PDA

View Full Version : Unban deamonnn



Daenerys
31-08-2015, 01:17 AM
NUME: [Ulei] deamonnn
IP: 84.117.125.113
VARSTA: 16
ID DE STEAM: -
DATA: 31.8.2015
ORA: 12:50 AM - 1:00 AM
HARTA: zm_infantry
ADMIN: WarGods | R.R.M. (el era singurul admin <<super-slot>> .wtf. de pe server, atat stiu)
MOTIV: Mi-as dori sa il stiu -.-"
MARTORI: Eram doar 3 persoane pe server, 4 cu tot cu mine: LEX^UL ^_X, [Ulei] Oneshot si singurul admin R.R.M.
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Sa stai si sa te joci linistita la 1 noaptea cu 3 playeri pe server si sa iei ban din senin. Singurul motiv care m-a determinat sa fac aceasta cerere.

~TraNda~
31-08-2015, 01:23 AM
Gradul de super-slot nu include accese. Este doar nick rezervat + imunitate.
* Intradevar banul a fost dat de mine, de pe dr, pe o perioada de 120 min (2 ore) pentru ca nu jucai tocmai linistit ;) jignirile adresate mie nu e un joc linistit. Imi pare rau ca n-am facut si Print, nu credeam ca vi si cu cerere. La fel a patit si fratele/prietenul/iubitul sau ce iti e, oneshot parca din fustrarea lui pentru ca ti-a dat tie ban si a inceput si el pe urma ta, asa ca a urmat si la el un ban de 120 min. Maine puteti intra linistiti pe server, sau la ora 3 dimineata, atunci expira banul. Pana atunci invatati sa nu mai jigniti, pentru ca poate va mai intalniti cu un jucator ca mine si va baneaza de pe alt server :) .
Cum am zis imi pare rau ca n-am facut print ...

EDIT : In cazul in care face si fratele/prietenul/iubitul tau cerere este acelasi raspuns si pentru el.
Este cam tarziu pentru copii la ora asta, mai si dormiti :)) .

Daenerys
31-08-2015, 01:30 AM
Nu stiu despre ce vorbesti, eu nu am intrat pe serverul de deathrun al comunitatii. Ori e cineva pe nick-ul meu, ori nu`mi explic, eu joc doar pe zombie.
Daca cineva joaca pe nick-ul meu din nu stiu ce motiv, n`are decat. Dar eu joc doar pe zombie si atat.
P.S. Oneshot e doar un prieten cu care joc si nu e singurul, daca va face si el cerere n`are de cat.
Si avand in vedere ca sunt cativa playeri si la 1 noaptea, imi permit sa nu dorm si sa stau treaza deci nu ma trimiti la culcare ;)