PDA

View Full Version : Cerere Up! :D :D :D >>> zeNo



zeNo
26-09-2015, 10:07 PM
GRAD-MODERATOR
NICK-zeNo
VARSTA-14
ID DE STEAM-NU AM
STEAM ID-NU AM
ID MESSENGER-vladantonio10@yahoo.com
EXPERIENTA-1 AN
TIMP JUCAT-231 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA-DIMINEATA LA PRANZ SI SEARA
MOTIV-SA AJUT SERVERUL CUM POT EU MAI BINE SA SCAPE DE CODATI SI DE CAMPERI+IMI PLACE SERVERUL FOARTE MULT SI ACUM SUNT CEL MAI ACTIV DE PE SV SI M-AS BUCURA SA MI SE DEA O SANSA!
PROMOVARE-RECLAMA PE FACEBOOK SKIPE ALTE SERVERE..... ETC IAR CAND O SA AM BANI O SA FAC SI DONATII! PROMIT!
CUNOSTINTE-SCHIMBAREA HARTILOR,AMXMODX
CE ZICE VULPEA?-PDVA14022001231

MENTIUNI!!!! Astazi am intrat pe server si era si TIGER iar el mi-a propus sa dau cerere up daca tot sunt asa activ si a spus ca el nu se baga in treburile lui WICKEDSICK si a lui SENZOR.. Sper sa mi se dea si mie o sansa si o sa ajut cum pot eu m ai bine serverul.. Va rog dati-mi o sansa

Star|WarGods ★
26-09-2015, 10:11 PM
:pro: BAFTA ;).!!!

lAsuStarl
26-09-2015, 10:26 PM
Daca se pune problema asa,atunci ar trebui sa am si eu grad mai mare decat premium,avand o vechime mare,de acea m-am lasat eu de activitate pe furien,datorita favorismelor,in fine :pro: desi ai facut destule bube de-a lungu timpului..

ady.HD
26-09-2015, 10:30 PM
:pro: bafta !!! ><

Andrei11
27-09-2015, 12:25 PM
:pro: bafta

J.Vardy
27-09-2015, 12:26 PM
abia acum am īnţeles cum stă defapt treaba, :pro:

zeNo
27-09-2015, 01:05 PM
frate,eu sunt :contra: , tu vrei up de la premium dar ce faci tu?!De o perioada intrii rar tare,ma joc cateva ore continuu şi nu nu te văd intrānd şi atunci cānd intrii schimbi mapa şi gata.
2.AJUTA SV,MĂCAR CU VOTURI FRATE!
3.Boos-uri ceva?un ajutor pentru promovare?
SUNT DE PARERE CA NU AR TREBUI SA CEREM MAI MULT DECĀT NI SE OFERA,CAND NUPREA AJUTAM CU NIMIC. POATE CRITIC PREA TARE,DAR AJUTĂ SV-UL CA SĂ FII PROMOVAT MAI DEPARTE.
FRATE am si eu scoala.. sunt pe clasa 9 a. am si eu de invatat dar seara intru cate 2-3 ore..E treaba ta ca nu intrii tu cand sunt eu pe server.. Si e ceva normal sa schimb mapa cand sunt 7-7 pe assault sau pe snow..Cum am spus si mai jos cand o sa am bani o sa DONEZ!! Si eu nu intru RAR intru in fiecare zi pe SERVER!! Acum astept si parerea lui WICKEDSICK sau a lui SENZOR!

KillAllBadBoys
27-09-2015, 03:10 PM
Nu vad dc nu ti-as da :pro: !!! Bafta ;)

theeyesofdragon
27-09-2015, 07:56 PM
:pro: Bafta ;) ;) ;)

-WickedSick-
27-09-2015, 09:12 PM
:cerereacceptata: