PDA

View Full Version : Reclamatie Mr.A



P1so1U
27-08-2015, 11:35 PM
NICK: P1so1U
IP: ...
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Mr.A
MOTIVUL: Pe data de 26.08 mi-a dat o gramada de slapuri pe westwood, nuke rarea si inca una. Cand l-am intrebat de ce procedeaza mi-a raspuns cu o intrebare cum ca eu stiu care e rolul unui terorist?I-am raspuns ca nu merg cu satra(si precizez ca i-am dat acest rapuns de vreo 3 ori)pentru ca mai mult mor din cauza unora..ba block, ba flash si din aceasta cauza raman in urma fapt care de multe ori cand ct ajung la tero in baza, ma intalnesc.( asta nu inseamna ca stau doar in baza si nu merg dupa bmb, ci de cele mai multe ori o si plantez). Cati, nu playeri, admini nu fac aceeasi chestie?(raman printre ultimii)??as putea sa dau si exemple: Sandokan pe dust2 ramanea mai mereu ultimul, dar nu despre el e vorba si as putea creea o lista aici.
Astazi imi primesc slay de la Mr.A dupa ce fac turul hartii pe inferno (trec prin fata la geam, merg prin stanga ajung in la "B" urc in casa, merg prin casa pana aproape de pasarela ptr. ca acolo imi arata ultimoara bmb dupa care imi disparuse de pe harta si deodata primesc slay cand stiu sigur ca mai aveam ceva sec ...20-25sec(si sa nu spuneti ca intotdeauna cand mergeti dupa bmb, o faceti precum un kamikaze fara sa va asigurati ca cineva o poate pazi). Nu sunt genul de jucator care ambele minute sa stea pitit intr-un colt si sa astepte sa se termine runda. Chiar nu stiu de ce procedeaza asa dar am vazut ca nu face cu toti acest lucru si consider ca are ceva cu mine.
DOVADA: facusem pentru toate slapurile printuri dar astazi imi trecuse si le-am sters. Cireasa de pe tort a fost cand mi-a dat slay, dar din nefericire nu am reusit sa fac printscreen.Oricum daca are cohones il astept sa recunoasca si sper sa vina cu niste argumente solide, promitandu-i ca voi face demo cand el este pe mapa cum alti playeri, ba chiar admini nu merg dupa bmb sau sa dea defuse ptr a demonstra ca el uneori abuzeaza de comenzi.

P.S. Nu vreau sa i se dea downgrade sau sa i se faca ceva dar sa ma lase in pace ptr. ca mereu imi strica cheful cu slapuri aiurea si slay cand vrea muschiul lui. Si DA este o reclamatie puerila dar mi s-a scarbit de fazele lui.

Mr.A
28-08-2015, 01:02 AM
Ms de reclamatie!

Insa tu pe ficare mapa stai camp si nu te intreseaza de bomba aia si (satra) cum numesti tu playerii se duc la bomba o cauta insa tu cand ramai ultimu cum spui mai sus mergi pe walk (shift) toata mapa eu nu stau sa iasa playeri de pe server ca nu-ti arde tie sa joci cum trebuie jucat accest joc Intelege ca trebuie sa mergi cu (Satra) sa ii ajuti nu sa stai in baza pana mor toti si dupa .. ma repet sa mergi pe walk de asta ti-am dat si slap si slay ti-am dat de multe ori am crezut ca poate intelegi accest joc insa tu tot ca tine faci.

Atat am avut de spus.

Incearca sa joci cum o face si (Satra).

P1so1U
28-08-2015, 07:55 PM
Vad ca repeti prea mult cuvantul "satra" incercand sa subliniezi ca ar fi o jignire adresata jucatorilor, insa te anunt ca asta mi-a venit in momentul respectiv si nu cuvantul multime care ar fi fost mai indicat( imi cer scuze tuturor daca s-au simtit jigniti).
Dupa cum ai observat, cred, imi place sa joc terorist de aceea sunt obligat sa pun bomba... dar vreau sa-ti atrag atentia ca tu mi-ai dat slap si cand eram ct si pe harta mai era un singur tero cautat de restul din echipa mea, fara ca bomba sa fie pusa( harta nuke_rarea).
Eu eram cocotat pe antenele de la acel radio.... asta daca stii unde este situat. Pe inferno eu eram in casa aproape de pasarela cautand bomba, loc unde tu mi-ai dat slay.Acum spune-mi te rog ce cauta bomba acolo cand tu spui ca restul playerilor incearca sa puna bmb si eu fac camp in baza?
Legat de stilul meu de joc te iei aiurea.Eu nu sunt xela sau kay(cei mai buni dupa parerea mea) care sa faca rush si sa omoare cate 3-4.Asa joc eu...mai merg pe walk pentru ca ma uit sa vad cine mai e in viata si in functie de jocul lor stiu daca ma astept sa pazeasca bomba sau nu.
Ce mi-a mai atras atentia a fost cand ai scris ca din cauza unora ca mine care stau camp in baza si nu pun bomba playerii ies de pe harta. Nu dragule lumea iese de pe harta cand pe anumite harti unde este avantaja o anumita echipa( counter sau tero) mergeti toti cei ma buni la echipa avantaja(ex: tero pe assault) iar la cealalta echipa raman cei mai putin buni care intr-un final ies...ca pana muta ptb-ul se plictiseste lumea sa stea doar moarta.Eu nu am vazut niciodata pe chat sa scrie vreunul " imi bag piciorul eu ies ca ala sta camp in baza si nu pune bmb).

P.S Daca cineva doreste sa inchida topicul(si ma refer la cei care poate sa o faca) nu are decat.. eu am vrut doar sa arat chiar daca am facut-o prea amanuntit cum unii admini abuzeaza de comenzi.

XeLa
30-08-2015, 12:04 PM
Reclamatie puerila