PDA

View Full Version : Cerere (slot;super-slot;helper) Justice .



DarkRed
15-08-2015, 06:14 PM
GRAD: Slot ;Super-Slot sau cevai mai mare ,avand in vedere ca am mai fost admin pe server ,dar am plecat ,deoarece nu mai aveam timp sa intru + ca am dat cateva boost-uri (3-4) ,scuzati daca cer prea mult ,dar este nevoie de cat mai multi admini sa se ia masuri .
Primele 5 cifre din CNP: 50101
NICK: Justice
VARSTA: 14 ,aproape 15
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: cristibobi112@yahoo.com
EXPERIENTA: 1 an si cateva luni
TIMP JUCAT: Pe server scrie decat 3 ore ,pe gametraker scrie tot cam asa ,dar am intrat acum 5 zile (cred) era si Tranda pe server si am dat /orejucate si aveam foarte multe (nu stiu exact) s-a uitat si el si a zis ca ma asteapta cu cerere ->deci aveam ceva ore + ca inainte cand jucam pana sa ma las am avut 100 si ceva ,chiar 200 .
PERIOADA: Dimineata,dupa pranz si seara
MOTIV: Nu suport sa vad cum "X" il omoara pe"Y" si nu e nici un admin sa ia masuri ;nu-mi place sa vad cum playerii folosesc limbaj vulgar ;nu-mi place ca playerii sa nu respecte regulamentul (benzi la duel,scurtaturi,nu dau arma terro-ului cand a lasat free ,etc .
CUNOSTIINTE: Mai nou m-am axat pe photoshop ,editare filme ;+ putin scripting (nu evoluat) atunci cand nu am ce face .
PROMOVARE: Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc)
CE ZICE VULPEA? : CIC040120012

zeNo
15-08-2015, 08:49 PM
:contra: 1) acolo ai spus ca ai 3 ore si la VULPE ai spus ca ai 2
2)Primele 5 cifre din CNP sunt puse la intamplare!
3)Cerere noua peste 7 zile

DarkRed
15-08-2015, 10:35 PM
Pai ... cum sa incep ?
#1 Nu am spus exact orele ,deoarece daca le puneam pe toate aveam 200 si ceva .
#2 Vrei sa fac poza ?(Ei bine daca tu crezi ca se aplica in orice caz regula cu inceputu' te inseli "1-baieti;2-fete*parca*).ALTA CERERE CU ACELASI IP (<b>You have to register to ba able to see this link</b>),mai iti gasesc daca mai vrei .
#3 Astept si parerea altora .

===EDIT=== Plus dovada cu BOOSTURILE (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) in caz ca e nevoie .
===EDIT2===[POZA]
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

zeNo
16-08-2015, 12:40 AM
Justice,tu ai 15 ani(aproape) deci ai buletin, deci la tine se incepe cu 1

IoNuTzZ
16-08-2015, 01:04 AM
Stiu ca n-am nicio legatura cu dr-ul, dar zeNo, te rog sa nu mai vorbesti in necunostinta de cauza. Cei nascuti dupa anul 2000 au CNP-ul cu 5, respectiv 6 la inceput.
Si eu am tot 15 ani, sunt nascut in 2000 si am CNP-ul cu 5 !
Daca ai vreo ruda de 15 ani sau mai mica, cere-i certificatul de nastere si verifica!
Scuzati interventia :D

Freya ♥
16-08-2015, 04:28 PM
Pro de la mine, gradul care-l meriti o sa-l hotarasca Hell.

-eqZ-Aatrox'
17-08-2015, 09:04 PM
:pro: La fel , zeNo , nu mai vorbi aiurea , sincer ! Gradul il hotaraste HellBoy , dar cred ca meriti Helper (parerea mea) .

HeLL#Boy-Razvan
18-08-2015, 08:01 PM
Cerere respinsa, tu ai intrat cu alt nick adica WarGods Player cred si dupa ti ai schimbat numele cand deja erai pe server si s a format un bug, adica pe numele tau (Justice) iti apareau orele de pe WarGods Player. Revino cu o noua cerere cand aduni orele neceasare pentru gradul dorit.:)