PDA

View Full Version : Cerere unban xGreyskull



xGreyskull
28-08-2015, 12:53 PM
NUME: xGreyskull
IP: 79.112.254.179
VARSTA: 14
ID DE STEAM: nu am steam
DATA: 28.8.2015
ORA: pe la 17 cred
HARTA: nu am luat ban pe o harta anume..
ADMINI PE SERVER: WickedSick
MOTIV: Am fost pus sa fac wcd si a fost detectat un wall (cheat opengl32). Eu nu l-am folosit nicioadata si nici in acel moment pentru ca eram pe direct3d. A fost vina mea ca nu l-am sters din folderul cstrike, recunosc. Dar nu l-am folosit niciodata pe server si nici pe altele. Mi-am reinstalat un alt cs (l-am gasit pe un forum si se numeste cs 1.6 v1.2) si am facut din nou wcd (am sa pun linkul la dovezi)
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Imi cer din nou scuze ca nu l-am sters mai demult dar nu l-am folosit niciodata si mi-au fost facute si poze in care am iesit curat si am folosit si wac-ul. Sper ca ma veti intelege si voi lua unban pentru ca e singurul server caruia m-am dedicat in sensul ca mi-am petrecut mult timp pe el (mai mult de 30 de ore) si voiam sa ajung un veteran (am facut cerere de vip si mi-a fost acceptata si aveam de gand sa cresc in grad adica sa fac multe ore si sa ajung admin)

Multumesc.

zeNo
28-08-2015, 12:59 PM
Eu zic sa ii mai dam si lui o sansa... Daca nu a folostit cod pe server asta e bine... Asta e parerea mea.. Sa vedem ce zic si colegii mei ;)

lAsuStarl
28-08-2015, 01:16 PM
Zeno esti chiar culmea,nu te pot intelege..In cea ce te priveste pe tine xGrey din moment ce ti-a detectat acel cod wcd-ul indiferent ca l-ai folosit sau nu,este un dll ajutator,eu sunt :contra: cereri de unban cod-ul e cod,eu nu tolerez cazurile de genu.Nimeni de aici nu poate sa aibe asigurarea ca l-ai folosit sau nu,asadar sunt contra..

EDIT:Acum mi-am readus aminte ca,aveam ceva susiciuni in legatura cu tine,am fost eu but ca am ezitat sa te verific ca altfel banu era de mai mult timp nu de acuma..

Boutique
28-08-2015, 01:20 PM
:contra: Sunt deacord cu Asu... , eu spun ca banul sa ramana , codu e cod chiar daca el presupune ca nu l-a folosit

Cristinel.
28-08-2015, 01:41 PM
:contra: Daca a detectat cod , banul ramane

kyci
28-08-2015, 01:54 PM
Imi cer scuze ca intervin si eu, stiu ca nu am admin pe furien dar eram online cand ai primit ban.
Intr-o discutie cu mine pe chat, m-ai intrebat daca poti intra, iar eu ti-am raspuns: "daca nu ai primit ban dupa ce ai facut wcd, iar |~Xc£nTr1k~| a iesit, parerea mea e ca poti intra... "
iar tu mi-ai raspuns cu o alta intrebare, de ce sa iau ban? Ai vazut cfg-urile alea? si ai spus 2 dintre ele, dovada in poza de mai jos.
Logurile se pot verifica...

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu stiu daca va ajuta cu ceva postarea mea, dar sper ca da.
P.S. Ai luat ban pe de_dust2_china

xGreyskull
28-08-2015, 02:21 PM
Imi cer scuze ca intervin si eu, stiu ca nu am admin pe furien dar eram online cand ai primit ban.
Intr-o discutie cu mine pe chat, m-ai intrebat daca poti intra, iar eu ti-am raspuns: "daca nu ai primit ban dupa ce ai facut wcd, iar |~Xc£nTr1k~| a iesit, parerea mea e ca poti intra... "
iar tu mi-ai raspuns cu o alta intrebare, de ce sa iau ban? Ai vazut cfg-urile alea? si ai spus 2 dintre ele, dovada in poza de mai jos.
Logurile se pot verifica...

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu stiu daca va ajuta cu ceva postarea mea, dar sper ca da.
P.S. Ai luat ban pe de_dust2_china

cfg-urile alea sunt altceva...nu are rost postarea ta pentru ca am spus si pe chat ce sunt.

J.Vardy
28-08-2015, 02:23 PM
CODURILE ŞI UNELE CFG-URI SUNT INTERZISE! PLĂTEŞTI TAXA UN-BAN ATATA TIMP CÂT WCD-UL ŢI-A GĂSIT COD,ÎMI PARE RĂU :contra:

-WickedSick-
28-08-2015, 05:49 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Daca vrei sa joci pe server , platesti taxa de unban !

sE[N]z0R
07-09-2015, 08:07 PM
Ti-a fost detectat cod, ai luat ban. Nu avem de unde sa stim daca l-ai folosit sau nu.
Banul ramane!

:locked: