PDA

View Full Version : Intrebare



Ceausescu
14-09-2015, 01:02 PM
Salut , am si eu o nelamurire : comanda /rs , tastata in timpul jocului are vreo importanta cand vine vorba de locul din top ? De ex , observ ca multi jucatori tasteaza asta cand joaca slab , iar cand ajung la arme bune nu o mai folosesc , se poate sa fie o smecherie , ca sa aiba mai putine death si mai multe kill-uri ? Eu joc fara sa resetez nimic , iar intr-una din zilele trecute am jucat vreo 40 de harti cred , din care am castigat vreo 20 iar la celelalte ajungeam ba la grenada , ba la cutit , eram pe locul 6 inainte sa joc si dupa ce am jucat toata ziua tot pe 6 am ramas . In concluzie , ajuta ? Daca da , nu credeti ca se " trisaza " un pic ?

ADRI
14-09-2015, 03:53 PM
nu ajuta la nimic scrie /rank si ai sa vezi ca indiferent daca dai /rs se inregistreaza tot

Ceausescu
15-09-2015, 05:29 PM
Se poate revenii la 2 kill-uri ca cresti nivelul ? cand sunt jucatori putini dureaza prea mult o harta , unii parasesc jocul tocmai din cauza asta .

~TraNda~
15-09-2015, 05:43 PM
La 2 kill-uri este si acum. Poate o fii vrun bug, ceva? :-? . Cand am jucat era la doua kill-uri.

ADRI
15-09-2015, 06:30 PM
este doar cateva zile la 3 sa vedem cum merge .

Ceausescu
20-09-2015, 10:29 PM
Propun sa se scoata 2xjump-ul , strica jocul , in loc ca jucatorii sa se concentreze pe joc curat , te trezesti cu ei pe sus , pe toti peretii , pe acoperisuri , prin locuri mai putin accesibile in care nu e normal sa aiba ce cauta si unde stau bine mersi si trag in voie . Se incurajeaza jocul " la coteala " si nu e corect , gungame-ul inseamna joc rapid si multa dexteritate , iar 2xjump-ul asta ajuta mai mult pe cei care prefera sa-si gaseasca un loc pe sus si sa stea la panda in loc sa iasa la joc si sa caute sa joace rapid . Parerea mea !

ADRI
20-09-2015, 10:34 PM
da am obervat si eu , o sa il scot .