru 3-5 minute MAXIM 10,el mi-a dat 20
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
PS: Imi cer scuze daca reclamatia nu e facuta corespunzator,nu am gasit vreun model nicaieri.

[SiT]Aks3l!
30-09-2015, 08:44 PM
(ti-am dat 20 min ca sa te înveți minte eu nu consider ca un gag de 3 minute ajuta cu ceva după iarăși sa faci același lucru ;) ....) Primind 20 min o sa te apți singur asa nu mai înjuri știind ca poți primi iar 20 min

Ps: Dacă nu fac chestia asta continuați cu înjurăturile...! HeLL#Boy-Razvan dacă greșesc cu ceva ca le dau sa se înveți minte sa nu mai facă Spune-mi te rog..

K0X-deathrun
30-09-2015, 08:51 PM
Sincer,nu m-ai invatat nimic cu gag-ul de 20 minute.Daca omu continua sa injure ii dai kick,apoi ban etc,conform regulamentului, nu ii dai gag de 3 ore sau de cat vrei tu,sau tu iti faci regulile tale?

Denisica
30-09-2015, 09:09 PM
Ai cam exagerat cu gag-ul de 20 de minute.. sa fim seriosi.. ii dadeai 5 minute si daca mai continua treceai la kick. Daca nu se potolea amx_llama.

Kujo Jotaro
30-09-2015, 11:41 PM
Mi se pare o tampenie sa faci o reclamatie doar pentru un gag . Nu am fost pe server , dar dupa parerea mea Aksel nu a gresit cu nimic , daca tu injurai ca pe maidan nu stiu ce avertisment doreai sa primesti . Sa spunem ca 20 e putin cam mult , dar daca el spune ca nu a invatat nimic din 20 de minute , daca primea 5 minute , dupa scurgerea lor injura iara .

Mi se pare o reclamatie nefondata si facuta la nervi cum pe alte servere reclamatii cu motivul gag nici nu se iau in considerare .

HeLL#Boy-Razvan
01-10-2015, 08:20 AM
Ati gresit amandoi. K0X, daca tu te-ai fi comportat decent si nu ai fi injurat pe server nu s-ar fi ajuns aici, pe de alta parte Aksel a gresit si el, atata timp cat a primit gag de la server nu avea rost sa-ti mai bagi tu nasu. Data viitoare gandestete de 2 ori inainte sa faci, de data asta scapi doar cu un avertisment, data viitoare downgrade/remove direct.
:locked: