PDA

View Full Version : reclamatie admin R.R.M



M3S3RiAsU
06-09-2015, 05:23 AM
NICK: M3S3RiAsU
IP:Steam On
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: R.R.M
MOTIVUL: am cerut adminului sa faca o verificare zi a zis ca il disper cica Suspectul are Slot si nu are cod (chazzz) si a inceput discutia fara sa aduc injuri nimanui am vb destul de frumos si am si specificat toate detaliile adminului dar ma luase in gluma cica baga codu sau daca il scoate intri sa joci (eu eram spec) imi blocase chat si nici sa intru la joc daca am fost gresit cu ceva se da gag ban 120 min sau permanent nu asa ceva am si dovada de mai jos. Multumesc
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
06-09-2015, 05:32 AM
1. Aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) raportul wCD facut lui chazzz la fustrarea lui m3s3riasul.
2. Ti-am zis si eu si admin SUD FCD ca chazzz este curat.
3. Tu ma stresai pe mine, nu ma lasai sa fiu atent la jucatorii pe care ma uitam, lundu-ma pe mine ca nu stiu comenzile s.a.m.d
4. Cand ti-am spus ca i-am facut wCD tu tot o tineti ca are no-recoil, habar n-ai ce e ala. Ziceai ca ai un demo, pune-l sa te faci singur de ras :) .
5. Galerie foto (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) cu conversatia. Stfu final l-ai primit pentru ultma replica pe care ai zis-o. Ai noroc ca n-am acces ban ca il lui de mult, nu stateam eu sa imi bat capul cu tine ;) .
* PS : Pozele sunt numerotate si puse in ordinea cronologica.

EDIT : Demo-ul pus se refera ca chazzz ar avea "no recoil" :hohot:

Mr.A
06-09-2015, 06:14 AM
NICK: M3S3RiAsU
IP:Steam On
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: R.R.M
MOTIVUL: am cerut adminului sa faca o verificare zi a zis ca il disper cica Suspectul are Slot si nu are cod (chazzz) si a inceput discutia fara sa aduc injuri nimanui am vb destul de frumos si am si specificat toate detaliile adminului dar ma luase in gluma cica baga codu sau daca il scoate intri sa joci (eu eram spec) imi blocase chat si nici sa intru la joc daca am fost gresit cu ceva se da gag ban 120 min sau permanent nu asa ceva am si dovada de mai jos. Multumesc
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Pentru reclamatia asta poti primi ban permanent pe server !!

Nu acceptam oameni cu asemenea caracter

Ti-sa explicat foarte clar ca nu are cod player-ul respectiv si tu tot tare in gura si cu nasul pe sus.

Nu este nimeni i" curat ca este cu adminul in mana "

Daca tu asta crezi esti liber sa joci pe alt server Dar nu vorbi ceea ce nu cunosti si sa aduci insulte adminilor si sa spui ca este ca tine!

Te asigur eu ca nu este cum spui tu

Pe server toti sunteti tarii in clanta si pe forum veniti si vorbiti pe cat de posibil frumos si ca o mare victima!

Sa-ti fie rusine!

SUD FCD
06-09-2015, 08:34 AM
Si pana sa intre R.R.M , ai insistat si ai tot insistat , cu faptul ca Chazzz are cod . Ti-am zis odata , de 2 ori ca nu are . Si tot ai continuat , te-am lasat in pace intr-un final .

Adr1aN
06-09-2015, 12:26 PM
Reclamatie puerila,toti sunt mari zmei pe server si aici victime

M3S3RiAsU
06-09-2015, 10:05 PM
bine ma cum vreti voi eu mam referit la admin si se da ban daca jucatorul injura sau jigneste sau altele plus ce vrei sa va injur pe forum ca vad ca cica Adrian victime eu am facut ce mia zis M.R.R sa ii fac reclamatie iam facut si pe deasupra nu am tendinte de a injura lumea nici pe server nici pe forum asa ca nu mai comentati aiurea ca nu are rost sa raspunda doar Adminul in Demo si cine decide de Gradul lui si atat lasati zmei sau sau zei sau ce vreti voi Plus fiind doar 4 sau 5 playeri pe server reactionezi mai repede nu dupa 30 min i facea wcd cand am facut U@ si nu mai insistam cu asta eu iam zis ca are cod si a zis ca nu are pai de unde stiu eu ca nu are cod fai wcd si gata asa eram convins
TC

Adr1aN
06-09-2015, 10:16 PM
Esti cam neinteligibil prietene,daca ai fii citit posturiile de sus mai atent ai fii vazut ca acel player a mai facut WCD,avea si WAC activ,dar tu tot insistai ca stii mai bine

~TraNda~
06-09-2015, 10:22 PM
Esti cam neinteligibil prietene,daca ai fii citit posturiile de sus mai atent ai fii vazut ca acel player a mai facut WCD,avea si WAC activ,dar tu tot insistai ca stii mai bine

Inafara de ce a zis ABCD, adaug :
1. Un admin nu e obligat sa il verifice daca considera ca e curat
2. Un admin sta spec pe asa zisul suspect, dupa daca considera ca e nevoie, se recurge la demo, poze, wcd
3. Ti-am spus si eu si SUD FCD ca e curat
4. Zici ca nu injuri, dar ultima replica ce facusi?
5. Pe comunitatea asta, gradul de HELPER nu are acces la ban. Accesul la ban se ofera de la PREMIUM+
6. STFU l-ai meritat pe deplin :) . Next stai in banca ta.

XeLa
07-09-2015, 03:28 PM
:locked: