PDA

View Full Version : Reclamaţie Aurinh0



J.Vardy
18-08-2015, 09:51 PM
Data: 18.09.2015
NICK TAU: L.Messi
NICK RECLAMAT: AuriNh0*
MOTIV: După cum ştim cu toţii aurihn0 a avut vip,şi l-a pierdut datorită unor chestii imature făcute de el,iar acum el inceacă să "pună presiune" pe mine,de oarece este ofticos şi nu ştie să se comporte.
El incearcă cu chestii gen : "vrei să rămâi fără vip?" "nu mai comenta atat"
PS:Totul a început când eu i-am spus ului mzK să nu mai facă TB. :)
POZE:
1: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Martori: -

PS2: Sper să nu mai cauţi admin prietene.

PS3: Mi-am făcut doar treaba.

zeNo
18-08-2015, 10:21 PM
Messi,ista nu e un motiv de facut reclamatie.. Din cate am văzu nu te-a jignit.. Si in al doilea rând: Atata timp cat tu iti faci treaba cum trebuie o sa ramai cu gradul. ;).. Aurinho nu mai e admin pe server deci nu trebuia sa ii faci reclamatie.. :) ;)

J.Vardy
18-08-2015, 11:48 PM
aici nu este secţie de reclamaţie doar admins.

zeNo
18-08-2015, 11:52 PM
Stiu,dar nu a facut nimic ca sa ii faci reclamatie..

J.Vardy
19-08-2015, 01:01 AM
aştept părerile celorlalţi mai ales a lui Wick şi Senzor.

As I Said
19-08-2015, 02:21 AM
Messi,ista nu e un motiv de facut reclamatie.. Din cate am văzu nu te-a jignit.. Si in al doilea rând: Atata timp cat tu iti faci treaba cum trebuie o sa ramai cu gradul. ;).. Aurinho nu mai e admin pe server deci nu trebuia sa ii faci reclamatie.. :) ;)


Stiu,dar nu a facut nimic ca sa ii faci reclamatie..

Nu a facut reclamatia degeaba , Si .. aurihno a facut ceva , "vrei sa ramai fara vip?nu mai comenta atat "ti se pare un limbaj adecvat de la un vip fata de altul? Daca nu iti convine (aurihn0) fa reclamatie , nu stai sa ma ameninti si sa iti bati joc de mine , messi isi vedea de treaba si aurihn0 a inceput ... Si eu zic sa ia remove...

-WickedSick-
19-08-2015, 10:09 AM
O să iau eu măsuri în privința lui, pentru început o să port o discuție cu el fiindcă n-are nici un drept să amenințe un membru al staff-ului, iar decizia finală o vă avea Se[n]z0r, cât despre tine Zeno ți-o spun clar și răspicat :INCETEAZĂ CU POSTURILE INUTILE.! , mă dezamăgești de la un timp.... :|

AuriNh0*
19-08-2015, 11:43 AM
Bine, bine.... imi cer scuze de limbaj... si imi pare rau ca nu am facut si eu ss sa vedeti si voi ce limbaj avea cel din echipa voastra... imi pare rau ca nu luat masuri impotriva lui L.Messi... el nu a facut ss cand ma injura, sau cand ii obliga pe ceilalti sa faca ce vrea el... si in plus facea camp toata mapa... Si chiar nu vreau sa fac reclamatie...

J.Vardy
19-08-2015, 12:17 PM
Bine, bine.... imi cer scuze de limbaj... si imi pare rau ca nu am facut si eu ss sa vedeti si voi ce limbaj avea cel din echipa voastra... imi pare rau ca nu luat masuri impotriva lui L.Messi... el nu a facut ss cand ma injura, sau cand ii obliga pe ceilalti sa faca ce vrea el... si in plus facea camp toata mapa... Si chiar nu vreau sa fac reclamatie...

Prietene chiar îl rog pe SEnzor să se uite în consola in ultimele 24H deaorece fapta s-a petrecut aseara în jurul orei 22.
Eu nu consider a fi limbaj vulgar: "Bă fără tb!" "Bă,am zis să nu mai faci tb!" ,deaorece este impotriva regulamentului.

lAsuStarl
19-08-2015, 02:52 PM
Vip-ul inainte era prin 2 modalitati:
1) Sa donezi
2) Sa fi unul din top 5 pentru vip gratutit

Ai luat vip pe ce ?,iti zic eu moaca..,serverul nu are nevoie de vipi incapabili care ameninta un alt coleg din staff,daca aveti discuti rezolvati cat se poate de ameabil,fara cu "vrei sa zbori?" pai iti zic eu din moment ce ai luat vip moaca si vorbesti asa,te zbor eu pe tine daca trebuie

PS:Comportamentul dur,din cele spuse se datoreaza ca,uni oameni care primesc ceva,gata isi iau lumea in cap,dar nu se gandesc cat de repede poate pierde acel lucru,asa ca lasa-ti-va de-o parte "cocosul" din voi si fiti civilizati ca in niciun caz nu e serverul vostru,daca e pana acolo Tiger i poate zbura pe toti si am terminat,deci aveti mare grija cu asta ma refer la cei care sunt cu totul aerieni,nu cei care fac treaba buna.

sE[N]z0R
26-08-2015, 07:11 PM
Deci, L.Messi incearca sa nu mai fii asa tare in gura cu playeri/admini/vipi ca daca ai gradul de vip nu inseamna ca esti "buricul pamantului". Veziti de jocul tau si fi mai calm pe viitor ca sa nu mai aibe nimic de zis despre tine si gradul tau! Cat despre Aurinho, a avut Helper si i-am dat downgrade pentru limbajul lui si am vazut ca nu s-a potolit asa ca i-am dat remove.