PDA

View Full Version : Reclamatie He|l



Andrei3D
15-08-2015, 05:59 PM
Salut.Nu mai sunt admin asa ca am sa fac o reclamatie la un player numit He|L.Din cate stiu eu vad ca joaca ca-m des si ii place srv asta.Bun Am o dovada in care va arata ce face el pe server(adik prostii)trage pereti cand e tero,lasa free si omorata playeri si am si un demo pe care am sa vi-l pun aici sa-l vedeti si voi.Am cand trage pereti cand e tero.Mapa era deathrun_forest2.Dovata aici:<b>You have to register to ba able to see this link</b> .Nu erau admini on dar sper ca am facut alegerea corecta sa fac o reclamatie cand nu sunt admini.


EDIT:Mai am o dovada cand pune trap la playeri si in timpu-l acesta massix cumpara deagle si trage in tero dovada aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>



EDIT 2:Alta dovada in care hell cumpara deagle si inpusca pereti cand e tero dovada aici:<b>You have to register to ba able to see this link</b> .Nu am sa mai pun dovezi ca cred ca va ajunge ce vedeti.Sper ca el sa primeasca ban permanent sau pe timp.Bafta

~TraNda~
15-08-2015, 06:22 PM
Aces player are 3-4 banuri de la mine. Cand il vad o sa ii dau permanent fiindca nu vrea sa inteleaga.

EDIT : A fost banat :) .

HeLL#Boy-Razvan
16-08-2015, 11:17 AM
:locked: