PDA

View Full Version : Cerere slot



perseverence
02-09-2015, 12:28 AM
GRADUL: Slot
NICK: [Bot]Acolo'ja
VARSTA: 23 de ani
ID DE STEAM: cons0le_mx440
STEAM ID: STEAM_0:0:24373158
ID MESSENGER: valy_geolgautz@yahoo.com
EXPERIENTA: Experimentat. (SERVERE.PLUGINURI,ADMINAT.DETECTARE CODATI IN SEC 2) mereu reclam codatii pe u@ cunosc codatii de la o posta. imi dau seama imediat.
TIMP JUCAT: cam 1 luna am peste 30 de ore pe acest server jucate
PERIOADA: ziua-seara
MOTIV: sa nu joace altii cu numele meu momentan , pe viitor poate fac cerere de admin..cand fac mai multe ore.
CUNOSTIINTE: amxmodx.pluginuri,harti,programare,html,css,php,bo otstrap,javascript,wordpress s.a.m.d.
PROMOVARE: am mai zis la cativa prieteni de server. nu promovez pe facebook. nu-s prea sunt cu facebook. mai le zic la prieteni.
REGULAMENT: Citit.
CULOAREA URSULUI: depinde de zona.

~TraNda~
02-09-2015, 01:07 AM
Din pacate cererea este editat. Daca s-ar putea uita cineva sa vada ce a editat. Pana atunci :contra:

Edit : Acum am vazut nici regulamentul nu e citit. :contra: clar.

* Conform regulamentului, urmatoarea cerere slot o poti face peste 1 luna!

perseverence
02-09-2015, 01:36 AM
am citit regulamentu... dar am dat copy paste la tot textu si cred ca am sters din greseala regulament ca-l aveam si cand am dat post..amv azut ca lipseste si l-am adaugat ....

~TraNda~
02-09-2015, 01:47 AM
am citit regulamentu... dar am dat copy paste la tot textu si cred ca am sters din greseala regulament ca-l aveam si cand am dat post..amv azut ca lipseste si l-am adaugat ....

Culoarea ursului o gasesti in regulament, nu depinde de zona :) .

perseverence
02-09-2015, 01:50 AM
sa mor daca mi-a dat seama :)) ca trebuie sa scriu era ceva cu dark si numai stiu ce nu ia sa ma uit

--------------- Added after 2 minutes ---------------

dark magenta :)) am crezut ca e un fel de intrebare capcana cu ursu nu mi-a dat seama ca trebuia sa fie exact dark magenta cel din regulament

XeLa
02-09-2015, 03:05 AM
Te astept peste o luna cu o noua cerere de slot !