PDA

View Full Version : RECLAMATIE '' kyci ''



Andrei`
27-08-2015, 07:30 PM
NUME : Andrei (HeLL*Andrei# aveam pe zm cand am luat ban)
ADMIN : kyci
MOTIV : Eram pe DeathRun.Wargods.Ro si m-am luat la cearta lu kyci ( nu avea nici o legatura cu serverul de ZM ) si a zis ca vad eu cand intru pe ZM , am mai stat putin si am intrat pe ZM si cand am intrat , nici 5 minute nu am stat si am luat BAN 200 de minute.
DOVEZI : Nu am dovezi , ca nu am cs-ul prea bun pentru a face ss.

kyci
27-08-2015, 07:56 PM
1) Treaba sta in felul urmator.
Eram pe deathrun, eram tero, si am activat capcanele si te-am omorat, tu fiind ultimul om in viata.
Dupa ce a inceput urmatoarea runda ai inceput sa ma injuri, aiurea fara nici un motiv, eu unul nu te-am injurat, doar te-am facut copil "bubuit" dupa ce tu mai aveai putin si faceai spume la gura si rupeai tastatura injurandu-ma pe mine. Sa nu uitam ca a mai inceput si prietenul tau sa ma injure ca la usa cortului.
Ti-am dat ban pentru ca pe zm incepusei, "hai ma cf?" "nu imi mai dai ban?"

2) Nu ti-am dat ban permanent, ti-am dat pentru 200 minute

Dovezi:

1- <b>You have to register to ba able to see this link</b>

2- <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Doar atat am apucat sa fac poze, ca dovezi impotriva ta ar mai fi fost... Tu nu aveai ce dovezi sa ai, pentru ca nu a fost deloc asa cum spui tu. Te salut o zi buna ! :)

Andrei`
27-08-2015, 08:01 PM
Uite , in primul rand scuze ca am scris permanent , si in al doilea rand eu cand am intrat pe ZM nu am scris absolut nimic , nu m-as supara daca mi-ai arata ss sau martor ca am scris eu '' Hai ma cf ? , nu im dai BAN ? '' :|

zeNo
27-08-2015, 08:33 PM
Scuze ca intervin.. Andreiule sincer nu ma asteptam de la tine sa injuri in halul ista...
NU UITA!! Daca esti pe deathrun sau pe zombie si nu esti admin.. ASTA NU INSEAMNA CA TREBUIE SA INJURI.. Si kyci este un baiat super de treaba... Eu cred ca ar trebui sa ti se scoata gradul si pe FURIEN!!!!!! INCA O DATA MA SCUZATI CA AM INTERVENIT!!

kyci
27-08-2015, 08:53 PM
1) Te-as ruga sa nu mai editezi posturile dupa ce iti dau replay, ca sa poate vedea si restul adminilor cele spuse de tine
2) Nu stiu de ce nu sau salvat restul pozelor facute, dar in cele care ma injuri de ce nu spui nimic?

Andrei`
27-08-2015, 08:55 PM
Uite zeNo , eu am spus cuvintele alea din furie maxima din mai multe motive (Nu le mai zic ...) Oricum , nu cred ca ar trebui sa iau BAN pe o intraga comunitate de la o injuratura ieftina :| .

RaZz0R
27-08-2015, 09:07 PM
Andrei are dreptate cu privire la faptul ca nu a spus nimic pe zm, si mai ciudat este ca din locurile de astazi doar momentul banului l-am gasit, nu am gasit cand ai intrat pe zm, cand ai fi spus ceva, nimic.
Ma rog, banul pe bune meritat, poate asa va mai cumintiti si voi cand nu sunt admini on pe vreun sv.
:locked: