PDA

View Full Version : Reclamatie TheBoyAlex



xXnickkolibabXx
23-09-2015, 08:14 PM
Numele tau: xXnickkolibabXx
Numele celui vinovat: TheBoyAlex
Data si ora: 23.09.2015 (Ora:20:07)
Martori: Robert_winner (Era de fata)
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Motiv: Da iteme Op lui TheLittleVlad (sabie si lopata Op)
Alte mentiuni: Il regulament scrie clar -> Nu aveti voie sa ajutati jucatorii cu iteme/gm etc. [Remove].
Sau cum e asta ? Daca ia grad mai mare inseamna ca poti face abuz de el ?

P.S: E INPOSIBIL SA FACI O SABIE CU SHARPNESS SI SMITE + UNBRAKING !!!!

TheLittleVlad
23-09-2015, 08:39 PM
Mi-a dat-o din greseala,nu permanent(scuze de edit,credeam ca si Mooduk avea pe sabie sharp si smite) :/ +Ca se vede un element foarte suspect de x-ray in stanga sus(gg for this)

SUIRAM23
23-09-2015, 09:14 PM
Si nush care i trb ta.... + ca ai xray ?? gg xxnick ...te ai dat singur de gol.. :))))

xXnickkolibabXx
23-09-2015, 10:16 PM
da am bagat x-ray sa imi gasesc chesturile ca am cerut ajutorul dar nimeni nimic. Doar eu si robert cautam chesturile. am vb cu toti nimeni sa ma ajute si daca bine stiu vlade tu ai bagat x-ray sa iti gasesti casa nu ti-am facut nimic. Inca o data va zic caut chesturile daca e inteles ok daca nu decizia voastra.

@Edit: Stiam oricum ca toti sunteti pe partea lui dar mna :)) :)) :))
x-ray = sa caut chesturile (desigur nu ma ajuta nimeni)

@2Edit: Deci eu am facut reclamatia lui Alex pe Vlad stiu dc s-a bagat aici dar tu Suir ce te bagi ? Mereu te bagi... Si nu stiu care e treaba ta ca te bagi aici nu ai ce face ? Eu te respect dar de cand ai Moderator pe svr te crezi zmeu (fara suparare) faza cu x-ray am vb. Vlade cum sa iti deie o lopata si o sabie cu numele "lopata lui VLAD" si "excalibur" ? Acum eu nu am treaba cu voi (Robert, Suir, Vlad ,Alex...etc) doar vreau sa respectati un pic regulamentu: Mooduk -> Il intreb ca un om normal ce face si el raspunde "ceva" sau "daca nu pleci pa pa itm" Deci ma ameninti ca imi furi itmele ? TheBoyAlex -> Om bun, nu injura doar ca il ajuta destul de mult pe Vlad, gen e Cri sau kenzor pe ei dc nu ii ajuti cu un stak de lemn sau macar 3 bucati de carne ?

Atat am avut de zis pana acum am stat silentios in banca mea. Dar de acum orice injuratura/abuz o sa ii fac ss si direct la Alin/TarGamer

TheLittleVlad
24-09-2015, 12:03 AM
Am mai multe chestii sa-ti zic:1.Lopata-O aveam inca dinainte de reset cu numele ala. 2.Sabia-mi-a scos-o dupa aia Alex si a dat la toti cri din staff aceeasi sabie(Robert are una ptr tine,apropo).3.X-ray: Reset-ul cred ca are 3 zile sau 2 deja si inca mai cauti chest-uri?Ciudata rau chestia asta. 4-Favorizarea-Dupa ce ai iesit si n-ai intrat,Alex a dat niste itm la incepatori si cei on(FaqDamage,Mooduk si Robert_winner pot sa aprobe) plus ca mai dau si eu itm care le mai am de la ultimul event dinainte de reset(Canberk si ceilalti pe care i-a adus au 50% din itm de la mine).5-Reactia lui Alex-Era destul de nervos in ziua aia(motive personale),asa ca ofera-i circumstante atenuate+Ca ceea ce face el ,din punct de vedere tehnic,implica o anumita rabdare si concentrare(a rezolvat cateva chestii tehnice dupa plecarea ta).

xXnickkolibabXx
24-09-2015, 09:41 AM
Am mai multe chestii sa-ti zic:1.Lopata-O aveam inca dinainte de reset cu numele ala. 2.Sabia-mi-a scos-o dupa aia Alex si a dat la toti cri din staff aceeasi sabie(Robert are una ptr tine,apropo).3.X-ray: Reset-ul cred ca are 3 zile sau 2 deja si inca mai cauti chest-uri?Ciudata rau chestia asta. 4-Favorizarea-Dupa ce ai iesit si n-ai intrat,Alex a dat niste itm la incepatori si cei on(FaqDamage,Mooduk si Robert_winner pot sa aprobe) plus ca mai dau si eu itm care le mai am de la ultimul event dinainte de reset(Canberk si ceilalti pe care i-a adus au 50% din itm de la mine).5-Reactia lui Alex-Era destul de nervos in ziua aia(motive personale),asa ca ofera-i circumstante atenuate+Ca ceea ce face el ,din punct de vedere tehnic,implica o anumita rabdare si concentrare(a rezolvat cateva chestii tehnice dupa plecarea ta).
eu am zis tot nu mai ma bag. Da chesturile le mai caut ca am lasat niste chesturi in zona cu zapada/gheata si nu le mai gasesc. Ma rog cum am vazut sabia fac un ss si gata.

Alex112
24-09-2015, 02:43 PM
Salut eu sunt TarGamer sunt Fondatorul si promit ca nu se va mai da iteme iar TheBoyAlex tu nu mai da iteme, sti ca nu ai voie sa dai iteme ai o grasala , mai o gresala si intra AlinT3o22. Eu numa team atentionat ori si cum alin va vorbi cu tine multe chesti despre server asa ca Bafta!!!

AlinT3o22
24-09-2015, 10:32 PM
TheBoyAlex nu o sa mai dea iteme la nimeni si toate itemele op ce le-a dat vor fi confiscate de mine personal,si cu asta am incheiat! Iar in legatura cu X-ray aveti grija ca daca va prins primiti ban pe IP.
:locked: