PDA

View Full Version : Cerere unban



fLuPhY
05-09-2015, 06:17 PM
Salut lume,ba frate de cand nu am mai intrat pe aici,am luat ban de la un admin de al vostru foarte "priceput",care spunea ca mi-a facut poze,dar nici acel lucru nu la facut,si im plus obliga jucatori de pe sv sa isi bage WAC,iar cei care ii spuneau nu le dadea ban.
NUME: New Look
IP:188.27.225.247
VARSTA: 17
ID DE STEAM:Nu am steam
DATA: 05/09/2015
ORA:18.00
HARTA: gg_dev_spikes,cred
ADMIN: ***MaReSaLa***
MOTIV:refuz/WCD+SS
MARTORI:Player-i obisnuiti
DOVEZI:Eu nu am nici o poza in pc...habarnam
MENTIUNI:Eu stiu,de la vechii membri ai comunitati ca in momentul in care faci poza cuiva,are obligatia sa ti le trimita pe yahoo,nu sa obligi player-ul sa downloadeze WCD/WAC.

~TraNda~
05-09-2015, 06:33 PM
De cand n-ai mai fost pe aici, s-au schimbat multe. Refuzul de a downloada wCD sau WAC duce la banarea permanenta. Ban dat pe drept.

***MaReSaLa***
05-09-2015, 07:35 PM
:contra: CONTRA
ba nenea Neu LooK batut in cap ce tiam zis pe sv ca tiam facut poze sa mi le dai pe mess nu tu ai zis ca nu ai mes ca vre pe fb si ca nu ai ce dicuta despre wcd asa ca tacati fleanca citeste regulamentu inainte
2 la man ce ziceai pe sv ca numaadminii sunt obligati sa aiba wac activ ivatai playeri pe sv sa nu acepte wac
3 mi-ai spus pe sv ca esti mai vechi in comunitatea asta si ca daca vrei ma lasi fara admin adica ce vrei sa insinuiez ca ai pile si relatii aicia nu merg pilele si relatile alea le folosesti tu la garaj baietica
pentr-u ca sa iti scoata banu te astept cu argumente si dovezi solide. de ce ai refuzat sa faci WCD pur si simplu ai intrat la joc ca si cum nu iti pasa gandindute ca tu ai pile si relatii e baietica aici nu merge pilele si relatile tale. imi zici ca ieu nu stiu regulamentu hamm se vede
APROPO nu sunt de acord sa i se scoata banu sub nici o forma

1 aicia ieste prima dovada unde iel ma amenita ca imi socate adminu
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
2 aicia ieste a 2 dovada cand iel refuaza foarte elegant de a face wcd vasi ruga sa va uitati la poa sa vedeti ce a scris
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Pe langa facptu ca nu te supui unor reguli mai ai si pretentia de a cere gradul de MODERATOR hmm la astfel de oameni nu merita sa fie primiti pe sv
ie un semn bun de intrebare ce ar putea face iel cu un astfel de grad daca se supara pe sv multi care ar juca corect si fara coduri cred ca ar zbura de pe sv la astfel de oameni nu trebe lasat asa ceva pe mana gradul de MODERATOR defapt nu trebe nici un flel de grad lasat pe mana.

WarGods | KGB
05-09-2015, 08:53 PM
:contra: Tranda are mare dreptate,ai refuzat WCD ,ai luat ban :P

ADRI
05-09-2015, 09:04 PM
Banul ramane