PDA

View Full Version : retragere Judo



Fabian
07-09-2015, 10:19 PM
NUME: Judo -|bombardierii-Judo
DURATA: permanenta
MOTIV: Nu stau sa ma cert cu toti copiilasi (si cand am dreptate sa vina altu sa ma ameninte cu ban :))
MENTIUNI: O sa joc la fel de des daca nu sunt la concursuri..(doar e singurul server pe care ma joc si ii sunt fidel)Va salut Si va respect ...nu pe toata lumea ;)

Alex`
07-09-2015, 10:44 PM
Bafta !

RaZz0R
07-09-2015, 11:40 PM
cine sa te ameninte ma cu ban daca ai admin?:)))
Chiar pune.ti la suflet tot ce va spus botii pe sv?

~TraNda~
07-09-2015, 11:45 PM
Cum ti-am spus pe srv, ai o varsta, nu reactiona ca un copil :) .
Iti respect decizia, ne vedem pe srv.

Fabian
07-09-2015, 11:55 PM
ba fratiilor eu imi aduc multi prieteni pe srv...si neamuri..nu e normal ca ala sa injure numai de ***** pe u@ ca asa i se scoala lui..ca il omoara unu altu!.....eu ma cert cu ala ca nu e normal ce face si MR.a boss-ul intervine in discutia noastra ca imi da ban..eu nu cred ca am intrat vreodata in problemele altora sau nu am fost baiat cu ,caracter...nu am suferit de admin never si am fost mereu cu obraz;)

Mr.A
08-09-2015, 06:58 PM
Precizez ca am spus ca iti dau ban si tie si lui qatar pentru ca nu am chef sa vad cum va injuratii de ****** si ca aveti **** mare pe server V-am spus sa va calmati si sa terminati cu raca intre adminii ca va scot pe amandoi fara discutii! Nu e normal sa va certati ca niste copii de 15 ani in halul ala.

Si am tot dereptul sa fac liniste pe admin Chat. Nu sa vad injuraturii intre voi. si ca ala are admin mai mare si ca ala e mai tare in grad.

Savarinaa
08-09-2015, 08:02 PM
Nu te prosti, Judo. Fiecare ne-am certat la randul nostru cu alti admini. Mi se pare o decizie banala care nu trebuie pusa la suflet. Pizza, ramai aici! Daca nu te ai bine cu alti admini nu-i baga in seama, ignora-i. Asa fac si eu. Daca iti comenteaza de cum adminezi il lasi in pace. Daca se intampla altceva mai grav, incat celalat admin sa te deranjeze la maximum nelasandu-te in pace, tu la randul tau nebagandu-l in seama, atunci va trebui sa apelezi la Xela sa vorbeasca cu celalat admin care te deranjeaza incontinuu.
Te pupa Sava :* si sa stii ca nu am uitat de pizza promisa ! :))

Fabian
08-09-2015, 10:05 PM
daca esti ala cu linistea pe srv dc nu i-ai sp nimic cand injura playeri de familie si de mm?mie nu trebuie sa imi suferi pe srv ca eu stiu cat mi-e lungul nasului...voi va bagati decat in discutiile care vreti..dar cand vine vorba sa va faceti treaba calumea....le selectati doar ;)

OblivioN
08-09-2015, 10:14 PM
Ma bucur sa vad ca s-a rezolvat totul fara neincetatele drame si ca ai ramas ca admin, avem nevoie de tine deci ramai aci.

XeLa
09-09-2015, 05:19 PM
Aveti downgrade pana la super slot amandoi.V`ati luati ******/familia/etc unu altuia , nu e normal.Nu ma intereseaza cine a inceput, trebuia sa taci tu sau Qatar si sa faceti print, nu sa raspunde`ti cu aceeasi moneda.