PDA

View Full Version : XeLa



***MaReSaLa***
06-09-2015, 05:42 PM
buna sunt admin ***MaReSaLa*** de pe GGuns si am gasit un player care a refuzat SS+WCD acesta ie ip lui si steamu
marincau - 89.40.72.138 - STEAM_0:0:26575388 pe acest nume a spus ca are slot pe classic
Problema ie ca aest player in timp ce incercam sa il verific a pomenit numel tau sa te intreb pe tine ca iel nu joaca codat
si iti spun si de ce a pomenit pentru ca a spus ca are slot pe sv tau
2 la ana iam zis ca daca nu prezinta ss +WCD o sa ia ban pe gguns si idirect si pe classic
ascest player a specificat ca i se va scoate banu de pe classic
ca sa inteleg iel a pomenit numele tau si la final a scus ca si ce daca ia ban ca oricum i se va scoate banu pe classic.
Scuzama nu te invinovatesc doar vreau sa vad cine ie acest player si daca spune adevaru ca are slot pe classic si daca ie adevarat sper sa se ia masuri in privinta asta .
am si cateva poze la toata situatia asta daca ie necesar le postez
astept un raspuns multumesc

puncT
06-09-2015, 06:12 PM
Off topic : 1-0 pentru limba romana. on topic: esti admin, ai personalitate... daca a refuzat, ban (nu conteaza cine e sau ce e ) ,deci postarea asta e degeaba.

~TraNda~
06-09-2015, 06:16 PM
Off topic : 1-0 pentru limba romana..

E din germania si tu vrei sa vorbeasca romana ca tine :) .

***MaReSaLa***
06-09-2015, 06:22 PM
Voi nu ati inteles
un lucru pe ggusn a luat deja ban
problema ie ca in timp ce discutam cu iel a pronutat numele XeLa 2 la mana a spus ca ie indiferent ce se intmpla pe gguns sau ca ia ban si pe classic ca oricum banu i se va scoate de adminii de pe classic
Am vrut sa trag un semnal de atentie ca se vb in numele altor admini dar no vad ca se intelege defapt cu totu altceva
Nu stiu de ce mam bagat ieu sa fac lucru asta in fine no sa se mai repete scuzele mele nu mai am nimic de obiectat
Nare nici un rost ie ok inchide topingu daca voua vi se pare ok asta este nare nici un rost sa lungim discutia.

XeLa
09-09-2015, 05:25 PM
Nu stiu despre ce vorbesti.Marincau nu a mai intra de foarte mult timp.Eu nu stiu nimic legat de chestia asta, probabil altcineva se foloseste de numele lui.