PDA

View Full Version : unban violently...



violently
04-09-2015, 05:12 PM
NUME: violently-happy
IP: 86.124.2.28
VARSTA: 34
ID DE STEAM: tragacifratecusugaci
DATA: 03.09.2015
ORA: 23
HARTA: sant prajit...
ADMIN: mr.grook
MOTIV: ban activ
MARTORI: Juicee, Nico
DOVEZI:
MENTIUNI:

Am luat ban, pentru ca grook tinea minte ca am ban (un elefant) dupa care foarte amabil a dres-o si l-a scos. Cand am luat ban s a sters serverul de la favorit(toate) si nu mai pot sa l adaug(altele mnerg adaugate). Am incercat sa intru de pe steam cu join de pe profilul unui prieten si nimic. Am incercat de pe serverul de furien cu server/ si nimic(failed to contact game server). Nu v as freca dar nu stiu ce sa fac. Merci

WarGods|Qatar
04-09-2015, 09:48 PM
:pro: unban

Mr.Grook
04-09-2015, 10:35 PM
Ban-ul ti-a fost scos. Nu inteleg cum nu poti intra pe server, au mai fost player care au primit unban si au putut intra chear dupa.

violently
04-09-2015, 10:56 PM
Grook, am inteles de aseara ca ai scos banul si din nou un sincer multumesc :) Cred ca s-a intamplat ceva cu cs ul meu dupa ban cum am mai zis de s au sters toate serverele si al vostru e singurul care nu l mai pot adauga. Am incercat sa ma conectez: de pe forum, de pe steam cu join, de pe serverul de furieni etc., nu mi merge. Si eu is unul dintre playeri care au putut intra dupa ce au primit unban si chiar cand aveam ban(...) dar acum ma confrunt cu ceva nou, inedit :) Si daca poate cineva sa mi sugereze o solutie i as ramane de a pururi indatorat.
Qatar merci, un suflet nobil :)
Mr.Grook, daca solutia la problema mea implica dezinstalari si instalari, te rog sa nu intreprinzi nimic periculos in urmatoarea perioada

XeLa
05-09-2015, 12:16 AM
:locked: