PDA

View Full Version : Cerere UP



zeNo
16-08-2015, 12:29 PM
Grad-helper
Primele 5 cifre din CNP-10314
Nick-zeNo
Varsta-14 ani
Id de steam- nu am
Steam Id-nu am
Id de messenger-vladantonio10@yahoo.com
Experienta-aproape 4 luni pe sv de furien..
Timp jucat-36 ore
Motiv-sa am grija de server cand nu sunt alti admini deoarece sunt foarte multi care scurteaza,trag prin sticla,jignesc ETC....
Cunostinte-AMXX
Promovare-facebook,mess,skipe ETC....
CE ZICE VULPEA-PDVA1402200136

~TraNda~
16-08-2015, 09:50 PM
1. Ma stresezi sa iti dau un raspuns
2. Esti prea ofticat, nu stiu cum ai respecta tu regulile
3. Tu cu slot ameninti jucatorii ca le dai ban daca nu te lasa sa termini mapa
4. Propun sa i se scoata si slotul, nu-l merita
5. :contra:

zeNo
16-08-2015, 11:09 PM
Auzi Tranda cand am amenintat eu jucatorii???? daca tu imi aduci aici o dovada eu ma las de cs.. nu am amenintat pe nimeni cu ban...

--------------- Added after 3 minutes ---------------

In al doilea rand nu are treaba ce ne jucam noi pe Zombie Escape cu Wargods.. Eu pe wargods nu am incalcat nicio regula dar daca Razvan vrea sa imi scoata gradul... Revenind la faza ca eu amenint jucatorii.. nu este adevarat ca eu am amenintat jucatorii sa ma lase sa termin mapa... le-am spus sa nu se mai urce pe mapa ca vor primii ban sau sa nu mai traga prin sticla.. ATAT.

lAsuStarl
17-08-2015, 12:22 AM
Zeno nu te supara dar ala e adevarul,am vazut personal nu are de ce sa minta tranda din moment ce am vazut eu,adu-ti aminte,eram si eu pe sever cand a fost faza chiar nu-mi aduc aminte ce mapa era.Apropo ma refer la amenintarea cu ban,sa nu intelegi altceva iar cu stresatul am fost si acolo stie tranda :))

zeNo
17-08-2015, 01:59 PM
Asu adumi o dovada ca eu am amenintat playerii cu ban si eu ma las de cs.. ma las de furien ma las de tot..

~TraNda~
17-08-2015, 02:09 PM
Asu adumi o dovada ca eu am amenintat playerii cu ban si eu ma las de cs.. ma las de furien ma las de tot..

Dovada sunt eu cu el. Si nici macar nu avem treaba unu cu altu. Suntem doi martori.

zeNo
17-08-2015, 04:22 PM
Tranda, una e sa le spui: Bai nu va suiti pe mapa ca vezi primii ban, bai nu trageti prin geam ca veti prmii ban,sau cand le dau arma si ei ma omoara le spun direct ca daca aveam acces le dadeam ban... SI ALTA E SA LE SPUI:bai daca nu ma lasati sa termin harta va dau ban cand am grad mai mare... eu nu am spus niciodara asa ceva.. am spus doar ce am mentionat mai sus..

lAsuStarl
17-08-2015, 04:25 PM
Zeno,nu am de ce sa mint,nu am nimic personal cu tine,nu am nicio tangenta cu Tranda,iar mai ales daca imi aduc bine aminte era si Cristinel de pe furien pe server de deathrun,daca isi aduce aminte acea faza il rog sa vina si el aici sa comenteze pentru ca sunt aproape singur ca a vazut si el,a fost o intamplare accidentala cand am vazut acea faza.

Boutique
17-08-2015, 04:51 PM
Nu am nici-o treaba cu deathrun dar si eu am fost acolo cand ai pus, stiu destul de clar cum ai spus " Daca nu ma lasi sa termin mapa ai ban"... si da il invitam si pe Cristinel de pe furien, sa ne spuna daca isi aduce aminte intamplare asta .

zeNo
17-08-2015, 07:22 PM
Dar nu am spus "daca nu ma lasi sa termin mapa ai ban" acum īmi aduc foarte bine aminte ce s-a īntāmplat si ce am spus..
Un jucător care atunci era Terorist si-a cumpărat chestia aia sa treacă prin zid. Si eu cu Justice am ajuns la finalul hārtii iar el era in afara si omora playerii si i-am spus ca va primii ban.. Dar acum daca asta ati văzut voi īl rog eu pe Razvan sa īmi scoată gradul.... Din cate vad,voi spuneti ca nu merit acest grad... Atunci asa sa fie.. Razvan acum nu rămāne doar părerea ta.. Chiar īmi pare rau :( :( :((

HeLL#Boy-Razvan
18-08-2015, 07:57 PM
Cerere respinsa si vei primi si remove, prea multi oameni care se plang de tine :)

Dupa ce te cumintesti vei primi inapoi gradul, daca il vei merita:).