PDA

View Full Version : cerere admin .Logic0.#



logico
30-09-2015, 06:10 PM
GRADUL: helper
NICK: .Logic0.#
VARSTA: 16
ID DE STEAM: valve (nu am steam)
STEAM ID:-
ADRESA CONTACT: edy.edy970@yahoo.com (e a lu fratimiu da acum a ramas al meu...)
EXPERIENTA: foarte buna :D
TIMP JUCAT: nustiu nu am multe...5-10
PERIOADA: in weekend si seara cand mai sunt pleiery...ca de dimineata nu sunt...
MOTIV: pai mai sunt unii care sparg laseru albastru intri cu ei intro anumita zona puneti lasere si el le sparge si iti dai seama ca te enervezi...si iesi
CUNOSTIINTE: amxmodx (comenzile de admin)
PROMOVARE: mesaje pe mess,skype,facebook,pe alte tipuri de srv si multe altele

P.S sper sa am si eu macar o mica sansa la grad...sa vedeti ce fel de om sunt si daca ma voi descurca !!

~TraNda~
30-09-2015, 06:18 PM
Imi pare rau se te anunt :
1. Laserul albastru poate fi spart doar de ZM nu de om
2. doar pentru slot sunt 30 ore si tu cu 5-10 ore vrei helper
3. regula este urmatoarea : se incepe cu gradul de slot (30 ore) si se face cerere UP la o luna, daca ai numarul de ore pentru gradul urmator (de ex : super-slot) si desigur sa ai regulamenul si un comportament corespunzator
4. tu habar n-ai regulamentul ala, nici nu te-ai obosit sa intri pe el.
5. cererea este incompleta
6. :) :-h

RaZz0R
30-09-2015, 06:27 PM
@Tranda:
CLICK!!! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
CLICK2!!! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!)

@.Logic0.#
Uite cum facem. Poti lua admin aici, dar in urmatoarele conditii.
1) Gradele se iau pe rand: slot-superslot-helper-etc
2) Intai trebuie sa acumulezi 15 ore pentru gradul e slot, apoi dupa 14 zile poti face cerere up pentru superslot (necesare 30 ore), apoi peste alte 14 zile cerere de helper (necesare 40 ore)
3) dupa ce acumulezi cele 15 ore necesare pentru slot, va trebui sa revii cu o cerere COMPELTA ca in MODEL (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) si sa citesti cu mare atentie regulamentul si sa raspunzi la intrebarea de siguranta aflata in model.

Din partea mea, nu vad de ce nu ti-as acorda o sansa, dar trebuiesc indeplinite conditiile de mai sus.