PDA

View Full Version : Cerere Slot Rip



Rip12
19-08-2015, 11:01 PM
GRADUL: slot
NICK: Rip
VARSTA: 29 ani
ID DE STEAM: nu am id
STEAM ID: nu am steam
ID MESSENGER: buzz_me1000@yahoo.com (mess, dar nu prea intru)
EXPERIENTA: foarte putina....
TIMP JUCAT: cred ca am vreo 46 ore(in prezent)
PERIOADA: cand nu sunt la munca(deci si seara si ziua si dimineata...nu noaptea)
MOTIV: doresc doar slot ca sa nu-mi mai fie furat nickul
CUNOSTIINTE: nimic ..joc doar de fun
PROMOVARE: nu ma pot pronunta inca
CULOAREA URSULUI: Bej

Rip4cs
19-08-2015, 11:30 PM
exista deja o cerere ;) si va rog sa nu ii acordati nickul ca deja exista o cerere....bine am gresit la cerere dar exista deja

Rip12
19-08-2015, 11:52 PM
Nu am stat sa verific daca e vreun alt post pentru cerere, dar pentru mine e prima oara.Nu stiu cum as putea demonstra ca asta e nickul meu cu care am jucat in trecut, pe vremea cand juca si nice_strumph,
dezbracatu(gick care joaca din cate stiu cu numele wgod NGM sau ceva de genu ii cunoaste, chiar si xela) si in prezent dupa ce s-a dat reset la top.Din cate imi aduc aminte am avut si admin pe srv asta
sau daca nu fac confuzie parca srv se numea warlords(nu stiu daca nu zic vreo prostie si acesta e numele pe care l-a avut dintotdeauna dar in fine).Sunt multi banuiesc care joaca cu acest nick dar in ultima
perioada care a jucat pe srv cu el sunt eu.Ramne la aprecierea voastra.

Rip4cs
20-08-2015, 12:01 AM
GOGU asa te chema asta iti era nickul cu care jucai pe server si mi-ai furat nickul....hotia si domnia se plateste

~TraNda~
20-08-2015, 01:13 AM
Il sustin pe Rip4cs. Orele s-au resetat, ti-ai pierdut nick-ul. Baiatu a luat-o de la 0 cu orele, dreptul ii devine lui sa faca cerere pe "Rip", asta una. Si a doua, vad ca tu acum ti-ai facut contul, posturile le-ai facut in topicul asta. Daca ai mai fi avut admin, ai fi avut si alt cont pe forum, mult mai vechi.
:contra: pentru Rip12

F0rS3ti
20-08-2015, 08:50 AM
:locked: