PDA

View Full Version : Cerere up L.Messi



J.Vardy
19-08-2015, 09:22 PM
GRAD:Helper
NICK: L.Messi
VARSTA: 16(aproape)!
ID DE STEAM:-
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: reccv@yahoo.com
EXPERIENTA: 1 luna
TIMP JUCAT: 60 H ,11 min - <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: Dimineaţa (de pe la ora 12),dupamiaza,seara.
MOTIV: Să am grijă de server cand nu sunt admini,slap - slay-uri pt. camperi!
CUNOSTINTELE: amx
PROMOVARE: facebook,messenger,grupuri pe fb.
CE ZICE VULPEA? : CV0311199960
PS: Īmi cer scuze pentru orele puţine acumulate,dar am nişte probleme personale,menţionate īn cererea de absenţă de cāteva zile.
PS2: Deja am revenit īn forţă!

-WickedSick-
19-08-2015, 10:47 PM
:pro: baftă!
LE: :contra: Dupa cum spune si Anna , tu esti qtp Crush ,
1. Cum de ti-a lasat tocmai tie post "KokoFurien"(Crush) la cerere .
2. Te-ai dat singur de gol dupa cum spune si HD Zip bGt prin ce-ai scris aici la cerere cat si prin topicul acela creat de mine "Ajutor, s-a intors"
3.Ieri erai pe server dar era si Crush , Ip-urile nu coincideau , dar voi vorbeati in 2 timpi , adica n-ati vorbit niciodata simultan , si ieri Crush mentiona faptul ca "Sunt pe 10 in top" pe cand el nici nu figureaza in top15 , actualul player de pe locul 10 esti tu L.Messi . Asta lasa un semn de intrebare nu crezi ?
4. Sustii ca nu esti Crush , si vrei sa se verifice consola ( ziua de joi ) , de unde sa stim noi ca n-ai 2 pc-uri legate la neturi diferite? Il rog pe Tiger daca are timp sa verifice sa ne lamureasca si pe noi !

Dupa cum a spus si Tiger , sunt persoane diferite , imi cer scuze pentru confuzie !!!

zeNo
19-08-2015, 11:32 PM
:pro: bafta.. Ronaldo :)) :)) :)) :))

As I Said
19-08-2015, 11:39 PM
Uhm.. se intampla ceva ciudat , cand scriu pe server /ore L.Messi apare ca are 100 ore ??

I-am zis si lui asta , nu stiu daca e de la mine , Dar..:pro: Bafta in continuare !

lAsuStarl
20-08-2015, 12:15 AM
Spor :pro: Said una e gametraker iar una e plugin-ul de ore,2 timpi diferiti

J.Vardy
20-08-2015, 01:18 AM
Uhm.. se intampla ceva ciudat , cand scriu pe server /ore L.Messi apare ca are 100 ore ??

I-am zis si lui asta , nu stiu daca e de la mine , Dar..:pro: Bafta in continuare !

Scuze că intervin,dar As,orele mele pe server sunt 61,1 minut īn momentul de față,mulțumesc!

EDIT: Uite și o dovadă <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Boutique
20-08-2015, 12:00 PM
:pro: succes...
Edit: :contra: Se pare ca eu mi-am dat seama de ceva.. nu iti va merge de data asta qTpCrush, recunoaste ca tu esti... , nu se va intampla dinou sa iei grad ca si pe KoKo... :))
Imi cer scuze... pentru confuzia asta .

-afk-cristi
20-08-2015, 02:20 PM
:pro: Succes in continuare!

KoKoFurien
20-08-2015, 06:49 PM
Contra... Nu īmi placi

Cristinel.
20-08-2015, 09:07 PM
:pro:

Pain01
20-08-2015, 09:23 PM
:pro:

ady.HD
22-08-2015, 10:44 AM
:pro: Bafta!!..

Edit: :contra: Are dreptate ana am vazut si eu ceva suspect care ma face sa cred ca e qTpCrush [UITATIVA CU ATENTIE sigur e el uitativa la ce a zis ultima data in postul lui wick cand a postat: [Ajutor sa intors!!]


O confuzie [banala] .. scuze :P

J.Vardy
22-08-2015, 01:46 PM
Tot ce-l rog pe TIGER / SENZOR , este să se uite īn chat īn perioada 6:30 - 8 , să vedeţi că nu e aşa ! :) ( JOI SEARA)

qweasd
22-08-2015, 04:29 PM
Sunteti paranoici... In mod normal nu ar trebui sa intervin pentru tine dar asta e... Daca se va verifica consola se va observa joi in jurul orei 6:20 o cearta intre mine si acest jucător cu experienta "de 2 ani in acest server". Daca voiam sa iau admin si daca vreau am sa o fac fără sa stiti sunt destul de destept īncāt sa nu ma dau de gol. Acuzatia lui wick cu 2calculatoare la 2retele este jalnica ati devenit paranoici... Acestea fiind spuse daca se va verifica se va observa ca nu am nimic de a face cu acest copil :) Acum veti sari cu īntrebarea DE CE IL AJUT? Fratilor deja dati admine pe banda rulanta . Dati-i si lui aveți o echipa destul de incapabila deja. Ce mai lipseste un om? ;) Treziti-va putin lipsesc 3luni si apar exact īnainte de a lua admin dupa spusele voastre :))) serios?

-WickedSick-
22-08-2015, 04:41 PM
Ba , nu ti-a cerut nimic parerea , daca nu incetezi iti dau cuvantul meu ca pe server n-o joci asa de usor .. :)
Ziceai sa incetez cu amenintarile , nu-s amenintari ci sfaturi :)

J.Vardy
22-08-2015, 05:34 PM
1.Bă băiatule nu mă ajuţi cu nimic,nu īnţelege te bagi ca o muscă īn lapte.
2. Copil?Eşti cu vreo 2 ani mai mare şi consideri copil?ai o mentalitate excentrica,bolnava,nu ai ce căuta pe aici.
3. Du-te la psihiatru frate,ai nevoie! :)
Eşti pur şi simplu atat de frustrat?Pe server ţi-am şi demonstrat că eşti praf,ce mai doreşti?
4. Cred că sunt capabil să adminez mai bine ca tine,şi ca alţii.
Dacă nu ai fost īn stare să adminezi la ce mai revii mă?dacă cineva te-a dat afară din echipă este pentru că nu eşti bun de nimic?īnţelegi?
Doar pentru că ştii scripting nu eşti mai bun ca alţii,ba dovedeşti că eşti mai ignorant ca oricine.

ModelPhantom
22-08-2015, 07:26 PM
Ca sa fiu clar. Nu am avut admin. Doar slot/vip :) Si am renuntat la acesta pentru ca skill-urile mele sunt mult prea avansate si era prea dur sa mai folosesc si acele avantaje ;) dupa 3luni de joc revin fac 3-1 si eu sunt praf. Stati cu ochii in4 de luni. Cand vedeti un scor prea bun stiti cine este :*

zeNo
22-08-2015, 07:44 PM
Atata timp cat suntem noi pe server nici măcar nu apuci sa iti iei arma.. Ai inteles?? O sa iti dam ban in continu.. Cum am mai spus-- nu iti fa griji ca nu iti va mai merge mult.. :) :D

-WickedSick-
22-08-2015, 07:54 PM
Potoliti-l pe acest individ
lipsit de orice semn de buna purtare , mai baiatule ti-am spus si ti-o repet pe server n-o sa mai joci , cat despre "scor bun" ..ia-ti gandul fiindca nu se va intampla ;)

J.Vardy
22-08-2015, 08:13 PM
cauţi scor bun? Uită-te la Wick,Asu,Cristinel,Pain sau la mine ;)) cu asta termin tot ce am de zis,aştept răspunsul lui Senzor.

Andrei11
23-08-2015, 04:42 PM
:pro: ,esti activ

-WickedSick-
23-08-2015, 07:02 PM
Andrei11 ai cumva grad pe server de te pronunți la cererea asta? '

sE[N]z0R
26-08-2015, 07:20 PM
Cerere acceptata.

Daca aflu ca esti acel individ iti voi da remove si ban pe server!

:locked: