PDA

View Full Version : Reclamatie ****MaReSHaLa****



gabyw2002
21-09-2015, 11:18 AM
Reclamatie catre mareshala care din punctul meu de vedere nu ar fi trebuit sa detina nici o data un admin din urmatoarele motive :

1) este o copila rasfatata care crede ca adminul este un dumnezeu mai mic ( un admin nici nu trebuie sa se cunoasca ca este online trebuie sa-si faca treaba cu profesionalism de aceea nu cred ca adminul este potrivit unui copil)

2) desi stie clar ca nu umblu cu coduri in aceasi zi in aceasi ora acelasi minunt ma verifica de 10 de ori plus ca am instalat un program de verificat la care si ala a fost verificat si rasverificat. Am pierdut in ziua aia 2 mape. Sigur a facut-o intentionat are ceva cu mine, si nu sunt singurul daca te vede bun imediat te scoate te baga spect si te ia la puricat .. din nou revin si spun daca ar fi avut experienta nici nu trebuiau poze si programe codatul il vezi de la o posta daca ai experianta

3) stiam ca pentru a administra un server trebuie sa indeplinesti o varsta nimima de macar 24 de ani la serverele profesionale... eu nu cred ca indeplineste acea varsta...

4) nici nu sta online pe server indeajuns timp ca sa merite adminul....

ADRI
21-09-2015, 11:46 AM
cum am mai spus !

te stim cu totii ca esti cam recalcitrant pe server si un comportament iritant asa ca nu ma indoiesc ca ai primit pe nedrept comanda !
* Incearca sa-ti vezi de joc si nu o sa mai ai probleme cu adminii
* Considerate avertizat , daca continui o sa te sanctionez !
:locked: