PDA

View Full Version : Cerere Unban Yasuo



Chitz
11-09-2015, 10:45 PM
NUME Yasuo
IP: 79.112.198.5
VARSTA: 15 ani.
ID DE STEAM: Nu am.
DATA: 11 Septembrie 2015
ORA: 22 : 15
HARTA: Am uitat cum se numeste ....
ADMINI PE SERVER : WickedSick
MOTIV: Ca nu am dat pozele ( mai precis nu le aveam in pc din cauza unui bug )
DOVEZI: Nu am ...
MENTIUNI: Nu mai am de mentionat ceva in rest...

J.Vardy
11-09-2015, 11:02 PM
Tu nu erai admin?Pozele ar trebui sa fie puse in caz de debanare.

-WickedSick-
12-09-2015, 12:03 AM
Daca nu mai ai nimic de mentionat am eu prietene , in primul rand ban-ul l-ai primit acum multa vreme pe numele C.h.i.t.z , pentru neprezentarea pozelor , iar bug-ul care-l sustii ca-l ai e o aberatie , cred ca nu te auzi ce vorbesti ... Chiar tu ai spus ca ai jucat cu numele C.h.i.t.z ,
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Chiar tu ai recunoscut ca ti-am dat ban fiindca nu mi-ai dat pozele si mi-am adus aminte ca ti-am dat ban permanent mai demult , nu stiu de ce in momentul de fata nu figurezi in lista cu ban-uri a serverului ..?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Cum ai intrat tu pe server dupa ban pai : 1. Ai ip dinamic din cate am constatat si 2: Adminul Respekt ti-a dat unban ...
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Cu aceasta ocazie il rog pe sEn[z]0r sa-i de-a downgrade/remove lui Respekt pentru fapta lui ...Iar tu Yasuo sau C.h.i.t.z mai nou :)) , cred ca ar trebuii sa platesti taxa de unban pentru a mai putea juca pe server !

Chitz
12-09-2015, 12:26 AM
Wick intreaba-l si pe alexblake , -afk- cristi , daca am avut pozele in pc atunci cand mi-ai facut poze , si nu este o aberatie , ci purul adevar.

--------------- Added after 6 minutes ---------------

Fratilor eu am facut cerere vreti sa imi dati unban sau nu , nu conteaza doar ganditi-va ca pierdeti oameni de pe server pe care i-am adus eu. Cu asta am incheiat.

-WickedSick-
12-09-2015, 01:00 AM
Sa-ti intreb prietenii daca aveai pozele sau nu ? .. Tu gandesti ma ? .. Normal ca-mi vor spune ca nu .. Pierdem oameni ? aia fiind alexblake si -afk-cristi ? .. :)) Din partea mea pot sa plece oricand ,vor venii altii in locul lor oricand, oricum au slotul ala degeaba ..serverul il voteaza din an in paste ... si de reclama nici nu mai zic .. nu cred c-au auzit de ea..

Chitz
12-09-2015, 11:02 AM
Eu nu vb de afk si alexblake ci de alti pe care i-am convins sa intre pe server si sa il incerce. Ca doar e un server foarte slab de furien .

alexblake
12-09-2015, 11:05 AM
wic deci in primul rand doar stii iai ca yasuo a primit un ban numai cu conditia de a folosi tot timpul wac activ si daca era asa dece iai dat pro la cererea de slot nu cred ca e bine ca iai dat ban.Din partea mea yasuo meriti unban

lAsuStarl
12-09-2015, 11:20 AM
Un moderator sa-i dea lui chiz/yasuo ban pentru multi cont.Va cam face-ti de cap,un ban nu se ridica pe conditii sau alte tampeni doar owneru poate da un ban la toti de exemplu,e serveru lui deci..,iar pentru poze banul ramane din cauza lipsei de dovezi ai sau nu pozele nu ne intereseaza tu doar trebuie sa le dai daca nu drum bun + ban.Cu admini nu va fi problema sau cu jucatori de cand sunt serverul sa descurcat si in conditii mai grele,pe scurt :contra: unban.Iar de wac,nu a mai primit un update de mult are si el niste buguri ca-i batran :)),nu putem sa-l lasam cu conditii si etc pentru ca nu este sigur ca el nu va incerca sa sa fenteze wacu,si eu pot intra 5 minute fara wac iar pe server sa-mi arate wac activ si ma da afara,sunt buguri peste buguri eu unu zic ca nu ne permitem momentan sa facem astfel de "pacte".

J.Vardy
12-09-2015, 12:20 PM
Yasuo,vorbeşti doar prostii,in ultima saptamana serverul este aproape full ziua,se joaca de la 8-8 .pana la 13-13,nu mai vorbi aiurea īn neştiinţă.

Să vă spun ceva,unora.Nu serverul este de vina,niciodata prin ceea ce spui tu "este un server foarte slab" ,d-asta ai jucat pe el pana acum?Sunteţi voi slabi ma că jucati de cāteva luni şi īncă nu aţi īnţeles cum stă treaba.
:contra: UNBAN!

-WickedSick-
12-09-2015, 01:58 PM
Un server slab zici ? , dar ai jucat pe el pana acum ..., deja incepe sa vorbeasca frustarea din tine , 1.Cat despre tine alexblake , de la cine a primit el unban cu conditia de a juca cu wac ? .. De la Respekt? :)) nu are nici o relevanta , adminul ala oricum e off demult , 2.I-am dat pro la cererea de slot fiindca nu stiam ca e C.h.i.t.z pana sa-mi zica el .. 3. Nu crezi ca merita ban ? .. Tu habar nu ai ce faci si ce vorbesti blake , imi pare rau ca n-am facut un screenshot acum cateva zile cand ma intrebai de 5-6 ori daca-i faci poze unuia ... :))

zeNo
13-09-2015, 12:51 PM
:contra: UNBAN!!!!! NU MERITI!!!!!

Cristinel.
13-09-2015, 01:40 PM
:contra:

-WickedSick-
21-09-2015, 05:33 PM
Ban`ul ramane , plateste taxa de unban pentru a putea juca din nou !
:locked: