PDA

View Full Version : RetraGeRe |AS I SAID|



As I Said
26-08-2015, 04:25 PM
Nume :AS I SAID
Durata:permanenta :(
MOTIV: Nu mia am chef de cs , chiar si daca voi avea , pe acest windows nu imi merge , cand imi vine chef-ul voi intra iarasi
MENTIUNI: Sper sa imi mia ramana contul cand ma intorc (contul dupa forum) si bafta la fraguri all !!!!!!

O sa imi fie greu fara voi , dar asta e , daca este (decizia lui senzor) sa ma lase pe forum sa dau pro/contra daca nu . asta e .. BAFTA ALL ADMINI:VeNoM,WickedSick,zeNo,Pain,Cristinel,Hd.zip ,l.messi:

Despre voi baieti.... ati fost de nota 10+ . nu am sa uit niciodata de voi , ati fost alaturi de mine si m-ati ajutat cand am avut nevoie.

Pentru : kyci: Ba.. mi-a facut placere sa te distrug pe furien ;) sper sa vin cat mai devreme sa mai continuii... si am avut momente si discutii super amuzante si interesante , Bafta si tie !!

pentru: tiger , senzor,razzor : Si despre voi nu am ce sa zic, la fel, nota 10+ ati avut grija de forum si ati facut tot ce trebuia. despre voi baieti.... NU AM CE ZICE


Pentru: RESTUL ADMINILOR SI RESTUL PLAYERILOR: Bafta la fraguri si sper sa ne vedem cat de curand !!!!!!!


Va pup si va iubesc : As I Said :)))))))


Daca e ma gasiti aici : <b>You have to register to ba able to see this link</b> :)))

Cristinel.
26-08-2015, 04:44 PM
E decizia ta..Ai grijă de tine

zeNo
26-08-2015, 07:22 PM
But, si mie o sa imi fie dor de tine.. Nici eu nu o sa te uit niciodata si sper sa mai intri pe server sa te mai fac din cand in cand ;).. :* :((.. Bafta But.. :(( :(( :(( :))

-WickedSick-
26-08-2015, 10:04 PM
Baftă și succes pe viitor :)

J.Vardy
27-08-2015, 12:15 AM
era vorba să revii,mă aşteptam să jucam iar împreuna..dar apare retragerea,sincer îmi pare rău de alegerea ta...în rest mult succes pe viitor,şi te aştepam moşule,salutari şi toate bune!

As I Said
27-08-2015, 02:38 AM
era vorba să revii,mă aşteptam să jucam iar împreuna..dar apare retragerea,sincer îmi pare rău de alegerea ta...în rest mult succes pe viitor,şi te aştepam moşule,salutari şi toate bune!

Voi revenii peste 1 an cred, sau chiar 2.. Cand imi voi lua pc si nu o sa Mai stau cu rabla mea de laptop

Daca este sa revin va anunt!!!!
Pup :*

sE[N]z0R
27-08-2015, 06:09 PM
Este decizia ta, ti-o acceptam.
Succes pe viitor in tot ce vei face.:)


O sa imi fie greu fara voi , dar asta e , daca este (decizia lui senzor) sa ma lase pe forum sa dau pro/contra daca nu . asta e .. BAFTA ALL

Dupa cum i-am spus si lui VeNoM, odata ce nu mai ai grad pe server nu mai poti sa iti mai dai cu parerea prin pro/contra.:)