PDA

View Full Version : reclamatie Mr.A



Clement
13-09-2015, 10:04 AM
NICK: Nick-ul cu care joci pe server ! Clement
IP: IP-ul folosit de catre tine (dinamic/static) ! Dinamic
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Numele adminului/jucatorului caruia ii faci reclamatia ! Mr.A
MOTIVUL: Motivul reclamatiei ! Folosesc steam+wac , mi-a facut ss , i-am trimis poza prin gmail.. m-a deconectat serverul, din cauza pingului si cand am intrat sa ii spun sa verifice poza, exterminate,sau ce este.. si ban , eu consider asta o bataie de joc. admin de tot rasul !!
DOVADA: Dovada, daca o detii ! <b>You have to register to ba able to see this link</b> poftim si poza!

cHaZzZ
13-09-2015, 12:10 PM
CONTRA ! eram on pe server si nu din cauza ping-ului ai fost deconectat , ai iesit singur !

Clement
13-09-2015, 12:30 PM
Nu vreau sa jignesc ... ca nu e frumos, daca aveti ceva cu mine personal , spuneti-mi-o in fata, din cauza pingului ridicat m-a deconectat, deoarece folosesc stick de internet digi net mobile, si cand incarcam fotografia, solicita stick-ul si facea lag la cs.. si in al doilea rand nu te-am vazut sa fi on pe sv. si wac-ul .. ala la ce l-am mai folosit? ? astept o decizie de la cineva capabil,si in masura sa-mi raspunda la tot ce am scris aici, ori ba ori pa. mai sunt si alte servere. Multumesc!!

Mr.A
13-09-2015, 01:30 PM
Ai banul scos.

Si multumesc de cele spuse " dar nu sunt un Admin de tot rasul"

Banul l-ai primit pentru ca ai iesit din cs. si ti-am spus sa nu iesi.

XeLa
15-09-2015, 10:16 PM
:locked: