PDA

View Full Version : Retragere definitiva petryca



petryca
25-09-2015, 05:01 PM
NUME: petryca
DURATA:-
MOTIV:
Imi e rusine ca am facut parte din comunitate!
De ce zic asta?
Simplu: Dupa atatia ani in care am fost prezent pe zombie,am investit in acest server,am creat,am inovat,am adus jucatori,am pierdut timp pretios din viata pentru a face ceva bun,am platit, imi este intors spatele.Sa le fie rusine acelor persoane(se stiu ele) care au contribuit la aceasta dezamagire a mea.
Am avut idei? DA! Cand le-am propus mi s-au refuzat vehement,multe din ele,cu motive puerile ca mai tarziu sa fie puse in aplicare. De ce? Pentru simplul fapt ca unele persoane sa se afirme?...DEZAMAGITOR!!!
Am cerut cateva luni bune modificarea antidotului.Nu s-a produs.Am facut ,refacut,refacut,refacut si iar refacut acel plugin,fara sa mi se ofere o sursa deja existenta(cred ca pentru a nu o folosi eu...la ce?...habar n-am).Nu mi s-a dat niciun raspuns decat dupa cateva luni.
Am cerut o sursa la lasere pentru a vedea ce e cu timpul ala cand dai zspawn de astepti iar 12 secunde ca sa poti pune laser,nu am primit sursa. Mai e nevoie sa spun ca m-am rugat efectiv de Max sa-mi ofere acea sursa de la zspawn si nu am primit-o?...Luni de zile m-am rugat sa imi dea sursa si nu mi-a oferit-o ,tot pe motive puerile(nu se gaseau 2 minute sa dai un search pentru sursa?) Mai bine mi s-ar fi spus ca nu am ce cauta aici,ca nu trebuie sa mai incerc sa-mi fac un loc si as fi inteles.
Sper sa va descurcati cu aceasta comunitate care s-a schimbat enorm in ultimii ani,sa perseverati iar "fufele si comunitatea" sa o lase mai moale cu ridicarea in slavi! ;)

MENTIUNI: As dori sa-mi fie scoase accesele de pe server(am vazut ca acel grad de helper de pe forum mi-a fost scos-nici macar membru VIP nu mai sunt dar nu conteaza) si daca nu primesc ban sau ceva de genul,voi mai intra sa vad ce se inoveaza la modul Bh(ca doar s-a precizat in multe topicuri din ale mele ca deja o dau in plague).
Multa bafta!

WarGods | KGB
25-09-2015, 09:06 PM
Bafta petryca si succes in viata!

IoNuTzZ
25-09-2015, 09:22 PM
Mult succes in continuare, imi pare rau sa vad ca te retragi, multumesc pentru toata munca depusa !

-=MATRIX=-
27-09-2015, 11:50 AM
Mult succes, frate petryca! Eu stiu foarte bine ce zici, pentru ca asa am fost si eu "inlaturat". Serverul ridicat mult de Max, Abyss si Tiger a ajuns de nerecunoscut. Pacat ca membrii "old-school" sunt nevoiti sa plece.

NastarzZz
27-09-2015, 12:18 PM
Imi pare rau ca pleci dar ce pot sa mai zic decat mult succes in viata si sa ai reusita in tot ce iti vei propune sa faci:)

Justice.
03-10-2015, 12:07 PM
Imi pare rau ca te retragi, felicitari pentru toata munca depusa ,mult succes in continuare ! :):* Bafta !

NnZoR69
03-10-2015, 12:08 PM
Bafta petryca!