PDA

View Full Version : Problema cu TheBoyAlex :)



xXnickkolibabXx
24-09-2015, 09:59 AM
Deci uite iar intru pe svr e ok am rmv ca eu am bagat x-ray sa caut 2 chesturi si Vlad a bagat x-ray sa isi caute casa nu am intereseaza ca a bagat. Vreau sa zic ca eu am luat rmv (nu sunt sigut) + ma sters din whitelist sa nu mai intru pe svr (abuz). Iau rmv pt x-ray (cred) ca caut ceva dar doamne fereste sa ii facem ceva lui Vlad ca a bagat si el x-ray el e sfant. Deci vreau sa zic ca asta e deja abuz 100% deci:

1. Rmv pt x-ray eu iau Vlad nu
2. Ma sterge din whitelist sa nu mai intr upe svr

deci nu stiu ce e intre vlad si alex nici nu ma intereseaza vreau sa zic ca asta e abuz ! Daca iau rmv pt x-ray vreau sa fie aplicat si la TheLittleVlad + rmv ca la mn (nush daca am rmv)

P.s: VREAU SA COMENTEZA DOAR ALEX SI VLAD !

TheLittleVlad
26-09-2015, 12:18 AM
Frate,tu chiar nu stii ca eu nici n-aveam instalat ala? Plus ca n-ai nici dovezi ca aveam ala.Daca erai cu adevarat responsabil,imi cereai print cu hack-ul(tine cont de asta pe viitor).La tine s-a vazut clar ca aveai x-ray.In viitor se va adaua Spygot,ca sa stii.Iar data viitoare incearca sa "ataci prin invaluire" suspectul.Si nu,nu sunt Dumnezeu sau ceva de genu' ,dar n-ai adus nicio dovada ca am avut x-ray ca sa fii credibil.Iar Alex n-are nicio implicre in chestia asta cu x-ray,deci nu-l baga.@Edit:Apropo,n-ai patit nimic gen ban,dar pe viitor sa nu utilizezi hack-uri,asa au spus cei din staff.

xXnickkolibabXx
26-09-2015, 12:24 AM
Frate,tu chiar nu stii ca eu nici n-aveam instalat ala? Plus ca n-ai nici dovezi ca aveam ala.Daca erai cu adevarat responsabil,imi cereai print cu hack-ul(tine cont de asta pe viitor).La tine s-a vazut clar ca aveai x-ray.In viitor se va adaua Spygot,ca sa stii.Iar data viitoare incearca sa "ataci prin invaluire" suspectul.Si nu,nu sunt Dumnezeu sau ceva de genu' ,dar n-ai adus nicio dovada ca am avut x-ray ca sa fii credibil.Iar Alex n-are nicio implicre in chestia asta cu x-ray,deci nu-l baga. Am rezolvat tot am vb cu alin. De azi care mai injura/da itm free ss si la alin/tar. Cu asta am terminat discutiia :D eu nu am probleme cu voi :) doar ca nu puteti respecta regulile daca ne gandim cei care respecta ragulile sunt Robert si Mooduk sa zicem. Si ai zis cu gura ta ca ai avut x-ray doar ca iti este frica ca iei ban sau rmv :) eu respect persoanele care nu abuzeaza si stie regulamentu :) si stai calm ca nu o data te-am prin in mina fara torte :P

AlinT3o22
29-09-2017, 10:25 PM
Rezolvat!

:locked: